-
Posts
17196 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inka33
-
Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !
inka33 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Wow! Ale, że widujesz ją codziennie, to w sumie bardzo dobrze. Właśnie padłam... -
Zdróweńka, Jordanku! Zdróweńka, Lady!
-
Zaciskam kciuki za psidła! Co do czasu, to jedno drugiego nie wyklucza.
-
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
inka33 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Ewcia, kto to jest Kair...? -
Poszukuję: - taśmy papierowej na klej wodny - jak do oprawiania obrazów, może być napoczęta rolka - dwóch niedużych kinkietów klimatycznych nad lustro - drewno, metal, sznurek, szkło Odpadają współczesne plastikowe czy chromowane maszkary. Odbiór w W-wie, bo wolę obejrzeć przed zakupem. - czesadła do długiej sierści typu furminator, furmaster - tanio... - gwaszy (farba wodna bardziej kryjąca niż akwarele), ale nie w tubkach, tylko w pudełeczku jak szkolne farbki. Mogą być nawet stare, częściowo zużyte, np. takie: - puzzli od 1500 do 4000 części - ładne, ciekawe, oczywiście kompletne - niedrogo - odbiór w Warszawie - ok. 10-15szt... plastikowych pokrywek od serka Piątnica Twój Smak - oczywiście czyste, nie połamane. :) Za rozsądną cenę, z odbiorem osobistym w Warszawie. Mogę poczekać na uzbieranie. :) Mój TŻ poszukuje: - przedwojennych radioodbiorników (stan dowolny, mogą być nawet zgniłe i zardzewiałe - sam oceni przydatność :P) - lamp i innych części radiowych (producent, kraj pochodzenia obojętny) - katalogów, reklam i innych przedwojennych polskojęzycznych wydawnictw związanych z radiotechniką Przekopcie, proszę, dziadkowe kufry, strychy, piwnice i inne zakamarki! :)
-
Opuszka. Szkiełko miało jakieś 0,5mm x 1mm x 2mm i wlazło na 1mm z tych 2, więc ranka jest maleńka na szczęście. Wersja niemowlęco-lalkowa była prawie nie za duża... ;) Wczoraj na wieczorny psacer - Octenisept, gaza, plaster papierowy, skarpetka, scotch, folia, scotch, folia, scotch - na ok. 15 min. prawie wystarczyło. :] Delikwentka biegła na całą długość smyczy, jakby chciała zwiać, zatrzymywała się, niuchała, robiła siu/koo lub nie i ponownie biegła, i tak w kółko. Po powrocie ją uratowałam od "obcego" na łapie. Rano poszła bez obcego po obfitym popsiukaniu, a po spacerze: opłukanie, osuszenie i popsiukanie, no i teraz pilnowanie. Jak się okaże, że będzie trzeba, to nowego "obcego" poczynię...
-
Owieczka skaleczyła sobie łapkę... :( Inka umyła łapsko, unieruchomiła pacjentkę (o dziwo, w miarę grzeczną), Inkówna zrobiła operację wyciągnięcia szkiełka i psiuknęła Octeniseptem, inka przypilnowała wysuszenia, Owca ciutkę polizała, ale się nie interesuje na szczęście. Zastanawiam się tylko, co powie Owca na skarpetko-opatrunek, który mam zamiar jej zmajstrować na wieczorny spacer...:/
-
Pojarmarkowa Lerka zamieszkała razem z Bliss i z nami.
inka33 replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
Piękności leśne! :) U nas w parku też spadła, ale na szczęście nie widziałyśmy spadania... :/ -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
inka33 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Spoko, przyjemność po mojej stronie. :) Podziękować trzeba też Mazowszance, która jest główna ofiarodawczynią książek z tego bazarku, a wybór beneficjentów pozostawiła mnie. :))) -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
inka33 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Antykwariat . . ZAPRASZA SERDECZNIE ! ----------------------------------------------------------------------------------- Czynny do 14 XII 2016 do godz. 22:00 Tylko opcja KT M.in. na Skarpiaki, czyli Rokiego i Kulę :) -
Antykwariat . . ZAPRASZA SERDECZNIE ! ----------------------------------------------------------------------------------- Czynny do 14 XII 2016 do godz. 22:00 Tylko opcja KT M.in. na Bandę w DT mestudio :)
-
Antykwariat RAJ MOLA zakończony. Serdecznie dziękuję za odwiedziny i zakupy. :D
-
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
inka33 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Potrójne gratulacje adopcinowe! :) :) :) -
Pojarmarkowa Lerka zamieszkała razem z Bliss i z nami.
inka33 replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
No to powodzenia! :) -
Pojarmarkowa Lerka zamieszkała razem z Bliss i z nami.
inka33 replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
A Lerka ile ważyła przed "zmężnieniem"? Może zwyczajnie zmiejsz jej porcję, bo daje się na docelową wagę, a nie istniejącą. :) -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
inka33 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Widocznie elegancki Rokinson. :) -
Semik - moja miłość - 13 września o godzinie 16:20 pobiegł za TM
inka33 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Kochana Elunia! <3 -
Pojarmarkowa Lerka zamieszkała razem z Bliss i z nami.
inka33 replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
Konfirmko kochana, polazłam prześledzić samą się i oto, co mi wyszło: - Concept for Life - Medium Sensitive - Wolf of Wilderness Adult / Junior: Adult Sunny Glade - dziczyzna, Adult Wild Hills - kaczka, Adult Green Fields - jagnięcina - Fitmin - Dog For Life, jagnięcina i ryż - Fitmin - Dog for Life Adult - Eukanuba Daily Care Overweight & Sterilised - o dziwo, pomimo zawartości i kukurydzy, i pszenicy też się całkiem sprawdza. - Purizon Adult dla psa, jagnięcina z łososiem (i inne smaki) - czasem jako smaczki kupuję, bo drogie i po rybach jedzie z pysia ;) Narzekałam tylko na Nutrivet Instinct- Instinct Dietetic & Care, bo po niej gazy przestraszne były i kupy brzydsze. No i zrezygnowałam z początkowo kupowanego Markus-Muhler, bo i kukurydzę ma, i jest ciężka, i w nieregularnych kawałkach, więc trudno podzielić na małe porcyjki. Przy czym teraz tych karm nie przeglądałam już dokładnie pod kątem zawartości, raz kupuję lepsiejszą, raz gorsiejszą ciut, jak się uda. O ile dobrze kojarzę, to przy większości z nich dawkowanie na 10kg psa jest po ok. 140-150g/dzień. Owca dostaje od dawna 100-110g (podzielone na 3 porcje w ciągu dnia) + jakieś pojedyńcze smaczki maleńkie/chrupki karmy w ramach nagrody, podjada też surowe owocki i warzywka na zasadzie smaczka, jak my jemy coś witaminkowego dobrego albo jak sobie sama czeremszynki/jarzębinki znajdzie, czasem wyliże jakieś pudełeczko po białym serku itp. :) Uff... ;)