Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. FATALNIE.... :((( Poprawiłam link w podpisie - Was też do tego zachęcam... 25 PSIAKÓW w MAJU jedzie do MORDOWNI !!!
  2. Czy przydadzą się może takie cosie...? lub Jeśli tak, to proszę się częstować. :)
  3. Mam nadzieję, że to coś da. :) Tak jakoś mi się wymyśliło, bo przecież szczeniakom czy psu w nowym domu/hotelu pomagają "stare" znane zapachy. :)
  4. Ovo, dzielna jesteś jak niewiemco! :)
  5. Jeśli również wymiotuje, to może zapalenie trzustki...? Sunia nasza sąsiadka z bloku właśnie ma... :((( Zaciśkam kciuki za zdrówko Meluni!
  6. Koniecznie wydrapsiaj ode mnie Peruszkę! :) Piękne zdjęcie Barsuni zrobiłaś. :) Co do Rokusiowych nocnych płaczów, to coś mi przyszło do głowy... Może to głupie, ale w sumie co Wam szkodzi spróbować. ;) Może dajcie mu pod nochala na noc np. Wasz ręcznik od rąk, żeby czuł zapach blisko? Albo termoforek zawinięty w taki ręcznik? Dumam tak...
  7. Nie mogę się napatrzeć na te słodkie ryjeczki! :) :) A jakie mądralińskie! :)
  8. O matulu! Toż to cała Owca jeszcze jako Jaga u Mestudiów...!!! Tylko ten spokój.. hmmm... jak nie było (koty), to niespokojnie go sobie robiła... Miłośniczką przyrody - w postaci np. trawy ;) - jest nadal. :) Ukradłam jeszcze z bazarku Ovo pozostałe opisy: Poczytam za dnia. :) Dzięki! <3
  9. To ja się dla odmiany pozachwycam Peruszką, słodką mordeczką! :) :) :)
  10. Przepraszam, że nie przepraszam i że przepraszałam! To przecież dobrze, że nie... łatwa. Tośmy. A teraz się będę stresować. Piątkiem. O! Jakoś się doleje czy coś... Miłego! :)
  11. Chyba już nikt Owcy tu nie lubi... Czy to dlatego, że12.04 wetka znów dobrała się jej do zadka...?
  12. Kto by zapomniał Fionę...?! ;)
  13. Konwalie! :D Ptaszynka nie może w końcu pojąć, że śpiewa się w lesie, a nie w aucie...? ;)
  14. Ups. :/ Na przygody bez kaszlu zapraszamy do parku. ;)
  15. No toś mnie zjechała, że łomatko! Odezwała się ta, z którą się łatwo rozmawia... ;) Chyba jednak nie za wszystko, to po pierwsze. Po drugie, mogę Ci to wyjaśnić, jak się kiedyś wspólnie urżniemy. A po trzecie, to udusić się dam tylko na żywo! :p
  16. Nie wywołuj wilka z lasu... :(
  17. Mój jedyny bazarek z zeszłego roku też zniknął... :(
  18. Świetnie, że idzie do przodu! Powodzenia, piesidła! :)
  19. Świetne wieści, świetna organizacja! :) :) :)
×
×
  • Create New...