Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. Tak łażę po dogo tu i tam, i trochę nadrabiam ogromne zaległości w czytaniu. Zajrzałam więc i tutaj, a tu takie super wieści o Patusi! :wub: Kubuśku, pozdrawiam...
  2. Semiczku, jak się dzisiaj masz? A, ta o ktorej kiedyś opowiadałaś mi pod M1... przykro mi... :(
  3. O matko... :(
  4. Dzięki! :) Pewnie dotrze jutro, więc wobec tego jutro lub pojutrze uzupełnię rozliczenie. Ano... :( Może strona Hoteliku u Murki coś pomoże, jak już skończy się budować. Przydałaby się też osoba, która założyłaby Kajtunowi nowe wydarzenie na FB (stare wygasło) i miała czas je prowadzić. Ja już zupełnie nie wiem, jak go ogłaszać - nawet teksty z pominięciem wad Kajtunowych nic nie dają... :( On może i ma "za uszami", ale przecież to taki fajny psiak! A młodszy się nie robi... :(
  5. Wiadomości są takie, że jednak nie było (chyba) robionych prób wątrobowych tylko... odrobaczenie! Prawdopodobnie najbardziej zaszkodziła ilość podawanych leków, więc już nie wiem, co z tą wątrobą... :( Kulka jest jeszcze u pani techniczki, z którą też jeździ do pracy, więc klinikę niejako odwiedza. Jak wszystko pójdzie zgodnie z przewidywaniami, to niuńkę przywiezie do mnie w czwartek p. techniczka osobiście. :) W czwartek ma mieć też zdejmowane szwy, więc chyba lepiej, że już u nich.
  6. Rando dostojna, ale masz fajnie! :)
  7. Hopcik, buziaki we wszystkie Twoje plamki! ;)
  8. Wszystko macie pod kolor :) - a Gajula jest "pod kolor" Waszych serduch. :D
  9. Malagos, może raczej próbuj go głaskać po klacie, pod brodą i za uszkami, a nie po głowie i karku...
  10. A wiesz, dlaczego...? Bo czasem "v" na "w" jest wymienne i czasem "k" na "c", O! :D I jeszcze dlatego, że lubię owoce! :) ow(o)cowa Bomba
  11. Mattilu, Bomba ma kilka lęków - np. że zapomnę jej dać michy albo, że innego psa za bardzo polubię itp. ;) Mestudio, dlatego chyba wszyscy tu rozumieją, dlaczego rezygnujesz już z takich pomysłów i chcesz wrócić do normalności.
  12. Hłe, hłe, hłe. :wacko: ;) Tylko, że ja bardzo rzadko mam aż takie zdawanie-mi-się, ale nic to, wiadomo - życie, więc tak tylko sobie ćwierkam...
  13. Czyli za m-c wszystko się rozstrzygnie... Lizuniu, trzymam kciuki ogromnie! :wub:
  14. Ale fajny kawał Ducha na zdjęciach! :wub: A, to dobrze! :) Hehe, przyznam się, że tak naprawdę, to w pierwszym momencie mi się ten "hopek" z żabą skojarzył... :D
  15. A bo tak se zażartowałam. :D Oczywiście, że z zazdrości! :D
  16. Właśnie się dowiedziałam, że Kuleczka dostała biegunki... :( Ma mieć zrobione próby wątrobowe, więc pewnie wróci chwilowo do kliniki - do czasu "wyjaśnienia biegunki". Wobec tego najprawdopodobniej jeszcze jutro do mnie nie przyjedzie, a kiedy, to się okaże.
  17. Doszły wpłaty: +40 zł - Lida (dekl. IV) 07.04 +50 zł - lipsik (jednorazowa) 27.04 Dziękuję! :wub: Wkrótce zaktualizuję rozliczenie.
  18. Zaciskam najserdeczniej za Małego Maksia! :) Cudne czarno-białe zdjęcia! :wub:
  19. No, zobaczymy, jak to bedzie... Na bazarek zapraszam. :) Się okaże. ;) Ktoś się w końcu musiał zlitować... Ale Kulka (chyba) wcale nie jest taka okrągła, jak by imię sugerowało. :D
  20. Oj, nie krakam, nie krakam, ale tak czy siak, zdaje mi się, że mi się zdaje bardziej niż innymi razami... ;)
×
×
  • Create New...