-
Posts
23786 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
17
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maciek777
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
To już Baja nie poznajecie? :) Nie wiem tylko czy zmienił się na lepsze czy gorsze :unsure: Tak, ja jestem szczęśliwym zakończeniem zaprzęgu, choć na prawdę zaprzęgowo robi się gdy wchodzimy na terytorium saren ;) Dzięki! Podpatrzone z internetu:) https://www.google.pl/search?q=carton+box+cat+home&espv=2&biw=1366&bih=643&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=izxfVYvnJYG8sAGUlYFI&ved=0CB8QsAQ Nie było takiej potrzeby. Jeden i drugi bez złych zamiarów choć zdziwiłem się, ż tak do siebie podeszły. -
Sara - owczarkowata sunia za Tęczowym Mostem [*]
Maciek777 replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
Waga Sary: 25.03.2015 - 29,5 kg 12.05.2015 - 28,7 kg Jest wiosna więc wypada coś zrzucić ;) -
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
Maciek777 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Dokładnie! Ja w jego wieku też chciałbym być tak sprawny :) Minimalnie ;) Choć okazuje się, że to jego rekord! 25.03.2015 - 26,3 kg 12.05.2015 - 27,0 kg -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
To co najwyżej pół owczarka ;) Oby ten kaszel chociaż się nie pogorszył :( Mają zabawę, czasem w środku nocy :wacko: -
Jaś - słodziak w typie doga szuka domu, DS
Maciek777 replied to Alla Chrzanowska's topic in Już w nowym domu
Koń :lol: -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Odpoczynek po ciężkim dniu ;) Zrobiłem kotom taki oto domek z kartonów gdzie mogą przechodzić z dołu na samą górę. Pomyślałem, że nie ma się co starać bo co jeśli im się nie spodoba. Spodobał im się dopiero po ponad tygodniu. Jest regularnie zwiedzany, gryziony i drapany, co z resztą widać:) Kolejny już trzeba zrobić porządnie:) -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Temperatura daje się w znaki ;) Starcie tytanów ;) (gościnnie Boguś siostry:) ) Tradycyjnie na oparciu :wacko: -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Biedna Adharka. To dopiero musiał być koszmar, by nawet ucieszyć się nie mogła. Dzięki za mizianka dla zwierzaków. Swoim też przekaż ode mnie. Niezbyt dobrze się z tym czuję, wstawiać teraz zdjęcia ale dawno nie było i tak wyszło... Spacery wyglądają teraz tak: -
Jaś - słodziak w typie doga szuka domu, DS
Maciek777 replied to Alla Chrzanowska's topic in Już w nowym domu
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xta1/v/t1.0-9/11266391_394120860772923_1290550963144862651_n.jpg?oh=be37da70cca22f60bb50620d0cf47595&oe=55C82A07&__gda__=1439038606_4ba65ffda165b8aebdecb77e5076c58d Super fotka :D -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Na pewno jakiegoś przygarniesz. Wszystko w swoim czasie. Mam podobne odczucia. I niech ktoś powie, że zwierzęta nie rozumieją co się stało... Dzięki, że pytasz. Ogólnie wszystko jest OK nie licząc Aresika. Kaszel go czasem dopada, ale na tych lekach jednak zdecydowanie rzadziej niż przedtem. Prawie dwa tygodnie temu byłem z nim u weta i zapisał Lotensin i Spironol na lepszy skurcz serca. Ares w poczekalni zobaczył piękną spanielkę, przywitał się z nią, ale serce mu zaczęło szybciej bić na jej widok i zaczął kaszleć :( Teraz czasem mu się zdarzy gdy się przebiegnie lub pogoda się zmienia i ciśnienie spada. U całej reszty dobrze :) Mam fotki z ostatnich dni to myślę, że jutro wstawię. -
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
Maciek777 replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzięki za potwierdzenie :) -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Może kiedyś napisałaś, ale chyba jeszcze zanim ja tu przyszedłem ;) Cieszy mnie, że podglądałaś :) Dokładnie to samo pomyślałem... Terra, trzymaj się... -
U mnie chyba takich ciemnych nie ma... Futro już nie to co kiedyś ;) Zdjęcie jak z gazety...lub DO gazety :) :( U mnie w pracy podobnie. Na początku tygodnia pod drzewem leżało dużo piór dorosłego ptaka, jakby go coś zjadło, a obok dwa żółte pisklaki:( Czy to jakaś pora polowań kotów czy co... Taka pudelka pasowałaby do Twojej dwójki:) Przemyśl to :D Kota to tu chyba jeszcze nie było:) Właśnie:) Wreszcie te kolory wiosenne:) Zgadzam się! U mnie już mało co zostało do zniszczenia ;) Mieszkam 200 km od Wrocławia, a też mam Psie Pole :lol: Wspomnień po szczeniaku czar ;) Ale gdzie tu zniszczenia? Tylko pozazdrościć takich dewastacji :) No i ogrodu:) Gdybym ja miał wstawić zdjęcie zniszczeń to wyglądałoby mniej więcej tak ;) Ale super skalniak! I kamienie też nie pierwsze lepsze tylko widzę, że łupane różne gatunki:) Nie wiem czy to kwestia wilgoci, ale moje kamienie zielenieją. Nie tylko od północy i tym bardziej nie z zazdrości ;) Trzeba regularnie szczotkować...
-
Sara - owczarkowata sunia za Tęczowym Mostem [*]
Maciek777 replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
Sarunia :) -
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
Maciek777 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Ktoś musi sprawdzać jego czujność ;) A tu najnowsze fotki. Szkoda, że podobne do siebie, ale reszta wyszła zamazana :/ I gdyby nie smycz to pewnie by i tych nie było bo Sidnej cały czas w ruchu :) -
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
Maciek777 replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzięki! Pierwszego posta już nie widziałem od dwóch lat -
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
Maciek777 replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Na moim bazarku: http://www.dogomania.com/forum/topic/146735-rozliczam-walcz%C4%85cy-z-mitami-czyli-bazarek-dla-lizy-do-0705-godz-2100/ uzbierało się 162,70 zł dla Lizy :) Proszę o nr konta i tradycyjne potwierdzenie tu i na bazarku jak pieniądze dojdą :) -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Pelasia, witaj na wątku Baja! Wielka szkoda, że w takich okolicznościach :(