-
Posts
23786 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
17
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maciek777
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
I chyba to w tym wszystkim najgorsze... Chyba w takich chwilach nie ma pocieszenia. Trzeba czekać aż z czasem samo przejdzie, choć pamięć pozostanie... -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Przecież nie ma za co. Nie jestem dobry w dodawaniu otuchy. W pierwszych dniach po Morganie powtarzałem sobie bym nie myślał o sobie, że mi go brakuje, ale myślał tylko o tym, że on już nie cierpi i, że tak jest lepiej dla niego. Niewiele, ale zawsze coś pomogło. -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Naprawdę współczuję... W takiej chwili słowa tak niewiele znaczą... -
Nadrabiam zaległości ;) Ile tu super zdjęć! Piechy takie szczęśliwe, zadbane :) I przyroda na wyciągnięcie ręki :) Często tak śpią? http://i62.tinypic.com/b5lg5i.jpg Gosiapk, nie wiedziałem, że kwiczoł to ptak. To słowo znałem tylko z "Janosika" :) Świadomie pozował? ;) http://i61.tinypic.com/rley42.jpg Aż zimno się robi od patrzenia:) http://i61.tinypic.com/212ammq.jpg U mnie do wczoraj, nocne przymrozki niestety nie były niczym niezwykłym:( Jakby obrażony:) http://i60.tinypic.com/29yr3ia.jpg Ajajaj! Miało być tak krótko czy się komuś przesadziło? :) http://i58.tinypic.com/2uqfzhd.jpg Nie mogę si przyzwyczaić ;) Dana, dziękuj Ci za zapraszanie na mój bazarek :)
-
Na pewno jest szczęśliwa i na pewno wszystko dobrze i na pewno nie ma się o co martwić :D I zdaje się, że szczęśliwa :)
-
Znaczy, że setki aktualnych ogłoszeń nie zrobiły na nim aż takiego wrażenia więc drążył głębiej :) A Charlie Charlie zmienił adres zameldowania dokładnie 13 listopada :)
-
Nie znam żadnej Harli - ni psa, ni kota ;)
-
Zapomniałem Wam pisać :D Kilka dni temu miałem telefon i pan pyta "czy ciągle jest do oddania ta suczka...Harlie?" (powiedział jak się pisze) :) Mniejsza o dziwną wymowę imienia, ale suczka? :) I tak ludzie czytają ogłoszenia :( W ogóle dziwne, że jeszcze jakieś ogłoszenie się uchowało...
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki by był to tylko chwilowy kryzys. Brak słów... -
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
Maciek777 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Sidnej wieczorem lubi się kłaść...oczywiście przy drzwiach od boksu co uniemożliwia ich otwarcie ;) Był już w różnych boksach i wszędzie robił to samo :unsure: -
Sara - owczarkowata sunia za Tęczowym Mostem [*]
Maciek777 replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
Z tydzień temu, gdzieś na dworze, Sara zgubiła pazur przy tylnej łapie. Jeden mniej do przycinania ;) -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
:( Nie znam się za bardzo na cukrzycy, ale czy wet nie może czegoś wykombinować? Nie wiem - typu kroplówka czy coś. Nie ma niczego co reguluje poziom cukru w miarę "automatycznie"? Zostają tylko zastrzyki z insuliny? -
Tak :D Czyli Olen to w gruncie rzeczy pies zaledwie w średnim wieku :) Super! Właściwie to nie licząc tych dwóch zdjęć (smutnych, poważnych) to nigdzie więcej nie wyglądał na 16 lat. Swoją drogą nie miałbym nic przeciwko gdyby się okazało, że ma 20 lat bo przecież lepiej wyglądać na mniej lat niż się ma niż na odwrót :P Dziękujemy za fotki! Jak miło go widzieć zmotoryzowanego :D Na trzecim zdjęciu ma minę jakąś taką bardzo ludzką ;)
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Co się dzieje? -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
3 lata leczenia, które okazuje się być coraz mniej skuteczne i pewnie zaczyna już więcej szkodzić (np na wątrobę) niż pomagać na dziąsła, chyba już można nazwać ostatecznością :( -
Witam :) Serdecznie zapraszam na bazarek cegiełkowy zorganizowany w 100% dla Lizy z padaczką, która czeka na operację :( Na bazarku rozprawiamy się mitami, które w większości tylko szkodzą psom i kotom, a także postaramy się wyjaśnić skąd wziął się mit i jak wygląda rzeczywistość, ale po więcej szczegółów zapraszam na bazarek :) http://www.dogomania.com/forum/topic/146735-walcz%C4%85cy-z-mitami-czyli-bazarek-cegie%C5%82kowy-dla-lizy-do-0705-godz-2100/ Pozdrawiam :)
-
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
Maciek777 replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zapraszam na bazarek cegiełkowy dla Lizy :) http://www.dogomania.com/forum/topic/146735-walcz%C4%85cy-z-mitami-czyli-bazarek-cegie%C5%82kowy-dla-lizy-do-0705-godz-2100/ Jeśli jeszcze ktoś (oprócz Terry i Beli) prowadzi w tej chwili bazarek dla Lizy to proszę dać znać bo umieściłem tam linki do powyższych. -
Miniaturowa sunia na stałe w DT. 27.12.2021 [*]
Maciek777 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Nie sposób skomentować wszystkich zdjęć i ich zawartości, ale ogólnie SUPER :) Skoro tak bardzo miał się czym chwalić to po kastracji pewnie nawet 5 kg nie miał ;) Kiedy by to nie było musi być dobrze i tego się trzymajmy :) Proszę mi nie psuć czerpania przyjemności z wiosny ;) Kolorystycznie bardzo pasuje :D -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Dzięki. Ja jednak już nie widzę nadziei. Leki, które kiedyś pomagały na miesiące czy tygodnie, teraz pomagają na kilka dni lub wcale, a tak zupełnie dobrze to już od września nie było. Skończy się na tym usunięciu zębów i tyle :( -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Dzięki za link. Poczytam. Trochę z resztą już czytałem o tym za raz po wykryciu u niej tej choroby. Niestety teraz weci mówią tylko o usunięciu zębów. Na miau właśnie już kiedyś wyczytałem, że brak zębów nie jest dla domowego kota taki straszny i podobno nawet z suchą karmą sobie radzą. Krótko mówiąc, ta choroba powoduje, że organizm uznaje zęby jako ciało obce i chce się ich pozbyć. Też nie wiem co to ma wspólnego z drogami oddechowymi. Chyba, że o jakąś opuchliznę idącą od dziąseł może chodzić.