Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. Ratujmy pół setki psów!
  2. Podpytałam TŻ-ta, on tego też nie kapuje (zwłaszcza jak nie widzi, a u mnie nie ma tego problemu). Ale kilka wniosków: - po pierwsze wychodzi na to, że Alt+a (ą) działa jak Ctrl+a (zaznacz wszystko) - ciort wie, dlaczego... :/ - nie wiadomo, czy to wina przeglądarki, czy dogo (nie wiem, czy tak się dzieje też w innych miejscach niż dogo) - może również się okazać, że pomoże zwykłe wysypanie okruszków z klawiatury, bo coś się blokuje/nie styka - ale to by było dziwne, że conajmniej kilka osób nagle w tym samym czasie cierpi na zaokruszkowanie klawiatur... ;) - i najważniejsze: jak się tak zadzieje, że się nawet napisane skasuje, to nie panikować, tylko wcisnąć Ctrl+z (cofnij) tyle razy, ile trzeba, by znów się pojawił tekst (pewnie 2 lub 3) i potem pisać dalej bez "ą". :) Pamiętam taką scenkę, której kiedyś świadkiem był mój ojciec - idzie dwóch bezdomnych mężczyzn, troszeczkę tylko pijaczkowatych. Jeden wygląda jak łajza, drugi jak "zwykły" bardzo biedny człowiek - stare, skromne ubranie, łaty, cerowania, ale wszystko w miarę czyste, równo założone, zapięte, możliwe, że jest nawet jakiś zabytkowy krawat, buty pamiętają dwie wojny i trzy powstania, ale nie ma na nich kilograma błota... No i ten elegancik strofuje łajzę mniej-wiecej tak: "Wkasałbyś tę koszulę, zapiął się porządniej, umył częściej i uprał sobie czasem ciuchy. Buty mozesz wyczyścić choćby o trawę. To, że nie masz gdzie mieszkać, nie oznacza, że musisz wyglądać jak ostatni flejtuch!" :) No właśnie. :/
  3. Dzięki za akceptację. :) Śmieszne te rude przepychaczki poduszkowe! ;) Biedny Jordanku, wcinaj chłopie! :( Ale straszne zapsy... tfu... zapasy! ;)
  4. Kciukaczę za zdrÓvkowanie! :)
  5. Ja też... eh. :( Mattilu, nie chcesz może adoptowac wrednej inki...?
  6. Ptaszynko, wycałowałaś dziś Pania Krysię...? ;)
  7. Terra, popraw na pierwszej stronie link do wydarzenia, bo wisi tylko do zakończonego. :) ZaPIToliłam ojcu 1% dla EVY.
  8. "Strach ma wielkie oczy..." Mazowszanki... ;)
  9. Biedna Kula... :( Dobrze, że nie odwrotnie. ;)
  10. Po przeczytaniu o "słuchajpani" i wytarciu monitora..., podpisuję się pod Matiilu, ot co! :)
  11. Słodkie nochale! <3 <3 <3 Ewa, niektórzy piszą, że jest problem z "ą" - po jej napisaniu kasuje się dotąd napisane i zdaje się, że niektórzy mają tak przy cytowaniu tylko. Na szczęście ja nie mam tego problemu, więc może to kwestia przegladarki np... :(
  12. Zminiaturyzowałam Was sobie i przychodzę z uprzejmą prośbą o łaskawą akceptację...
  13. Pięknie, pięknie! :)))
  14. No to do kitu, skoro do kitu... :( Fotelovo mówi, jak kitovo. Zdróvcia, Óvcia! :)
  15. Ale... tak całkiem, całkiem... wszędzie...?!?!?!
  16. Ukradłam... ukradłam... ukradłam nochala!
  17. Z pewnością warto! Tylko czy to do ich pijackich łbów dotrze...? :/
  18. Dobrze, że ma co jeść. W sumie to chyba lepiej, że za gruba (tak, mówię to ja, zła pani "głodząca" swoje psy) niż gdyby miała być głodna i mieć sterczące kości. Pociesz się, Ewuś, że teraz ma i tak lepiej niż kiedyś. A buziak Ci się należał, to dostałaś. :)
  19. Noteciowe są (przynajmniej były, zawsze w marketach lepiej sprawdzać producenta) puszki Active Pet Plus, z przewagą koloru białego/srebrnego na etykiecie, o takie: A na tej stronie jest porównanie składu oryginalnej Noteci z biedronkową: http://merlecollie.blogspot.com/2016/02/active-pet-z-doliny-noteci.html
×
×
  • Create New...