-
Posts
23786 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
17
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maciek777
-
Witamy w naszych skromnych progach :) Jak widać jeden cud (adopcja) nie wystarczył i mamy teraz drugi w postaci Twojej obecności tutaj :) Niestety nowe domy stosunkowo rzadko rejestrują się na dogo by być na wątku swojego zwierzaka. W takim razie na prawdę musicie być wyjątkowi :) Jak widać było warto walczyć o Jego DOM na różnych stronach www :D Dziękuję za odpowiedź odnośnie adresu i strony. O "Odschroniskuj mnie" jednak nigdy nie słyszałem. Teraz dopiero sobie przeglądam... Wszelkie zdjęcia i/lub informacje BARDZO mile widziane i nigdy nie będzie ich za dużo :lol: Ja również pozdrawiam :)
-
Sara - owczarkowata sunia za Tęczowym Mostem [*]
Maciek777 replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
Nie ma za co :) -
Sara - owczarkowata sunia za Tęczowym Mostem [*]
Maciek777 replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
Właśnie wysłałem :) -
Sara - owczarkowata sunia za Tęczowym Mostem [*]
Maciek777 replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
Tylko podaj proszę nr-y postów. Ja z reguły nie zapisuję sobie hotelowych zdjęć na kompie bo szybko by się cały zapchał :( -
Sara - owczarkowata sunia za Tęczowym Mostem [*]
Maciek777 replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
Jeśli trzeba to mogę przesłać na maila wybrane fotki tylko o nr-y postów proszę i adres mailowy. -
To dobry pomysł ;) W moim przypadku musiałbym mieć ponad 1200 lat :D To prawda, ale ja ostatnio słyszałem o sprytnym sposobie na złodzieja, a mianowicie pisze się na karcie niewłaściwy PIN i w razie zgubienia / kradzieży karty niepowołana osoba zacznie wpisywać niewłaściwy PIN i trzeba mieć nadzieję, że będzie kombinował 3 razy by bankomat zatrzymał kartę :) Najlepszy sposób :D Ja nie wierzę :lol: Prawdziwe cuda!!! Czekam w takim razie na opis i 100 zdjęć ;) A tak z ciekawości to gdzie został wypatrzony? Jeśli z ogłoszenia to wiesz na jakim portalu? Będę tam częściej ogłaszał :D Stu lat w Nowym Domu Olenie :D
-
jamnikowata, rudziudka Pandorka już w hoteliku,czeka na DS!
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Dzięki :) Danusia - jeśli chodzi o księgowość to co się odwlecze... ;) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Aa i dziękuję za komplementy odnośnie zdjęć choć to głównie i tak zasługa zwierzaków :) No tak, zęby Kluski wyglądają źle i moim zdaniem coś na pewno jest do wyrwania :( -
Sara - owczarkowata sunia za Tęczowym Mostem [*]
Maciek777 replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
Ja mam opcję "zapisz grafikę jako" więc nie wiem co to może być. Zwykle ostatnio wszystko jest winą dogo, ale to jest dziwne. Może z komputerem coś jest nie tak? A na innych stronach (nie dogo) też nie można zapisywać zdjęć? -
Sara - owczarkowata sunia za Tęczowym Mostem [*]
Maciek777 replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
Proszę bardzo. Wszystkie zdjęcia jakie wstawiam są w jpg. Chodzi o to, że na Waszej stronie nie otwierają się ze skopiowanego tu linka czy o to, że po zapisaniu zdjęcia na komputerze nie można go przesłać ponownie na serwer? Jeśli jest to jeden z powyższych problemów to jest to wina któregoś z serwerów. Proponuję zapisywać zdjęcia w pamięci kompa i wtedy próbować wstawić je na stronę przez dotychczasowy serwer lub inny. Jeśli to nie pomoże to ciężko mi powiedzieć co mogę zrobić więcej bo one są w jpg i czy pobierze się je z wątku czy z mailowego załącznika to będzie to jedno i to samo. -
jamnikowata, rudziudka Pandorka już w hoteliku,czeka na DS!
