Tak. Świeżo po zniesieniu jajek :D
A tak ogólnie to wszystko u niego OK, z tym, że ostatnio miałem (wątpliwą) przyjemność zobaczenia jego zębów i jakoś super to nie wygląda :( Dużo kamienia itd. O tyle dobrze, że nie czuć od niego więc chyba nie jest tak źle. Je moczoną karmę więc nie wiadomo jak by mu się te zęby sprawowały na suchej.