Szczególnie po deszczu ma kędziorki. :)
Chyba, że zła inka akurat zrobi ją na pankówę... ;)
Generalnie Gajka jest ładniejsza, a Owca bardziej owcowata i zołzowata. :))
Miejmy nadzieję, że z tej niespodzianki coś się uciuła, bo książkowo-bazarkowo zasypana jestem totalnie. :/
Rety, to małe, to jak jamnik z głową ex-naszego Kajtuna... :(((
Bazarek zakończony. :)
Serdecznie dziękuję Darczyńcom, Pomocnikom, Gościom i Kupującym
za pomoc psiejskim i w CZYŚĆCOWYM ratowaniu książek przed "bógwieczym". <3 <3
Może do zobaczenia w niebie albo w piekle...? ;)
Deklarowicz coś się nie może ogarnąć i przyleźć, więc tymczasem...
Zapraszam na bazarek
CZYŚCIEC CZYTELNICZY
czyli na książkową wyprzedaż - CW od 2zł
z którego 20% ew. dochodu będzie na Baloniary. :)
Czynny do 4 IV 2017 do godz. 22:00.
:)
Zapraszam na bazarek
CZYŚCIEC CZYTELNICZY
czyli na książkową wyprzedaż - CW od 2zł.
40% ew. dochodu będzie na Skarpiaki. :)
Czynny do 4 IV 2017 do godz. 22:00.
:)
Zapraszam na bazarek
CZYŚCIEC CZYTELNICZY
czyli na książkową wyprzedaż - CW od 2zł
z którego 40% ew. dochodu będzie na Bandę. :)
Czynny do 4 IV 2017 do godz. 22:00.
:)
Dzwoniłam podziękować za ptaszka i owcę, się dowiedziałam, to wypaplałam rąbek. ;)
Wiesz przecież, że Mestudio nie jest mistrzynią proszenia o pomoc. :)
Jak Isadora na fb, to może Ty jej podrzucisz...?