-
Posts
17196 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inka33
-
Młoda, łagodna Randa zamieszkała w Warszawie u kochającej Rodziny
inka33 replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
A "TŻta" to czasem nawet moja córa używa nie tylko w domu, ale i koleżanki już nauczyła... :megagrin: (Malagos, tylko bez skojarzeń! :mad: ) Tego "schronu" to mój TZ przeżyć nie mógł początkowo, i jeszcze musiał się nauczyć TM, DT, DS... :huh: -
~ "Chce pani jamnika?" - i tak suczka Nesca ma już DOM
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Jak mnie najdzie, to poszukam. :) Bardziej do Fiony niż do Kajtuna - inny pychol. -
Moja i Ziutki w tym głowa by dom znalazła sunia - GACUSIOWA!
inka33 replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
No co? Mają zabaweczkę, to jeszcze teraz stróż by się przydał... :shake: -
~ "Chce pani jamnika?" - i tak suczka Nesca ma już DOM
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Zdróweńka, rekonwalescentko! :calus: Oj, bo jak się wezmę za poszukiwania, to Wam takiego miksa wymyślę, że hej! :grins: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Melduję, że 02.12 doszła wpłata jednorazowa 50zł od lipsik - Dziękuję! :Rose: To Ty masz ode mnie też: :buzi: -
~ "Chce pani jamnika?" - i tak suczka Nesca ma już DOM
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Jamnik mazowiecki! :) -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
inka33 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
O matulu... :sad: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Melduję, że 01.12 doszła deklaracja 10zł od pinczerka_i_Gizmo - Dziękuję! :Rose: -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
inka33 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
http://www.dogomania.com/forum/topic/144308-d%C4%85browa-g%C3%B3rnicza-pomocy-zagin%C4%99%C5%82a-bia%C5%82a-sunia-z-br%C4%85zow%C4%85-g%C5%82%C3%B3wk%C4%85-w-fartuszku-po-sterylce/ Kopiuję - bo tyle tu dobrych dusz pomagało szukać Dropsa... -
Moja i Ziutki w tym głowa by dom znalazła sunia - GACUSIOWA!
inka33 replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
Siemanko, Gacusiu! :hand: -
Eee, chyba nie... :megagrin: O, to to! dobra koncepciona! :klacz: Bo to przecież jest sekta! :ghost_2:
-
Nie wiem... nie czułam się na siłach sprawdzać... przegrzebywać net...
-
Podzielimy się po połowie "zaborem"...? czyli by było 92zł...? Aha, 9gr zdefraudowałam, mogę dodać jako 10gr. :) Poprzednio mi tłumaczyli w banku, że pewnie zaznaczyłaś, że płaci odbiorca... Mi się zdaje, że to od kwoty zależy, ale przekopac sie przez te regulaminy i cenniki... :huh: No i zupełnie nie wiem, jak jest po Twojej stronie, tzn. zasady Twojego banku... O, żyjesz! :-o Nie znam się na paypalach... :( Wytłumaczysz mi?
-
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
inka33 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Tusiaczku, najlePsiego! :kciuki: -
~ Przemiła młodziutka sunia Aria - Piaskowa Panienka MA DOM :)
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Ci się nie zaludniło, a zasuczyło! :megagrin: -
~ "Chce pani jamnika?" - i tak suczka Nesca ma już DOM
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Nesca to zjamniczona Fiona, o! :) -
DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!
inka33 replied to togaa's topic in Psy do adopcji
Zielone oczka na zielonym kocu! :loveu: -
No to teraz tak: ku pokrzepieniu: http://deser.pl/deser/56,111858,17030367,Jeden_z_najciezszych_wyscigow_na_swiecie,,1.html ...i wręcz przeciwnie: http://swiat.newsweek.pl/szwajcarzy-tradycyjnie-jedza-koty-i-psy-newsweek-pl,artykuly,352619,1.html#pierwszapiatka (Ktoś to wrzucił gdzieś na dogo, już nie pamiętam kto i gdzie... :oops: Proszę się na mnie nie gniewać za wrzucenie tutaj... )
-
Młoda, łagodna Randa zamieszkała w Warszawie u kochającej Rodziny
inka33 replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
Konfirm, "Dwoje pancernych i suka?" ;) Mazowszanka, cożeś ocenzurowała strasznego?! -
A może 6 grudnia...? ;) :megagrin: (Chociaż wtedy do śmiechu nie było...) Tak, tak, tak! Teraz zapytasz "co" dwa tygodnie, potem więcej, np. 2 m-ce - jak Cię żre, to dzwoń. Najwyżej im powiesz, że razem z Ciorlim adoptowali kawałek Ciebie... :siara:
-
Pozdrawiam leniwe dupko-grzejące-się potwory i ich Dużych marznących! :hand: