Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. Zapraszam na bazarek z 1fantem, Ekspres przelewowy z termosem, może potrzebujesz do pracy? ,na działeczkę?, zawsze dłużej można liczyć na gorącą kawę ;)
  2. Prawda :( jeśli nawet nie mogą z różnych powodów, to przecież można pieskowi opłacać hotelik... jeśli już się korzystało ze spadku po zmarłym! :(
  3. Dzień dobry FanKlub , Dobrego tygodnia, życzę :) Elu , Szacun ,kochana dla Ciebie i męża za domek dla koteczków a sunia już znalazła, domek :) porażają mnie takie zdarzenia! jak można się podzielić wszystkimi dobrami a żywą istotkę , która była kochana przez najbliższego ,oddać :(
  4. Berni, zrobiłam taki apel i biegam po wątkach, może ktoś? coś?.. Kochani błagam pomóżcie znaleźć domek dla tej słodkiej suni! jej pan zginął w wypadku samochodowym a rodzina... oddała sunię prosto spod kołderki do schroniska :( tylko dlatego ,że był to kolega naszej koleżanki dogomaniaczki, zabrała sunię ze schroniska ale niestety nie może u niej zostać! Vikunia jest naprawdę urocza, wspaniały przyjaciel rodziny, wrażliwa, grzeczna, całuśna, zachowuje czystość jak na dobrze wychowaną panienkę przystało, Viki obecnie przebywa w Tarnowie :) więcej szczegółów podam na PW jeśli ktoś będzie zainteresowany....Przepraszam ale szukamy pomocy wszędzie! Plissssssssssssssssss...
  5. Kochani błagam pomóżcie znaleźć domek dla tej słodkiej suni! jej pan zginął w wypadku samochodowym a rodzina... oddała sunię prosto spod kołderki do schroniska :( tylko dlatego ,że był to kolega naszej koleżanki dogomaniaczki, zabrała sunię ze schroniska ale niestety nie może u niej zostać! Vikunia jest naprawdę urocza, wspaniały przyjaciel rodziny, wrażliwa, grzeczna, całuśna, zachowuje czystość jak na dobrze wychowaną panienkę przystało, Viki obecnie przebywa w Tarnowie :) więcej szczegółów podam na PW jeśli ktoś będzie zainteresowany....Przepraszam ale szukamy pomocy wszędzie! Plissssssssssssssssss...
  6. Najpierw serdeczności weekendowe ,zostawię :) Kochani błagam pomóżcie znaleźć domek dla tej słodkiej suni! jej pan zginął w wypadku samochodowym a rodzina... oddała sunię prosto spod kołderki do schroniska :( tylko dlatego ,że był to kolega naszej koleżanki dogomaniaczki, zabrała sunię ze schroniska ale niestety nie może u niej zostać! Vikunia jest naprawdę urocza, wspaniały przyjaciel rodziny, wrażliwa, grzeczna, całuśna, zachowuje czystość jak na dobrze wychowaną panienkę przystało, Viki obecnie przebywa w Tarnowie :) więcej szczegółów podam na PW jeśli ktoś będzie zainteresowany....Przepraszam ale szukamy pomocy wszędzie! Plissssssssssssssssss...
  7. Zamelduję się tylko i w poniedziałek wrócę! a przez ten czas ,zaciskam bardzo mocno zaciskam ,żebyś suniu szybko ,wróciła do zdróweczka :)
  8. Zostawiam serdeczności dla Mikuni :) Kochani błagam pomóżcie znaleźć domek dla tej słodkiej suni! jej pan zginął w wypadku samochodowym a rodzina... oddała sunię prosto spod kołderki do schroniska :( tylko dlatego ,że był to kolega naszej koleżanki dogomaniaczki, zabrała sunię ze schroniska ale niestety nie może u niej zostać! Vikunia jest naprawdę urocza, wspaniały przyjaciel rodziny, wrażliwa, grzeczna, całuśna, zachowuje czystość jak na dobrze wychowaną panienkę przystało, Viki obecnie przebywa w Tarnowie :) więcej szczegółów podam na PW jeśli ktoś będzie zainteresowany....Przepraszam ale szukamy pomocy wszędzie! Plissssssssssssssssss...
