Mam 100 milionów km wątków zaległości, więc nie wiem, co i jak, ale jak dojrzałam zmianę tytułu, to zajrzałam.
Cieszę się ogromnie z domku Imki :) i przykro mi bardzo z powodu Lesia. :(
PS.
Natknęłam się przypadkiem na coś w sam raz dla p. Jerzego Gary... ;)
http://www.browarczarnykot.pl/wp-content/uploads/2016/05/DSC_0170-680x1024.jpg