Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. To ogromne kciukasy za Zojkę! :thumbs: ...ta mordka, jak Sepci (mojej ex-tymczaski) - a może Zojka ma też pazurki w paski...?
  2. ...zamin się zrobi jeszcze bardziej okrągła! :siara:
  3. No, skoro miałaś nóż i inne narzędzia, to sie mogła krew polać, tfu, tfu! ;) Joanna Chmielewska "Boczne drogi" - moja :loveu: ! Spodziewając się ataku złoczyńców, bohaterka chwyciła nóż, najlepszy, bo wyszczerbiony. ;)
  4. A zdarzyło Ci się wyjść z nimi osobno...? Wtedy też tak obie się ciągnęły do psów...?
  5. Randa, to dobrze, że Ci tak dobrze! :klacz:
  6. ...oraz środki dezynfekujące i opatrunkowe, tfu, tfu! :kciuki: PS. Nie wiesz, że nóż najlepszy jest wyszczerbiony...? J.Ch. nie czytałaś...?! :-o
  7. Łomatulu... to na nic nasze darcia... :bigcry:
  8. :klacz: Ale tu to lepiej np. tak: https://www.youtube.com/watch?v=u2BzdX-DO_0
  9. Zaktualizowałam rozliczenie Bombowego konta - tutaj wyimek z niego: ----------- LISTOPAD +7,60 zł - SALDO z poprzedniego m-ca +45 zł - 20% z bazarku DZIECIowa TANIOcha - 04.11 -20 zł - spot on p/pchłom/kleszczom Fiprex M - 07.11 +92 zł - Mattilu (wpłata 102zł, bank pożarł 20zł, 10zł biorę na siebie) - 17.11 -------------------------------------------------------- +124,60 zł - SALDO na koniec m-ca GRUDZIEŃ +124,60 zł - SALDO z poprzedniego m-ca -165,40 zł - spot on Bob Martin x3 + 12,5kg Eukanuba (...)Sterilised + 400g Purizon (Zooplus zam. 28.11) - 02.02 +73,80 zł - 30% z bazarku KULINARIA-OGRÓD-ŚWIĘTA - 05.12 -------------------------------------------------------- +33,00 zł - SALDO na dzień 08.12.2014 ----------- Prawda, że ładne saldo...? :megagrin:
  10. Pewnie by były - tylko trochę później i w zgoła innym kolorze... :siara:
  11. Dobrze więc, że noża nie zauważyłam... :mdleje:
  12. To ja właśnie - jako ruda (choś wyblakła) wredota :diabloti: - złośliwie podokuczam: może po wizycie u laryngologa wreszcie usłyszysz, co Ci mówimy i pójdziesz do okulisty...?! :mad:
  13. Smalczyk w kolorze kota i jeszcze "podpisany"! :evil_lol:
  14. Mamuśka ma kolory jeszcze bardziej w sepii od ryjka Sepii... ;) Piękna jest! :loveu: :loveu: :loveu:
  15. W rzeczy samej. :)
  16. Pręgusa może zgłosić do 'astów w potrzebie' czy jak się tam oni nazywają... :hmmmm: Zanim dojdzie do nieszczęścia... :nerwy:
  17. Duszku-łakomczuszku, pozdrawiam! :calus:
  18. Maćku, ale się Ciorliemu wydłużyły macki (które oplotły Ci serducho)...! :-o
  19. Auraa, nie zapomniałam o Beziku, ale jakoś mi nie idzie lepienie plakatu, przepraszam... :sad: I tyle drobnych spraw przy kompie, że oczy mi wciąż wypływają... :sad:
  20. Ale sołtysa oblazło...! :-o Chyba by trza powiedzieć wetÓ, że jakiś środek przeciw temu oblezieniu by się przydał... :megagrin:
  21. Kaloryczna to bomba, a nie Bomba! :megagrin:
  22. Mestudio, rany koguta! Byłaś u okulisty...?!?! Zdrowiej! :kciuki:
  23. Przecież Bomby do Gackowej nie wysyłacie!!! :megagrin:
×
×
  • Create New...