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Obiecałem kilka informacji :) Zapomniałem pytać o wagę suń. Jak widać kilogramów im nie brakuje, ale obawiam się, że jakaś dieta je czeka. Z resztą już mieszkańcy domu wiedzą by ich nie dokarmiać, ale różnie z tym bywa bo jak odmówić? ;) A one się czują syte na tyle, że swoją suchą karmę jedzą tylko gdy są głodne, a nie zawsze gdy tylko jest nasypane. Wyjątkiem są kocie miski, które zawsze musza być przez sunie sprawdzone i chociaż oblizane :) Suche jest traktowane jako dodatek bo głównie dostają makaron z dodatkami lub inne domowe jedzenie. Stały się pełnoprawnymi mieszkankami domu :) Pewnie z powodu przebywania z różnymi ludźmi bez przerwy, Pandi stała się bardzo otwarta i choć widziała mnie dopiero po raz trzeci to sama do mnie podchodziła :) Wózka inwalidzkiego też się nie boi, jak widać. W ogóle w trakcie robienia zdjęć brama była otwarta, a Pandi ani myślała by gdzieś iść w długą ;) Trzymała się blisko nas bez żadnego wołania. Niestety z Kluską takie numery nie przechodzą bo to powsinoga i musiała być cały czas na smyczy. Sunie wyglądają na szczęśliwe i myślę, że takie są :) Nie wiem co tu mogę dodać. Jeśli macie jakieś pytania to proszę zadawać. Jeśli nie znam odpowiedzi to podpytam :) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Obiecałem kilka informacji :) Zapomniałem pytać o wagę suń. Jak widać kilogramów im nie brakuje, ale obawiam się, że jakaś dieta je czeka. Z resztą już mieszkańcy domu wiedzą by ich nie dokarmiać, ale różnie z tym bywa bo jak odmówić? ;) A one się czują syte na tyle, że swoją suchą karmę jedzą tylko gdy są głodne, a nie zawsze gdy tylko jest nasypane. Wyjątkiem są kocie miski, które zawsze musza być przez sunie sprawdzone i chociaż oblizane :) Suche jest traktowane jako dodatek bo głównie dostają makaron z dodatkami lub inne domowe jedzenie. Stały się pełnoprawnymi mieszkankami domu :) Pewnie z powodu przebywania z różnymi ludźmi bez przerwy, Pandi stała się bardzo otwarta i choć widziała mnie dopiero po raz trzeci to sama do mnie podchodziła :) Wózka inwalidzkiego też się nie boi, jak widać. W ogóle w trakcie robienia zdjęć brama była otwarta, a Pandi ani myślała by gdzieś iść w długą ;) Trzymała się blisko nas bez żadnego wołania. Niestety z Kluską takie numery nie przechodzą bo to powsinoga i musiała być cały czas na smyczy. Sunie wyglądają na szczęśliwe i myślę, że takie są :) Nie wiem co tu mogę dodać. Jeśli macie jakieś pytania to proszę zadawać. Jeśli nie znam odpowiedzi to podpytam :) -
jamnikowata, rudziudka Pandorka już w hoteliku,czeka na DS!
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
To by było na tyle ;) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
To by było na tyle ;) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
-
jamnikowata, rudziudka Pandorka już w hoteliku,czeka na DS!
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Wczoraj byłem z wizytą u suń, które jak widać czują się dobrze :) Opis wizyty zamieszczę pewnie jutro bo teraz tylko tak na szybko wrzucam fotki. Pandi wytarzała się w jakimś zapachu bo bynajmniej kupy tam nie było ;) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Wczoraj byłem z wizytą u suń, które jak widać czują się dobrze :) Kluskę można czesać codziennie, a i tak coś jej tam wyłazi :) Opis wizyty zamieszczę pewnie jutro bo teraz tylko tak na szybko wrzucam fotki.