Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. Pamiętamy....
  2. Pamiętamy....
  3. Nie puszczam odkąd się o nim dowiedziałam! mocno mnie złapał za serducho....
  4. Kajusiu[*] , Jasieńko[*] pamiętamy....
  5. Dziękuję , Eluniu to nie było nic takiego pilnego, dzisiaj raczej wszyscy na cmentarzach, po Święcie zacznę ustalać gdzie jest pan i dlaczego nie przyszedł? dzisiaj też go nie było :(
  6. Witaj, Nesiowata , niezawodna! dziękuję że jesteś
  7. Przepraszam ,że tak długo nie zaglądałam, sercem często jednak, byłam tutaj myślami ...zaległości muszę nadrobić
  8. ... chyba wszystko zależy.. jakie boksy, hotel, opieka?
  9. Ufff, Ufffff! przyjmujemy wersję OPTYMISTYCZNĄ! ...jak ja lubię się patrzeć na tę jej błyszczące futerko :)
  10. To ja dzisiaj zacznę ,życzeniami Dobrej środy i Zdrówka dla Nesiowatej ...a poużalać się czasami trzeba! podobno lepiej jest ... wyrzucić z siebie te żale ;)
  11. OK :) nie dziw się ale ja nie jestem na fb? jeszcze nie ;) ....może ktoś mógłby jeśli nie znajdzie się DT ? może naprawdę spróbować rozejrzeć się za hotelikiem? zbierać deklaracje?
  12. Tym razem, Wspaniała rodzinka odwiedziła mnie! było bardzo miło Jeszcze pokażemy ślicznotkę z mojego aparatu/ jak znajdę kabelek/ żebyśmy mogły takie domki ,klonować1... tak siem rozmarzyłam
  13. Pacyna Andrzej (10878-1018).pdf Tak konieczna, Eliczku piesek nawet 2minut nie może usiedzieć w miejscu, takie dziwne ruchy wykonuje bez przerwy, że nawet staram się nie myśleć czy on w ogóle może np spać? jak on funkcjonuje ? brzydko pachnie! i to nie jest ... taki typowy ''z niemycia'' eeee...to coś innego! Eliczku ja wiem ile masz na głowie ale , nie mogę sobie poradzić żeby ten wynik wkleić na dogo ? fotosik nie obsługuje pdf ? męczę się z tym ale kopiuj-wklej jakoś inaczej to pokazuje? nie wszystko czy mogła byś mi pomóc? na wszelki wyślę Ci na mejla :) Aniu nie mam telefonu, ale tak sobie obiecałam ,że zaraz po Święcie ,będę tak długo szukała Pana w tych wszystkich miejscach gdzie się spotykaliśmy aż znajdę, już dzwoniłam do lecznicy ale na razie nie odbierają / czyli standard/ czy czasem nie zostawił adresu? czy może był wieczorem? muszę sobie tylko ustalić jakiś 'plan' na razie jeszcze jedna wizyta p/adopcyjna i Święto :) Pacyna Andrzej (10878-1018).pdf
  14. VETLAB spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. ul. Parkowa 13 51-616 Wrocław tel. 71 722 35 25 Wynik badania laboratoryjnego nr: 10878-1018 Data pobrania materiału: 2018-10-29 Data badania: 2018-10-29 Rodzaj próbki: krew EDTA, surowica Właściciel: Andrzej Pacyna Pacjent: Rocky Gatunek: Pies Rasa: Mieszaniec Płeć: samiec Wiek: 15 lat Lecznica: D0187 "VITA-WET" GABINET WETERYNARYJNY Lekarz: Badanie Wynik Jedn. Norma Badanie podstawowe + morfologia: Morfologia (oznaczenie maszynowe) WBC 26,8 G/l 6,00-12,0 X NEU 23,2 G/l 3,00-9,00 X NEU % 86,6 % 55,0-75,0 LYM 1,66 G/l 1,00-3,60 LYM % 6,20 % 13,0-30,0 MONO 1,52 G/l 0,150-0,850 MONO % 5,67 % 1,00-10,0 EOS 0,274 G/l 0,040-0,600 EOS % 1,02 % 0,010-6,00 BASO 0,140 G/l 0,001-0,100 BASO % 0,524 % 0,001-1,00 RBC 4,97 T/l 5,50-8,50 HGB 120,0 g/l 150,0-190,0 HCT 0,348 l/l 0,440-0,550 MCV 69,9 fl 60,0-77,0 MCH 24,1 pg 21,0-27,0 MCHC 345,0 g/l 320,0-360,0 PLT 531,0 G/l 150,0-500,0 Albuminy 28,4 g/l 25,0-44,0 ALT (GPT) 29,0 U/l 1,00-80,0 AP - fosfataza alkaliczna 49,0 U/l 1,00-141,0 AST (GOT) 27,1 U/l 1,00-76,0 Białko całkowite 74,1 g/l 54,0-75,0 Glukoza 4,79 mmol/l 3,05-6,10 Kreatynina 43,9 μmol/l 35,0-132,0 Mocznik 3,30 mmol/l 3,30-8,30 Stosunek albuminy/globuliny 0,621 0,670-1,60 Globuliny 45,7 g/l 18,0-45,0 Fruktozamina Wynik 198,0 μmol/l 225,0-365,0 Interpretacja W przypadku insulinoterapii na dobrą kontrolę leczenia cukrzycy wskazuje stężenie fruktozaminy w zakresie 350-450 μmol/l. Kurier rowerowy Szybka diagnostyka stanu zapalnego - od 1.09.2018 oznaczenie CRP wykonywane jest w trybie dziennym. Badanie zatwierdził: lek. wet. Honorata Sapikowska
  15. Sali pozdrawia :) Miałam dzisiaj ,bardzo miłe odwiedzinki, serce mi rosło jak patrzyłam na Sali, to naprawdę inna sunia, mentalnie inna! jest radosna, ciekawska ,ufna i szczęśliwa :) Dziękujemy ,kochani :) mam jeszcze zdjęcia ,które sama pstryknęłam ale coś nie mogę sobie poradzić z aparatem, pokażemy Salunię ze zdjęć od p Ani, dziękuję Spokojna o dzień jutrzejszy :) i ta... mina Lubią być blisko siebie To się nazywa życie! futra rządzą Sali ma fajny plecaczek, jeszcze takiego nie widziałam! Super
×
×
  • Create New...