Jump to content
Dogomania

Maciek777

Members
  • Posts

    23786
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Maciek777

  1. Sama to wymyśliłaś? :D Pierwsze słyszę :)
  2. U Azorka wszystko dobrze. Doczekał się wreszcie wiosny :)
  3. Tak. Świeżo po zniesieniu jajek :D A tak ogólnie to wszystko u niego OK, z tym, że ostatnio miałem (wątpliwą) przyjemność zobaczenia jego zębów i jakoś super to nie wygląda :( Dużo kamienia itd. O tyle dobrze, że nie czuć od niego więc chyba nie jest tak źle. Je moczoną karmę więc nie wiadomo jak by mu się te zęby sprawowały na suchej.
  4. U Sary wszystko dobrze. Jak wszyscy, cieszy się z nadejścia prawdziwej wiosny :)
  5. Dora ostatnio śpi jak królowa :) Kilka warstw koców, kołder, a na górze Ona :) Należy jej się.
  6. Dziękuję :) A co tam u Jasia? :)
  7. Poświąteczne pozdrowienia :P
  8. Chyba nawet deszczu nie lubił bo jakoś nie przypominam sobie bym go kiedyś mokrego widział ;) Jabłka lubił - tyle pamiętam :D
  9. Dwu- i czteronożnym, radosnych Świąt życzę :)
  10. Dwu- i czteronożnym, radosnych Świąt życzę :)
  11. Dwu- i czteronożnym, spokojnych i radosnych Świąt życzę :) Choć przez ten czas zapomnijmy o naszych problemach.
  12. Dwu- i czteronożnym, radosnych Świąt życzę :)
  13. Doskonale Cię rozumiem... Nic nie da się zrobić, niczym tego zagłuszyć. Tym bardziej przed świętami odczuwa się tę pustkę... Mimo wszystko spokojnych i radosnych Świąt życzę. Wszystkim.
  14. Dwu- i czteronożnym, radosnych Świąt życzę :)
  15. Dwu- i czteronożnym, radosnych Świąt życzę :)
  16. Dwu- i czteronożnym, radosnych Świąt życzę :)
  17. Dwu- i czteronożnym, radosnych Świąt życzę :) Mokrego Poniedziałku, Ciorli ;)
  18. Dwu- i czteronożnym, radosnych Świąt życzę :)
  19. Dwu- i czteronożnym, radosnych Świąt życzę :) Wiem, wiem, powinien tu być Roger ;)
×
×
  • Create New...