Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. Może Barnaba...? ;) Niecierpliwię się więc w oczekiwaniu na wieści. :)
  2. Bąbel nazywa się Kulka...? To chyba Kulek raczej. :) Ale wyrósł chłopaczyna! :)
  3. Pamiętam o Semiczku, Ewa, przytulam...
  4. Prawie Kulka, tylko taka trochę większa i ze śliniakiem, czyli... jak mniemam, Bąbel...? :)
  5. Smutne to, że czasem nie udaje się pomóc... :(
  6. Zaglądam, wiec dziękuję. :) Zaciskam za zdrówko! :)
  7. Meluńka, jak dobrze, że Ci tak dobrze! :)))
  8. Jak Surykatek kocha za bardzo, to Owca go zeżre, bo ona przeca kocha chłodno i spokojnie. ;)
  9. Gratuluję wzbogacenia - obecnego i przyszłego. :) Czy to Rude z pieprzem zeżre Owcę, Owca jego, czy się może jakoś dogadają...? Bo my się za Prodżiżem troszku... ;)
  10. Mam 100 milionów km wątków zaległości, więc nie wiem, co i jak, ale jak dojrzałam zmianę tytułu, to zajrzałam. Cieszę się ogromnie z domku Imki :) i przykro mi bardzo z powodu Lesia. :( PS. Natknęłam się przypadkiem na coś w sam raz dla p. Jerzego Gary... ;) http://www.browarczarnykot.pl/wp-content/uploads/2016/05/DSC_0170-680x1024.jpg
  11. Kupuję różne, więc już nazw nie pamiętam. Jak zerknę w historię zakupów, to Ci dam znać. :)
  12. Jestem w banerkowym szoku... 8-} Pozdrowionka dla Dziewczynek, Bariego Bosa i Rodzinki! :)
  13. Informacja z początku listopada: http://warszawawpigulce.pl/uwaga-mieszkancy-kabatow-4-psy-w-ciezkim-stanie-po-spozyciu-trutki/ Uważajcie!!! Pozdrowienia dla Was wszystkich! :)
  14. Informacja z początku listopada: http://warszawawpigulce.pl/uwaga-mieszkancy-kabatow-4-psy-w-ciezkim-stanie-po-spozyciu-trutki/ Uważajcie!!! Pozdrowienia dla Was wszystkich! :)
  15. Czy to cudo nie kojarzy się Wam z białym owczarkiem szwajcarskim? Pewnie chipa lub/i tatuażu poszukiwaliście...? A dziewczynki, to jak siostry - są razem, to nie chcą się zadawać ze sobą, osobno, to im drugiej brak. ;)
  16. To nadal trzymam kciuki za Niemożliwą Mordkę, oby ten-typ-tak-ma się potwierdziło. :)
  17. Dobrze, że maluchy bezpieczne. :) Trzymam kciuki za zdrówko.
  18. Bombie staram się kupować bez pszenicy i bez kukurydzy, to się sprawdza, żadne lighty nie działały. Ależ pięknie las podał Ci strzępiaki na stole nakrytym zielonym obrusem...! Ach, jak pięknie. :)
  19. Wypełniłam dla Bomby. :) Podobnie, jak Jo37 brakowało mi w pyt. 8. wariantu: nie, bo nie prosiłam.
  20. Zaciskam kciuki, żeby wszystko nadal było OK u Hery. :) A te miski się w budzie odnalazły...? ;)
×
×
  • Create New...