O rety... :((( Współczuję...
Wg mnie, jak nie ma innego wyjścia, to hotel będzie OK, to ale który się zgodzi na takie ogrodzeniojady potworne... :(
Tak, wiem, że to są koszty, ale może one nie dałyby rady takim sztywnym siatkom, takim jakby płotkom metalowym, nie wiem, jak to nazwać, teraz to się "modne" w miastach przy ogródkach podblokowych zrobiło. To nie są siatki w romby, tylko mają pręty pionowe i poziome i te pionowe są na pewnej wysokości wygięte pod kątem 45' w tą i z powrotem.
Gacusia, okropna jesteś, a tak mi w serce zapadłaś... :(