Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. No to troszeczkę do przodu - super! :)
  2. Na zdrowie! :) A jak się podoba nick deklarowicza...? ;)
  3. Chciałam tylko delikatnie nadmienić, że Owca przedwczoraj wyczaiła ZŁE...! Po za tym jest gruba, a ja się jesienno-zimowo muszę w klatę pobić, ot co! :/
  4. Wywózka grozi realnie aktualnie ilu psiakom...? :(
  5. EVa, rozumiem. :) Za to chyba mnie nie zrozumiałaś - cieszę się, że uważa, że ma rację, że się coś dobrego wydarzy, co przecież "wiara czyni cuda". Buziaki. :)
  6. Pingwin ogólnopolski...? O rety... Ale dobrze, że już bez szwów! :)
  7. Spryciarz! :D :D :D To kiedy ta wizyta przed/po-adopcyjna, bo ja nieufna jestem. ;) I nic w ogóle nie powiem, co sobie pomyślałam, jak poprzedni telefon był na intuicję na nie... :P :P :P
  8. Biedaczysko... :( Ale dzielne i błyszczące! :)
  9. Aż boję się zapytać, co oznacza "i czy w ogóle"... :/
  10. Dzięki. :) "Się obaczy, co się wykrzaczy..." ...czy jakoś tak. ;)
  11. A to przepraszam... Nie wiedziałam albo zapomniałam... :( Więcej pomysłów brak... :((( Sorki, Ewa.
  12. No ale mi idzie właśnie o to, że jak nie trafia do Gośki, to może trafi bardziej do pana Bojki, bardziej opiekuńczego chyba... Co do karmy, to może ją postrasz (pewnie po raz kolejny), że nie będziesz przynosić dla szczurów zamiast dla Kulki (pewnie i Bojki)...? Tak, wiem, że z daleka to się dobrze klepie w klawiaturę, a Ty to wszystko widzisz w realu i się zamartwiasz, ale właśnie dlatego próbuję coś wymyślić. :/
  13. Nie mam pojęcia, jak to się stało, że dopiero teraz zauważyłam... Bono... [*] :(((
  14. Nooo, w Ewę ze smaczkami. ;)) Ewuś, a co do "porządku" na "posesji" Kulkowej, to może dałabyś radę coś wskórać u pana Bojki...? :/ Wiesz, z pytaniem, czy nie boi się, że sunie się czymś pokaleczą czy zjedzą kawałek folii pachnącej jakimś jedzeniem...
  15. Eeee, to lipa - nie znam takiej... :(
  16. A kupiłaś sobie w końcu wtedy Bliss w Biedronce...? ;)
  17. Wpatrzona w Ewę jak w obrazek. ;)
  18. Rozumiem, że 19 to tylko z Jaktorowa, a jest jeszcze ponad 30 z Wiskitek... :(
  19. Ovo'cnych drapanek życzę też. :D
  20. Zooplus sprzedaje za to (oprócz średniego, dobrego i super - tylko jak to w sumie odróżnić po "niekompletnych"/kłamliwych składach... - również dużo gorsze żarcie niż Dolina - różne "czapy" i "podagry". Cóż to więc za wyznacznik, że jest w zooplusie czy nie ma...? Dobra, właściwie to chyba się z tym tematem trzeba przenieść do działu żywieniowego, więc już się zamykam... :/ Co do Ząbek, to trzeba sprawdzić. :) Jedną "dentystkę" bym miała na myśli, ale nie wiem, czy by dała radę... O, właśnie wymyśliła mi się druga! Przypomnij mi się, Małgoś, bo teraz muszę zmykać.
×
×
  • Create New...