Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. Tak właśnie myślałam, że odległość to problem. Pazurki, tylko pazurki. :) To max. 5 minut. :) Czesanie to kilka dni mi zajmuje (plecy protestują, jak za długo ciurkiem...), może Marcinowi by wyszło kilka godzin, jak jest szybki. ;) A tak całkiem serio, to był tylko żart, a nie "próba wymuszenia opłaty", chyba niepotrzebny, bo na żarty trzeba mieć nastrój, przepraszam... :/
  2. Widocznie za długo się namyślałam, ot co! ;)
  3. Ellig, przypomniałaś mi, że natknęłam się na takie ogłoszenie o budzie za 290zł (do negocjacji) za rozmiar ok. 130x115cm: https://www.olx.pl/oferta/buda-ocieplana-duza-drewniana-CID103-IDif6Xb.html Może mi podpowiecie, czy warto gdzieś konkretnie wstawić na dogo, bo chyba cena rozsądna...?
  4. Właściwie... to nie wiem, co powiedzieć... :( Ewa i Aga, wielki szacun! <3 <3
  5. Pokazujemy pieseły! Jaka jest aktualna sytuacja?
  6. Hej, fejsbukowicze! Nowy bazarek cancer43 (m.in.) na EVĘ - ten sam adres, co poprzednio: https://www.facebook.com/groups/1893771397516525/
  7. Piękna kartka Rokusiowo-świąteczna od Ellig! <3 Poszedł silny Roki do kuchni, czyli nos działa. :) Bo oczka to chyba już słabiej... Rokinson, spokojnie, nie płakaj tak. Potem polezę do suniek.
  8. Mestudio, prawie trafiłaś. :) Tylko narzędzie inne. ;) Domyślam się, że inny hotel, z normalniejszymi cenami, ze względu na odległość nie wchodzi w grę...? Masakra... :( Dzięki za potwierdzenie wpłaty bazarkowej. :)
  9. Co do szczekania: - są psy, które wydają z siebie coś na kształt "ciaf, ciaf, ciaf" lub "ciuf, ciuf, ciuf" , np. yorki, pinczerki, cziłki itp.; - są psy, które najzwyczajniej "hau"kają, różne średniaki, spaniele, labki czy rozmaite kundelki itp.; - są psy, które dostojnie rzeczą "łuf, łuf", z angielska "woow, woow", jak dogi czy jamniki itp.; - no i jeszcze różne wersje pośrednie i oboczne , "nia, nia, nia", "hauuu, hauuu", "raf". A teraz zagadka: Jaka rasa szczeka "abah, abah, abah" i to tak ze sto razy ciurkiem, miarowo, bezustannie "abah, abah, abah"...? Dodam, że - dla zmyłki - nie jest to rasa owcza. :) Na szczęście! :D
  10. Ale zjawisko! :) Padłam... :))))
  11. Właśnie puściłam do Maci przelew 37zł - 20% z bazarku CZYŚCIEC CZYTELNICZY . :) Wesołego Jajka!
  12. Właśnie puściłam przelew 74zł - 40% z bazarku CZYŚCIEC CZYTELNICZY . :) Wesołego Jajka! Ewa, jak chcesz, to mogę Ci zamówić od siebie z dostawą do Ciebie, a Ty mi oddasz kasę z konta Rokusia. :)
  13. Właśnie puściłam przelew 74zł - 40% z bazarku CZYŚCIEC CZYTELNICZY . :) Wesołego Jajka! PS. Mestudio, podpowiedź: to jest coś, co TŻ lubi namiętnie robić psom. ;)
  14. W kaukazach cieplej w głowę...? ;) Wczoraj widziałam yorka w kagańcu, buhaha! :)
  15. Byle się nie przegrzał...
  16. Przytulam, bo nie wiem, co więcej mogę...
  17. No, właśnie dlatego się boję uduszenia - że ona jednoręka, a ja ją zasypałam pro-EVuniowo. ;)
  18. Mam nadzieję jednak nie wynajdywać dolegliwości, bo w Otwocku jest kiepska sprawa z wetem... :/ Co do zaniedbań, to nie przewiduję. :) Za to wymyśliłam "opłatę" uiszczalną w wykonaniu TZ-ta Twego. :) Zgaduj. Jak się nie zapytasz, to nie będziesz wiedziała czy przyjmą. I co z tego, że by obrobili? I tak pewnie to robią - ci, co tak lubią. :/ Rozalindo, zdrówka, ot co! Gacusiowa to straszny wałek!!! Chociaż uroczy. :) Zielenina piękna, aczkolwiek to jest różowina i bielina. ;)
  19. EVciu, trzymaj się! <3 Cancer43, nie uduś mnie... ;))) Terra, słońce, punkt 9 drugiego postu nieaktualny. :)
×
×
  • Create New...