  9. Jaka śliczna sunia! jak dobrze ,że stanęła na Twojej drodze! będziemy ją ogłaszać i ''udostępniać'' mam nadzieję ,że jednak chwyci ,jakiś wspaniały i odpowiedzialny domek za serducho, jak najwięcej trzeba będzie ją ogłaszać na różnych portalach, muszę odszukać te wszystkie pro-zwierzęce ale dopier w poniedziałek, wyjeżdżamy na weekend :)
  10. Ja bym się ukłoniła do naszych koleżanek na fb już nie jedna akcja i to ''udostępnianie'' zakończyło się sukcesem ja nie jestem ale mam znajomych i wysyłam linki z prośbą czy któraś z nas ,mogłaby?
  11. ... bałam się zapytać:( ... lepiej być z nią w kontakcie! może jednak sumienie... lub miłość do suni, weźmie górę! ...oby!
  12. A ten ,nowy kupiec domu? może mógłby zaopiekować się sunią? czy Pani nie rozważała takiej opcji? sunia jest ,śliczna!... za rok pani chce odzyskać psa?? ale ten rok musi ,pies przeżyć, jak? jeśli to pani nie interesuje? to ... lepiej już suni szukać domku? jak to ludzie mają w głowach poukładane... nie nadążam... czy co???
  13. Zaglądam do Beluni, aż serce rośnie jaka wielka zmiana! bardzo się cieszę ,że u Beluni wszystko dobrze Eliczku, przecież wiemy że 'czepialska' to Ty nie jesteś... raczej ... ciekawska 'minka' taka ,że może sugerować różne emocje?! ... ale w oczkach ,widać spokój! a cała sunia aż błyszczy ,zdrowiem i radością :)
  14. Jakieś okropne powikłania chyba się wdały :( Agnieszko , Zdrówka, Zdróweczka życzę! chyba musisz na razie odpuścić! dbaj o siebie kochana, żeby nic ,gorszego się nie przyplątało
  15. Oby! Eluniu, nigdy nie możemy stracić nadziei! nie mam pojęcia ,dlaczego czasem , naprawdę wspaniałe psy muszą czekać ,długo, bardzo długo na domek! wiadać Mikunia ,też do nich należy... tak sobie pomyślałam, że jeśli to ma być wspaniały domek, to warto poczekać
  16. Wyć się chce! ludzie to potwory! nie kochali go! nigdy w życiu nie oddali by tak ciążko chorego do schroniska Agniszko, przyprowadzili go ,najprawdopodobniej właściciele ,tylko kłamali że został podrzucony...
  17. Zaglądam z ciepłymi myslami! i już się zaczęłam modlić, żeby nic więcej nie 'wyskoczyło'
  18. Witamy serdecznie ten jesienny dzionek z Gwiazdunią, nieustająco zaciskając ,żeby wreszcie zadzwonił TEN telefon
  19. Ale suuuper uczta zdjęciowa! Dziękujemy jaka ona jest śliczna! ja już raczej nie widzę w jej oczkach tyle smutku, jeszcze jakiś cień pozostał i być może pozostanie na zawsze! raczej widzę pytanie... czy już zawsze będzie mi tak dobrze? ;) ... prawda?
  20. Dzieńdoberek :) lubię tak zaczynać dzień! od dobrych wiadomości! najważniejsze ,że już jesteś zdrowa! podobno sen jest najlepszym lekarstwem... zresztą często powtarzam ,że my możemy się jeszcze wiele nauczyć od naszych Braci mniejszych
  21. Super wieści! Szybko Eluniu zareagowałaś, i chyba dla tego szybko udało się pokonać tą okropną chorobę! niestety radość przyćmiewają , Twoje problemy zdrowotne Elu , zmartwiłam się , bardzo :( Wszystkie ciepłe myśli , płyną do Ciebie Elu
  22. Dzień dobry, Wotsonku :) Pięknego jesiennego dnia , wszystkim życzę
  23. Dobrze, że tak wszystko ładnie się na suni goi :) ... otrzymałam PW i wieczorkiem wpłacę swoją stałą, byłam na szkoleniu i jakoś mi umknęło, będziemy musieli pomyśleć może o jakimś bazarku dla suni, pieniążki bardzo potrzebne... nie wiem już gdzie szukać pomocy dla tych naszych futerek... a tu jeszcze dwa nieszczęścia futrzaste stanęły mi na drodze :(
×
×
  • Create New...