Koniecznie wydrapsiaj ode mnie Peruszkę! :)
Piękne zdjęcie Barsuni zrobiłaś. :)
Co do Rokusiowych nocnych płaczów, to coś mi przyszło do głowy... Może to głupie, ale w sumie co Wam szkodzi spróbować. ;)
Może dajcie mu pod nochala na noc np. Wasz ręcznik od rąk, żeby czuł zapach blisko? Albo termoforek zawinięty w taki ręcznik? Dumam tak...
O matulu! Toż to cała Owca jeszcze jako Jaga u Mestudiów...!!!
Tylko ten spokój.. hmmm... jak nie było (koty), to niespokojnie go sobie robiła...
Miłośniczką przyrody - w postaci np. trawy ;) - jest nadal. :)
Ukradłam jeszcze z bazarku Ovo pozostałe opisy:
Poczytam za dnia. :)
Dzięki! <3
Przepraszam, że nie przepraszam i że przepraszałam!
To przecież dobrze, że nie... łatwa.
Tośmy. A teraz się będę stresować. Piątkiem. O!
Jakoś się doleje czy coś...
Miłego! :)
No toś mnie zjechała, że łomatko! Odezwała się ta, z którą się łatwo rozmawia... ;) Chyba jednak nie za wszystko, to po pierwsze. Po drugie, mogę Ci to wyjaśnić, jak się kiedyś wspólnie urżniemy. A po trzecie, to udusić się dam tylko na żywo! :p