Zooplus sprzedaje za to (oprócz średniego, dobrego i super - tylko jak to w sumie odróżnić po "niekompletnych"/kłamliwych składach... - również dużo gorsze żarcie niż Dolina - różne "czapy" i "podagry". Cóż to więc za wyznacznik, że jest w zooplusie czy nie ma...?
Dobra, właściwie to chyba się z tym tematem trzeba przenieść do działu żywieniowego, więc już się zamykam... :/
Co do Ząbek, to trzeba sprawdzić. :)
Jedną "dentystkę" bym miała na myśli, ale nie wiem, czy by dała radę...
O, właśnie wymyśliła mi się druga! Przypomnij mi się, Małgoś, bo teraz muszę zmykać.