Po pierwsze primo: zapomniałam Wam powiedzieć, że Bomba się pozbyła trzeciej "ćwiartki urlopowej", czyli (chyba) w piątek było 10,7kg.
Co myślicie o wypróbowaniu tych (polskich) karm? :hmmmm:
http://sklep.karmysaba.pl/56-saba-eco-z-kurczakiem-dla-seniorow-oraz-psow-doroslych-o-niskiej-aktywnosci-ruchowej-15-kg.html
http://sklep.karmysaba.pl/47-saba-eco-z-wolowina-dla-psow-doroslych-15-kg.html
http://sklep.karmysaba.pl/45-saba-eco-dla-psow-doroslych-z-indykiem-15-kg.html
Tylko, cholibcia!, 20zł koszt wysyłki, więc chyba bez sensu... :sad:
To by było 64zł za 4,5kg i wedle dawkowania na 10kg psa wystarczyłoby na m-c.
A z zooplusa zastanawiałam się np. nad którymś Fitminem, ale już sama nie wiem... :niewiem:
Tam by też spot on był niedrogo, i dostawa powyżej 100zł gratisowa.
Ten obecny Markus jest OK składowo, odchudzająco, smakowo (dla Bomby!) i kupowo, tylko nie ściera osadu z zębisk...
No i po 15kg to się może "znudzić" organizmowi i warto urozmaicić.