-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
Zapraszam na bazarek z 1fantem, Ekspres przelewowy z termosem, może potrzebujesz do pracy? ,na działeczkę?, zawsze dłużej można liczyć na gorącą kawę ;)
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry FanKlub , Dobrego tygodnia, życzę :) Elu , Szacun ,kochana dla Ciebie i męża za domek dla koteczków a sunia już znalazła, domek :) porażają mnie takie zdarzenia! jak można się podzielić wszystkimi dobrami a żywą istotkę , która była kochana przez najbliższego ,oddać :( -
Berni, zrobiłam taki apel i biegam po wątkach, może ktoś? coś?.. Kochani błagam pomóżcie znaleźć domek dla tej słodkiej suni! jej pan zginął w wypadku samochodowym a rodzina... oddała sunię prosto spod kołderki do schroniska :( tylko dlatego ,że był to kolega naszej koleżanki dogomaniaczki, zabrała sunię ze schroniska ale niestety nie może u niej zostać! Vikunia jest naprawdę urocza, wspaniały przyjaciel rodziny, wrażliwa, grzeczna, całuśna, zachowuje czystość jak na dobrze wychowaną panienkę przystało, Viki obecnie przebywa w Tarnowie :) więcej szczegółów podam na PW jeśli ktoś będzie zainteresowany....Przepraszam ale szukamy pomocy wszędzie! Plissssssssssssssssss...
-
Taksa - chwila jamniczej radości :D - jak dobrze że jesteś :)
anica replied to anica's topic in Już w nowym domu
Kochani błagam pomóżcie znaleźć domek dla tej słodkiej suni! jej pan zginął w wypadku samochodowym a rodzina... oddała sunię prosto spod kołderki do schroniska :( tylko dlatego ,że był to kolega naszej koleżanki dogomaniaczki, zabrała sunię ze schroniska ale niestety nie może u niej zostać! Vikunia jest naprawdę urocza, wspaniały przyjaciel rodziny, wrażliwa, grzeczna, całuśna, zachowuje czystość jak na dobrze wychowaną panienkę przystało, Viki obecnie przebywa w Tarnowie :) więcej szczegółów podam na PW jeśli ktoś będzie zainteresowany....Przepraszam ale szukamy pomocy wszędzie! Plissssssssssssssssss... -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Najpierw serdeczności weekendowe ,zostawię :) Kochani błagam pomóżcie znaleźć domek dla tej słodkiej suni! jej pan zginął w wypadku samochodowym a rodzina... oddała sunię prosto spod kołderki do schroniska :( tylko dlatego ,że był to kolega naszej koleżanki dogomaniaczki, zabrała sunię ze schroniska ale niestety nie może u niej zostać! Vikunia jest naprawdę urocza, wspaniały przyjaciel rodziny, wrażliwa, grzeczna, całuśna, zachowuje czystość jak na dobrze wychowaną panienkę przystało, Viki obecnie przebywa w Tarnowie :) więcej szczegółów podam na PW jeśli ktoś będzie zainteresowany....Przepraszam ale szukamy pomocy wszędzie! Plissssssssssssssssss... -
Suka, która przez 11 lat miała "dom"... Riki za TM
anica replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Zamelduję się tylko i w poniedziałek wrócę! a przez ten czas ,zaciskam bardzo mocno zaciskam ,żebyś suniu szybko ,wróciła do zdróweczka :) -
Zostawiam serdeczności dla Mikuni :) Kochani błagam pomóżcie znaleźć domek dla tej słodkiej suni! jej pan zginął w wypadku samochodowym a rodzina... oddała sunię prosto spod kołderki do schroniska :( tylko dlatego ,że był to kolega naszej koleżanki dogomaniaczki, zabrała sunię ze schroniska ale niestety nie może u niej zostać! Vikunia jest naprawdę urocza, wspaniały przyjaciel rodziny, wrażliwa, grzeczna, całuśna, zachowuje czystość jak na dobrze wychowaną panienkę przystało, Viki obecnie przebywa w Tarnowie :) więcej szczegółów podam na PW jeśli ktoś będzie zainteresowany....Przepraszam ale szukamy pomocy wszędzie! Plissssssssssssssssss...
-
Jaka śliczna sunia! jak dobrze ,że stanęła na Twojej drodze! będziemy ją ogłaszać i ''udostępniać'' mam nadzieję ,że jednak chwyci ,jakiś wspaniały i odpowiedzialny domek za serducho, jak najwięcej trzeba będzie ją ogłaszać na różnych portalach, muszę odszukać te wszystkie pro-zwierzęce ale dopier w poniedziałek, wyjeżdżamy na weekend :)
-
Ja bym się ukłoniła do naszych koleżanek na fb już nie jedna akcja i to ''udostępnianie'' zakończyło się sukcesem ja nie jestem ale mam znajomych i wysyłam linki z prośbą czy któraś z nas ,mogłaby?
-
... bałam się zapytać:( ... lepiej być z nią w kontakcie! może jednak sumienie... lub miłość do suni, weźmie górę! ...oby!
-
A ten ,nowy kupiec domu? może mógłby zaopiekować się sunią? czy Pani nie rozważała takiej opcji? sunia jest ,śliczna!... za rok pani chce odzyskać psa?? ale ten rok musi ,pies przeżyć, jak? jeśli to pani nie interesuje? to ... lepiej już suni szukać domku? jak to ludzie mają w głowach poukładane... nie nadążam... czy co???
-
Zaglądam do Beluni, aż serce rośnie jaka wielka zmiana! bardzo się cieszę ,że u Beluni wszystko dobrze Eliczku, przecież wiemy że 'czepialska' to Ty nie jesteś... raczej ... ciekawska 'minka' taka ,że może sugerować różne emocje?! ... ale w oczkach ,widać spokój! a cała sunia aż błyszczy ,zdrowiem i radością :)
-
Wyć się chce! ludzie to potwory! nie kochali go! nigdy w życiu nie oddali by tak ciążko chorego do schroniska Agniszko, przyprowadzili go ,najprawdopodobniej właściciele ,tylko kłamali że został podrzucony...
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Dzieńdoberek :) lubię tak zaczynać dzień! od dobrych wiadomości! najważniejsze ,że już jesteś zdrowa! podobno sen jest najlepszym lekarstwem... zresztą często powtarzam ,że my możemy się jeszcze wiele nauczyć od naszych Braci mniejszych -
Dzień dobry, Wotsonku :) Pięknego jesiennego dnia , wszystkim życzę
-
Dobrze, że tak wszystko ładnie się na suni goi :) ... otrzymałam PW i wieczorkiem wpłacę swoją stałą, byłam na szkoleniu i jakoś mi umknęło, będziemy musieli pomyśleć może o jakimś bazarku dla suni, pieniążki bardzo potrzebne... nie wiem już gdzie szukać pomocy dla tych naszych futerek... a tu jeszcze dwa nieszczęścia futrzaste stanęły mi na drodze :(