Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. A "TŻta" to czasem nawet moja córa używa nie tylko w domu, ale i koleżanki już nauczyła... :megagrin: (Malagos, tylko bez skojarzeń! :mad: ) Tego "schronu" to mój TZ przeżyć nie mógł początkowo, i jeszcze musiał się nauczyć TM, DT, DS... :huh:
  2. Jak mnie najdzie, to poszukam. :) Bardziej do Fiony niż do Kajtuna - inny pychol.
  3. No co? Mają zabaweczkę, to jeszcze teraz stróż by się przydał... :shake:
  4. Zdróweńka, rekonwalescentko! :calus: Oj, bo jak się wezmę za poszukiwania, to Wam takiego miksa wymyślę, że hej! :grins:
  5. Melduję, że 02.12 doszła wpłata jednorazowa 50zł od lipsik - Dziękuję! :Rose: To Ty masz ode mnie też: :buzi:
  6. Melduję, że 01.12 doszła deklaracja 10zł od pinczerka_i_Gizmo - Dziękuję! :Rose:
  7. http://www.dogomania.com/forum/topic/144308-d%C4%85browa-g%C3%B3rnicza-pomocy-zagin%C4%99%C5%82a-bia%C5%82a-sunia-z-br%C4%85zow%C4%85-g%C5%82%C3%B3wk%C4%85-w-fartuszku-po-sterylce/ Kopiuję - bo tyle tu dobrych dusz pomagało szukać Dropsa...
  8. Miałam zaległości okropne, przejrzałam, poczytałam, obstawiałam śliwki lub buraczki, ale to już po konkursie... :roll:
  9. Eee, chyba nie... :megagrin: O, to to! dobra koncepciona! :klacz: Bo to przecież jest sekta! :ghost_2:
  10. Ale chyba matka z córką to jedno (dwie), a sunia z guzem to drugie (trzecia)...? :hmmmm: :hmmmm:
  11. Nie wiem... nie czułam się na siłach sprawdzać... przegrzebywać net...
  12. Podzielimy się po połowie "zaborem"...? czyli by było 92zł...? Aha, 9gr zdefraudowałam, mogę dodać jako 10gr. :) Poprzednio mi tłumaczyli w banku, że pewnie zaznaczyłaś, że płaci odbiorca... Mi się zdaje, że to od kwoty zależy, ale przekopac sie przez te regulaminy i cenniki... :huh: No i zupełnie nie wiem, jak jest po Twojej stronie, tzn. zasady Twojego banku... O, żyjesz! :-o Nie znam się na paypalach... :( Wytłumaczysz mi?
  13. Tusiaczku, najlePsiego! :kciuki:
  14. Ci się nie zaludniło, a zasuczyło! :megagrin:
  15. Nesca to zjamniczona Fiona, o! :)
  16. Zielone oczka na zielonym kocu! :loveu:
  17. No to teraz tak: ku pokrzepieniu: http://deser.pl/deser/56,111858,17030367,Jeden_z_najciezszych_wyscigow_na_swiecie,,1.html ...i wręcz przeciwnie: http://swiat.newsweek.pl/szwajcarzy-tradycyjnie-jedza-koty-i-psy-newsweek-pl,artykuly,352619,1.html#pierwszapiatka (Ktoś to wrzucił gdzieś na dogo, już nie pamiętam kto i gdzie... :oops: Proszę się na mnie nie gniewać za wrzucenie tutaj... )
  18. Konfirm, "Dwoje pancernych i suka?" ;) Mazowszanka, cożeś ocenzurowała strasznego?!
  19. A może 6 grudnia...? ;) :megagrin: (Chociaż wtedy do śmiechu nie było...) Tak, tak, tak! Teraz zapytasz "co" dwa tygodnie, potem więcej, np. 2 m-ce - jak Cię żre, to dzwoń. Najwyżej im powiesz, że razem z Ciorlim adoptowali kawałek Ciebie... :siara:
  20. Pozdrawiam leniwe dupko-grzejące-się potwory i ich Dużych marznących! :hand:
×
×
  • Create New...