Jump to content
Dogomania

Maciek777

Members
  • Posts

    23786
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Maciek777

  1. Dziękuję za odpowiedzi. Tak to jest jak z doskoku podczytam na szybko...
  2. Bajowi wcześniej się podobało, aż na rękę nie mogłem Saszka od trzech lat ma stwierdzone eozynofilowe zapalenie dziąseł :( A dzisiaj już byłem z Aresem u weta bo od rana trochę kaszlał i wróciły problemy z sercem :( 2-3 lata był spokój. Niedomykają mu się zastawki. Wczoraj był spadek ciśnienia więc go ruszyło. Dostał leki i za dobry tydzień kontrola. Wiadomo, że w jego wieku tylko leki wchodzą w grę...
  3. To daje coś ponad 1 tys, a wcześniej mówiło się tu o ok 3 tys. Czyli wtedy przeholowano z wyceną czy teraz coś pominąłem? Czy jeśli zajdzie taka potrzeba to faktura za operację będzie do zapłaty na termin czy trzeba mieć te pieniądze w dzień operacji?
  4. Bo on już jest taki "inny" :D Niestety odpadły, ale są bezpieczne bo inaczej skończyłyby jak Baja zabawki, czyli zakopywane co jakiś czas nawet na kilka miesięcy;) Chorągiewkę...czerwoną ;) Po prostu dawno na dogo nie zaglądałem. Nawet nie przypuszczałem, że już tyle czasu minęło i tyle tu postów się nazbierało:) Nie nabrałem wody choć ostatnio gorąco jest:) Nic złego się nie dzieje - mam dużo pracy w ogrodzie, którą muszę wykonać jak najwcześniej bo jest związana z budzeniem się roślin do życia. Pytacie co nowego? Mało co. Ze złych wieści to tyle, że Saszka jakby znowu głośniej oddycha:( Nie mam już sił :( Jeszcze pojadę do innej kliniki, podobno lepszej, i zapytam co o tym sądzą choć nie wierzę by coś wymyślili innego. Jest od dwóch tygodni na sterydach - Metypred. Jak już wcześniej pisałem - jedynym trwałym rozwiązaniem jest usunięcie zębów, choć ostatnio coś słyszałem, że nie jest to pewne, że dolegliwości miną :( W każdym razie może przynajmniej w tamtej klinice zrobią to taniej bo tu wycenili na ok 600 zł :( Ostatnio też coś Julian gryzie Saszkę. Nie wiem czy to jakaś spóźnione reakcja na marzec czy co. Niby to zabawa, ale ona ma już go dość :( Z psich spraw to tyle, że kupiłem komplet do dogtrekkingu dla północniaków więc Baj i Alfred robią za malamuty ;) Dla Alfreda oczywiście nie było takiego rozmiaru szelek, ale dało się coś dopasować stylistycznie ze zwykłych. Niestety chyba nie trafiłem w pogodę bo Baj zrobił się ostatnio jakiś ospały i jest ciągnięty przez Alfreda, a szelki podjeżdżają mu aż do łopatek ;) Aż wstyd ;) A przez ostatnie tygodnie właśnie uczyłem je ciągnąć na smyczy i dobrze się spisywały, ale wtedy było chłodno. Jednak Baj jak tylko w zasięgu ma jadący samochód lub trzmiela to od razu ożywa:) Roger przejedzony warzywami, które były dostępne w sklepach zimą i prawie ich nie je. Trzeba się namęczyć by coś zjadł. Aktualnie najbardziej lubi sałatę :) Dobrze, że już trawa rośnie...
  5. Ma się bardzo dobrze. Linieje jak...smok ;) Właściwie to sam nie wiem dlaczego do siebie nie wróciły. Jakoś tak z przyzwyczajenia zostawiliśmy ją z Sidnejem. Mamy zbyt mało suczek (lubiących psy) w hotelu :(
  6. Sidnej i jej współlokatorka - Dora :)
  7. Nie wiem gdzie mieszkasz, ale ja swojego pierwszego żurawia usłyszałem gdy jeszcze mieszkałem w mieście. Zdaje się, że wylądował na bloku bo był na prawdę głośny :) Zawsze możesz pojechać do Dany na żurawie ;)
  8. Daje do myślenia... Ale Cię na przemyślenia wzięło ;) A rzeczywistość jest jak strach na wróble :( ;) Ale gra świateł :) Za takie poświęcenie należy się pełna miska i sofa :D Razem wyglądają niesamowicie :) Obłędne zdjęcia :) Jest to jak najbardziej zalecane :D W sensie, że na żywo czy nigdy nigdy? https://www.youtube.com/watch?v=AZGdnTrio3w
  9. Patrzę na fotki Zulki i Henryka i sam nie wiem kto ma większy talent - pozując czy fotografujący :) Niesamowite zwierzaki :) Homerek ma już nowy dom czy dopiero jest zarezerwowany? :D Bo nie wierzę, że on będzie długo czekał :) Z resztą, Tola z Twoich wcześniejszych opisów wnioskowałem, że on jest jakiś wielki :lol:
  10. Dzięki, były owcowe owocne :) Jak to czym? Marchewką :D Zapomniałaś dopisać: Wyprodukowano dla Ale fajna żółta Owca :) A ja myślę, że Bomba właśnie z chęcią poczęstowałaby się goloną :)
  11. Podczytuję, a wiadomości raczej tutaj złe :(
  12. Skoro się nie broni to warto z nim chodzić na smyczy jak najczęściej :) Tak, sytuacja patowa :( Ostatnio coś się dzieje z psami z dogo niedobrego - wszędzie kryzys, jak nie finansowy to zdrowotny lub behawioralny :unsure:
  13. To ja się zgłaszam do zrobienia bazarku. Chociaż tyle mogę :(
  14. Mam nadzieję, że jeśli ktoś do niego jego wierszem to zrozumiał ;)
  15. Najważniejsze, że jest zainteresowanie NORMALNYCH ludzi :)
  16. Zgadzam się :) Nie ma to jak wpatrywać się w fotki z DS :)
  17. Fakt, przydałyby się :)
  18. Jaki szczęśliwy :) Zdjęcie z wiadrem bezcenne :D
  19. Więc Ty (m. in.) do mnie wierszem, a ja jak głąb ciemny... :unsure:
  20. Wreszcie wróciłem do nałogu i powoli nadrabiam dogowe zaległości :) O i właśnie bo czytałem to na innych wątkach jak mnie pomijasz, ale już się wolałem nie odzywać :D Przeczytałem relację z tygodnia i nie wiem co powiedzieć. Super, SUPER!!! :) Najlepsze te ranne pobudki :D Wszystkim zwierzakom życzę takiego domu jak Wasz! :) Na niektórych zdjęciach Olen tak mi przypominał mojego Morgana ['] ... Również pozdrawiam :) P.S. I jaki masz fajny podpis :D A próbowałaś spryskać antyperspirantem? ;)
×
×
  • Create New...