Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. Pozdrawiam bezdyskusyjnie. ;)
  2. Atomowkę serdecznie polecam do p/a. :) Cieszę się, że chociaż pośrednio mogłam pomóc. :) Trzymam kciuki za dom dla kici! :)
  3. Pewnie w tym roku... Ale weź no, Mestudio, nie strasz! ;]
  4. Jakożeś, to może powiem Ci, jakie interesa Bombka robiła okołoświąteczne... ;) Dzięki! :) Miło Cię tu widzieć - z tą owcą w podpisie. ;) PS. A ja dostałam od Mikołaja "Triumf owiec" ("Sprawiedliwość owiec" już miałam i czytałam )! :D
  5. Fantastyczne słowa! :)
  6. To jeszcze na dokładkę - tego i Ovego co Roku Nowego tego samego . :D
  7. No wiem, że cerkiew, ale wygląd ma bajkowego zamku, o to mię szło. :)
  8. Co je ten Omsk...? ;) Edit: Dobra, już wiem. :) Tylko nie wiem, czy wolisz kolonię karną... ;) ...czy bajkowy zamek, jak ten:
  9. Dzięki, nie wiedziałam, że to atak autoimmunologiczny...
  10. Hopciostwo, wszystkiego najlePsiego i najLudziowszego w 2017! :)
  11. Ovcia, najlePsiego w Nowym Roku! Swoim też przekaż. :)
  12. Wiesz co, Mestudio? To ja Ci życzę w Nowym Roku urlopu albo jeszcze lepiej URLOPU.
  13. Ale historia z tą babką i labką... Brzuchodrapki dla czekoladowej mini-Fionki. :)
  14. Dziękujemy. :) Mamy taki zamiar. :) Ale czym...? ;) Dziękujemy za życzenia od Konfirmostwa i bestyj! :) O, prawie biała owca! ;) Dzięki! :) *** Wszystkim fanom Czarnej Owcy najlePsiego w Nowym Roku! :)
  15. Pozdrowionka dla Rokinsona z Rodzinką! :)
  16. Bardzo możliwe, że poczta gdzieś posiała... :/ Przelewik puszczony przed chwilą. :)
  17. Z pomocą inkówny "dopadłam" Macię przez fb, więc już nie potrzebuję pomocy. Spokojnych świąt, wesołego karpia i trafionej choinki! :)))
  18. Zrób! Zrób! A przynajmniej na "furtce" wątku wstawcie...
  19. Słodki potarganiec! :D A przecież "zmęczony pies, to szczęśliwy pies"! :) ...zazwyczaj Gratuluję postępów towarzyskich! :)))
  20. Dziewczynki, która może podać nr konta KWB, bo mam skromne 38,50zł do przelania z bazarku Raj Mola? Macia nie odpowiada na maila (wysłałam 15.12) albo gdzieś zaginął po drodze... Natomiast ja nie mam fb, żeby się tamtędy skontaktować... Nie wiem, czy konto, które mam, jest aktualne. Kto pomoże? Na PW najlepiej...
  21. Owieczka ma się lepiej, pomimo, że pogoda zmienna, a my kilka dni w wilgotnym Otwocku jesteśmy. :)
  22. Cieszę się bardzo, że już lepiej. :) Jak wrócę do domu, to zrobię przelew z bazarku - jutro powinien dotrzeć.
×
×
  • Create New...