-
Posts
23786 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
17
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maciek777
-
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
Maciek777 replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziękuję za odpowiedzi. Tak to jest jak z doskoku podczytam na szybko... -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Bajowi wcześniej się podobało, aż na rękę nie mogłem Saszka od trzech lat ma stwierdzone eozynofilowe zapalenie dziąseł :( A dzisiaj już byłem z Aresem u weta bo od rana trochę kaszlał i wróciły problemy z sercem :( 2-3 lata był spokój. Niedomykają mu się zastawki. Wczoraj był spadek ciśnienia więc go ruszyło. Dostał leki i za dobry tydzień kontrola. Wiadomo, że w jego wieku tylko leki wchodzą w grę... -
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
Maciek777 replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To daje coś ponad 1 tys, a wcześniej mówiło się tu o ok 3 tys. Czyli wtedy przeholowano z wyceną czy teraz coś pominąłem? Czy jeśli zajdzie taka potrzeba to faktura za operację będzie do zapłaty na termin czy trzeba mieć te pieniądze w dzień operacji? -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Bo on już jest taki "inny" :D Niestety odpadły, ale są bezpieczne bo inaczej skończyłyby jak Baja zabawki, czyli zakopywane co jakiś czas nawet na kilka miesięcy;) Chorągiewkę...czerwoną ;) Po prostu dawno na dogo nie zaglądałem. Nawet nie przypuszczałem, że już tyle czasu minęło i tyle tu postów się nazbierało:) Nie nabrałem wody choć ostatnio gorąco jest:) Nic złego się nie dzieje - mam dużo pracy w ogrodzie, którą muszę wykonać jak najwcześniej bo jest związana z budzeniem się roślin do życia. Pytacie co nowego? Mało co. Ze złych wieści to tyle, że Saszka jakby znowu głośniej oddycha:( Nie mam już sił :( Jeszcze pojadę do innej kliniki, podobno lepszej, i zapytam co o tym sądzą choć nie wierzę by coś wymyślili innego. Jest od dwóch tygodni na sterydach - Metypred. Jak już wcześniej pisałem - jedynym trwałym rozwiązaniem jest usunięcie zębów, choć ostatnio coś słyszałem, że nie jest to pewne, że dolegliwości miną :( W każdym razie może przynajmniej w tamtej klinice zrobią to taniej bo tu wycenili na ok 600 zł :( Ostatnio też coś Julian gryzie Saszkę. Nie wiem czy to jakaś spóźnione reakcja na marzec czy co. Niby to zabawa, ale ona ma już go dość :( Z psich spraw to tyle, że kupiłem komplet do dogtrekkingu dla północniaków więc Baj i Alfred robią za malamuty ;) Dla Alfreda oczywiście nie było takiego rozmiaru szelek, ale dało się coś dopasować stylistycznie ze zwykłych. Niestety chyba nie trafiłem w pogodę bo Baj zrobił się ostatnio jakiś ospały i jest ciągnięty przez Alfreda, a szelki podjeżdżają mu aż do łopatek ;) Aż wstyd ;) A przez ostatnie tygodnie właśnie uczyłem je ciągnąć na smyczy i dobrze się spisywały, ale wtedy było chłodno. Jednak Baj jak tylko w zasięgu ma jadący samochód lub trzmiela to od razu ożywa:) Roger przejedzony warzywami, które były dostępne w sklepach zimą i prawie ich nie je. Trzeba się namęczyć by coś zjadł. Aktualnie najbardziej lubi sałatę :) Dobrze, że już trawa rośnie... -
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
Maciek777 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Sidnej i jej współlokatorka - Dora :) -
Sara - owczarkowata sunia za Tęczowym Mostem [*]
Maciek777 replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
Sara :) -
Daje do myślenia... Ale Cię na przemyślenia wzięło ;) A rzeczywistość jest jak strach na wróble :( ;) Ale gra świateł :) Za takie poświęcenie należy się pełna miska i sofa :D Razem wyglądają niesamowicie :) Obłędne zdjęcia :) Jest to jak najbardziej zalecane :D W sensie, że na żywo czy nigdy nigdy? https://www.youtube.com/watch?v=AZGdnTrio3w
-
Miniaturowa sunia na stałe w DT. 27.12.2021 [*]
Maciek777 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Patrzę na fotki Zulki i Henryka i sam nie wiem kto ma większy talent - pozując czy fotografujący :) Niesamowite zwierzaki :) Homerek ma już nowy dom czy dopiero jest zarezerwowany? :D Bo nie wierzę, że on będzie długo czekał :) Z resztą, Tola z Twoich wcześniejszych opisów wnioskowałem, że on jest jakiś wielki :lol: -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Maciek777 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Podczytuję, a wiadomości raczej tutaj złe :( -
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
Maciek777 replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To ja się zgłaszam do zrobienia bazarku. Chociaż tyle mogę :( -
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
Maciek777 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że jeśli ktoś do niego jego wierszem to zrozumiał ;) -
Elenka już w DS :) Powodzenia sunieczko kochana :* :)
Maciek777 replied to Martika&Aischa's topic in Już w nowym domu
Najważniejsze, że jest zainteresowanie NORMALNYCH ludzi :) -
Odebrany od właściciela PARYS - JUŻ W NOWYM DOMU:)
Maciek777 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Zgadzam się :) Nie ma to jak wpatrywać się w fotki z DS :) -
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
Maciek777 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
A Brzechwa? :D -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Fakt, przydałyby się :) -
Jaś - słodziak w typie doga szuka domu, DS
Maciek777 replied to Alla Chrzanowska's topic in Już w nowym domu
Jaki szczęśliwy :) Zdjęcie z wiadrem bezcenne :D -
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
Maciek777 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Więc Ty (m. in.) do mnie wierszem, a ja jak głąb ciemny... :unsure: -
Wreszcie wróciłem do nałogu i powoli nadrabiam dogowe zaległości :) O i właśnie bo czytałem to na innych wątkach jak mnie pomijasz, ale już się wolałem nie odzywać :D Przeczytałem relację z tygodnia i nie wiem co powiedzieć. Super, SUPER!!! :) Najlepsze te ranne pobudki :D Wszystkim zwierzakom życzę takiego domu jak Wasz! :) Na niektórych zdjęciach Olen tak mi przypominał mojego Morgana ['] ... Również pozdrawiam :) P.S. I jaki masz fajny podpis :D A próbowałaś spryskać antyperspirantem? ;)