Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. Wow! Ale, że widujesz ją codziennie, to w sumie bardzo dobrze. Właśnie padłam...
  2. Zdróweńka, Jordanku! Zdróweńka, Lady!
  3. Zaciskam kciuki za psidła! Co do czasu, to jedno drugiego nie wyklucza.
  4. Ewcia, kto to jest Kair...?
  5. Poszukuję: - taśmy papierowej na klej wodny - jak do oprawiania obrazów, może być napoczęta rolka - dwóch niedużych kinkietów klimatycznych nad lustro - drewno, metal, sznurek, szkło Odpadają współczesne plastikowe czy chromowane maszkary. Odbiór w W-wie, bo wolę obejrzeć przed zakupem. - czesadła do długiej sierści typu furminator, furmaster - tanio... - gwaszy (farba wodna bardziej kryjąca niż akwarele), ale nie w tubkach, tylko w pudełeczku jak szkolne farbki. Mogą być nawet stare, częściowo zużyte, np. takie: - puzzli od 1500 do 4000 części - ładne, ciekawe, oczywiście kompletne - niedrogo - odbiór w Warszawie - ok. 10-15szt... plastikowych pokrywek od serka Piątnica Twój Smak - oczywiście czyste, nie połamane. :) Za rozsądną cenę, z odbiorem osobistym w Warszawie. Mogę poczekać na uzbieranie. :) Mój TŻ poszukuje: - przedwojennych radioodbiorników (stan dowolny, mogą być nawet zgniłe i zardzewiałe - sam oceni przydatność :P) - lamp i innych części radiowych (producent, kraj pochodzenia obojętny) - katalogów, reklam i innych przedwojennych polskojęzycznych wydawnictw związanych z radiotechniką Przekopcie, proszę, dziadkowe kufry, strychy, piwnice i inne zakamarki! :)
  6. Opuszka. Szkiełko miało jakieś 0,5mm x 1mm x 2mm i wlazło na 1mm z tych 2, więc ranka jest maleńka na szczęście. Wersja niemowlęco-lalkowa była prawie nie za duża... ;) Wczoraj na wieczorny psacer - Octenisept, gaza, plaster papierowy, skarpetka, scotch, folia, scotch, folia, scotch - na ok. 15 min. prawie wystarczyło. :] Delikwentka biegła na całą długość smyczy, jakby chciała zwiać, zatrzymywała się, niuchała, robiła siu/koo lub nie i ponownie biegła, i tak w kółko. Po powrocie ją uratowałam od "obcego" na łapie. Rano poszła bez obcego po obfitym popsiukaniu, a po spacerze: opłukanie, osuszenie i popsiukanie, no i teraz pilnowanie. Jak się okaże, że będzie trzeba, to nowego "obcego" poczynię...
  7. Owieczka skaleczyła sobie łapkę... :( Inka umyła łapsko, unieruchomiła pacjentkę (o dziwo, w miarę grzeczną), Inkówna zrobiła operację wyciągnięcia szkiełka i psiuknęła Octeniseptem, inka przypilnowała wysuszenia, Owca ciutkę polizała, ale się nie interesuje na szczęście. Zastanawiam się tylko, co powie Owca na skarpetko-opatrunek, który mam zamiar jej zmajstrować na wieczorny spacer...:/
  8. Kochana, przecież wiesz, że lubię pomagać Baloniarkom - nawet, jeżeli nie zdarza mi się to często. :)
  9. Piękności leśne! :) U nas w parku też spadła, ale na szczęście nie widziałyśmy spadania... :/
  10. Spoko, przyjemność po mojej stronie. :) Podziękować trzeba też Mazowszance, która jest główna ofiarodawczynią książek z tego bazarku, a wybór beneficjentów pozostawiła mnie. :)))
  11. Antykwariat . . ZAPRASZA SERDECZNIE ! ----------------------------------------------------------------------------------- Czynny do 14 XII 2016 do godz. 22:00 Tylko opcja KT M.in. na Skarpiaki, czyli Rokiego i Kulę :)
  12. Antykwariat . . ZAPRASZA SERDECZNIE ! ----------------------------------------------------------------------------------- Czynny do 14 XII 2016 do godz. 22:00 Tylko opcja KT M.in. na Bandę w DT mestudio :)
  13. Antykwariat . . ZAPRASZA SERDECZNIE ! ----------------------------------------------------------------------------------- Czynny do 14 XII 2016 do godz. 22:00 Tylko opcja KT M.in. na Klub Wytrałych Baloniarek :)
  14. Antykwariat RAJ MOLA zakończony. Serdecznie dziękuję za odwiedziny i zakupy. :D
  15. Potrójne gratulacje adopcinowe! :) :) :)
  16. A Lerka ile ważyła przed "zmężnieniem"? Może zwyczajnie zmiejsz jej porcję, bo daje się na docelową wagę, a nie istniejącą. :)
  17. Widocznie elegancki Rokinson. :)
  18. Konfirmko kochana, polazłam prześledzić samą się i oto, co mi wyszło: - Concept for Life - Medium Sensitive - Wolf of Wilderness Adult / Junior: Adult Sunny Glade - dziczyzna, Adult Wild Hills - kaczka, Adult Green Fields - jagnięcina - Fitmin - Dog For Life, jagnięcina i ryż - Fitmin - Dog for Life Adult - Eukanuba Daily Care Overweight & Sterilised - o dziwo, pomimo zawartości i kukurydzy, i pszenicy też się całkiem sprawdza. - Purizon Adult dla psa, jagnięcina z łososiem (i inne smaki) - czasem jako smaczki kupuję, bo drogie i po rybach jedzie z pysia ;) Narzekałam tylko na Nutrivet Instinct- Instinct Dietetic & Care, bo po niej gazy przestraszne były i kupy brzydsze. No i zrezygnowałam z początkowo kupowanego Markus-Muhler, bo i kukurydzę ma, i jest ciężka, i w nieregularnych kawałkach, więc trudno podzielić na małe porcyjki. Przy czym teraz tych karm nie przeglądałam już dokładnie pod kątem zawartości, raz kupuję lepsiejszą, raz gorsiejszą ciut, jak się uda. O ile dobrze kojarzę, to przy większości z nich dawkowanie na 10kg psa jest po ok. 140-150g/dzień. Owca dostaje od dawna 100-110g (podzielone na 3 porcje w ciągu dnia) + jakieś pojedyńcze smaczki maleńkie/chrupki karmy w ramach nagrody, podjada też surowe owocki i warzywka na zasadzie smaczka, jak my jemy coś witaminkowego dobrego albo jak sobie sama czeremszynki/jarzębinki znajdzie, czasem wyliże jakieś pudełeczko po białym serku itp. :) Uff... ;)
  19. Owca nie jada śniegu, cuś tam może i liźnie, jak cuś wywęszy, ale zasadniczo nie je go. Okazuje się, że zleciał drugi rzut jarzębinek, więc jest dodatek do marniejącej trawy. :)
×
×
  • Create New...