-
Posts
17196 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inka33
-
Semik - moja miłość - 13 września o godzinie 16:20 pobiegł za TM
inka33 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Semiczku, jak się dzisiaj masz? A, ta o ktorej kiedyś opowiadałaś mi pod M1... przykro mi... :( -
O matko... :(
-
Semik - moja miłość - 13 września o godzinie 16:20 pobiegł za TM
inka33 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
A któż to te przytulaski...? -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Dzięki! :) Pewnie dotrze jutro, więc wobec tego jutro lub pojutrze uzupełnię rozliczenie. Ano... :( Może strona Hoteliku u Murki coś pomoże, jak już skończy się budować. Przydałaby się też osoba, która założyłaby Kajtunowi nowe wydarzenie na FB (stare wygasło) i miała czas je prowadzić. Ja już zupełnie nie wiem, jak go ogłaszać - nawet teksty z pominięciem wad Kajtunowych nic nie dają... :( On może i ma "za uszami", ale przecież to taki fajny psiak! A młodszy się nie robi... :( -
Wiadomości są takie, że jednak nie było (chyba) robionych prób wątrobowych tylko... odrobaczenie! Prawdopodobnie najbardziej zaszkodziła ilość podawanych leków, więc już nie wiem, co z tą wątrobą... :( Kulka jest jeszcze u pani techniczki, z którą też jeździ do pracy, więc klinikę niejako odwiedza. Jak wszystko pójdzie zgodnie z przewidywaniami, to niuńkę przywiezie do mnie w czwartek p. techniczka osobiście. :) W czwartek ma mieć też zdejmowane szwy, więc chyba lepiej, że już u nich.
-
Młoda, łagodna Randa zamieszkała w Warszawie u kochającej Rodziny
inka33 replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
Rando dostojna, ale masz fajnie! :) -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
inka33 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Hopcik, buziaki we wszystkie Twoje plamki! ;) -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
inka33 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Wszystko macie pod kolor :) - a Gajula jest "pod kolor" Waszych serduch. :D -
~ Psiaki z naszej wsi ~ szczesciarz Sonek na swój domek :)
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Malagos, może raczej próbuj go głaskać po klacie, pod brodą i za uszkami, a nie po głowie i karku... -
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
inka33 replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
A wiesz, dlaczego...? Bo czasem "v" na "w" jest wymienne i czasem "k" na "c", O! :D I jeszcze dlatego, że lubię owoce! :) ow(o)cowa Bomba -
Mattilu, Bomba ma kilka lęków - np. że zapomnę jej dać michy albo, że innego psa za bardzo polubię itp. ;) Mestudio, dlatego chyba wszyscy tu rozumieją, dlaczego rezygnujesz już z takich pomysłów i chcesz wrócić do normalności.
-
Pojarmarkowa Lerka zamieszkała razem z Bliss i z nami.
inka33 replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
Hłe, hłe, hłe. :wacko: ;) Tylko, że ja bardzo rzadko mam aż takie zdawanie-mi-się, ale nic to, wiadomo - życie, więc tak tylko sobie ćwierkam... -
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
inka33 replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czyli za m-c wszystko się rozstrzygnie... Lizuniu, trzymam kciuki ogromnie! :wub: -
DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!
inka33 replied to togaa's topic in Psy do adopcji
Ale fajny kawał Ducha na zdjęciach! :wub: A, to dobrze! :) Hehe, przyznam się, że tak naprawdę, to w pierwszym momencie mi się ten "hopek" z żabą skojarzył... :D -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Doszły wpłaty: +40 zł - Lida (dekl. IV) 07.04 +50 zł - lipsik (jednorazowa) 27.04 Dziękuję! :wub: Wkrótce zaktualizuję rozliczenie. -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
inka33 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Zaciskam najserdeczniej za Małego Maksia! :) Cudne czarno-białe zdjęcia! :wub: -
Pojarmarkowa Lerka zamieszkała razem z Bliss i z nami.
inka33 replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
Oj, nie krakam, nie krakam, ale tak czy siak, zdaje mi się, że mi się zdaje bardziej niż innymi razami... ;) -
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
inka33 replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kto by nie chciał... Eh.