Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. Wciąż zaciskam kciuki! :)
  2. Umęczone ciężką pracą zwierzątko... ;)
  3. Rokuś, spokoju Ci życzę, łebku szalony. :)
  4. Mestudio, może TŻowi tylko gadać się nie chciało...? ;) A tak serio, to jak na mój gust, to aktualnie nie ma innego wyjścia dla jamnio-zbója, niż przytulisko, w którym aktualnie ponoć nie jest najgorzej. No, ale przecież wiem, że z daleka to się łatwo klepie w klawiaturę, więc się zanadto wymądrzać nie będę. Sami będziecie wiedzieć najlepiej, co z diabłem uczynić. Prześwięcić...? ;) No więc tak, ponieważ był cały tabun chętnych do wzięcia Fiźki na strasznie długie 5 dni, to się zgłosiła jedna z największych panikar na dogo, która dwa piesy jednocześnie miała aż dwa razy po niecałej dobie i sto ew. problemów zdoła wymyślić do czasu majówki, hehe... :/ Nie zamierzam się wycofać, jakby co. No cóż, może i przyda się nam taki eksperyment? ;)
  5. Mattilu, grunt, że chociaż czasem działa, to już coś. :) Już mi się zdarzyło parę razy na obce psy "szczekać", ale tamto to było ekstremum... ;) Wesołych jajek!
  6. Owca ma dwie maszynki do strzyżenia - jedną psią malutką na baterie i drugą po-ludzką na kabel. Przy jednej z nich (już od zeszłego roku zapomniałam, ale chyba przy dużej) tak się relaksuje, że się pokłada i oczka się zamykają... ;) Co do nożyczek, to jestem poprostu "łagodnie stanowcza" i łeb ma być tam, gdzie ja chcę, chociaż go nie urywam przy tym. ;) Chociaż czasem nam cierpliwości brakuje do koszenia - Owcy, mnie i rwie. ;) Ale aż tak ostrym i kolczastym...?!?!?! Czekamy! :)
  7. Ło takie ło: Odradzam Trixie, polecam od "ruskich cyganów", no albo jakieś bardzie profesjonalne, ale bez przesady. ;) Wg mnie sprawdzają się dla nieprofesjonalistów, bo jak Ci linia prosta nie wyjdzie, to i tak nie widać. :) Tylko trzeba bardzo uważać, żeby delikwentki nie uszczypnąć... :/
  8. Aaaaa! To Filipove granie! Bravo, bravo! :D
  9. Degażówki się sprawdzają. :) Się piesę czesze, ale to nie wystarcza i trzeba skracać/przerzedzać. :/ Ponadto, jak ma za dużo za uszami, to uszy jej się zapalają, o! ;) Co do pso-kąpieli, to uważam, że nie należy przesadzać. :)
  10. Wiesz, co? Ty już wiesz, co! ;D Nie znałam, ale wychodzi na to, że Ovo wie, co dobre. :)
  11. A ja widziałam wczoraj lerkę w telewizji! ;)
  12. Ale się cieszę, że tak dobrze Melci! :) Kulka (mama Miki/Meli) też tak prosiła na rączki, jak nie miała już siły iść. ;)
  13. Eh, nawet mi się nie chce gadać (w tym temacie)... :(
  14. Ale fajny golas! :p Owca musi mieć cały rok podcinane zauchy, bo jej się dredzą... :/
  15. Czy Prodziak SPOJRZAŁ na dzika?! :-o
  16. To niech próbuje dalej, aż oczekiwania vs. rzeczywistość mu się zbiegną. :) Ja już zazwyczaj nie zwracam, szkoda mi gęby... ;)
  17. No i wreszcie se upolował! Konie z gratulacjami!!! :))) Co do jeszcze powyższego, to mnie trafia, jak zbierając "swoje" wdeptywam w cudze... :/ Bym w tedy chętnie pacnęła właściciela cudzego... zawartością woreczka pokanapkowego!!!
  18. Owszem, leczy. Wobec powyższego, ja jednak Was też ściskam. <3 <3
  19. No to pozdrowionka serdeczne i kciuki za wtorkowe niezamęczenie. :)
  20. Auraa, może usuń z pierwszego postu ten straszący wpis o zaginięciu...? :)
  21. Życzę Rokusiowi i Wam spokojnych nocek! :)
  22. Jak nie, to wytoczę silniejsze (za)działa! ;)
×
×
  • Create New...