-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Zaglądam , nadrobię zaległości ,zostawię serdeczności i lecę dalej -
Jednym tchem przeczytałam relację! Super domek ma Zuzia jak najwięcej szczęśliwych ,chwil życzę :) ... nadrabiam zaległości po powrocie ;)
-
...to Fajnie! :) tak samo jak u mnie ,jak się porozliczam ze swoich deklaracji i coś zostanie, na pewno pomyślę o Watsonku, nie chcę obiecywać ale nie pozwolimy... żeby .... duże ,miały gorzej!
-
Basiu, najważniejsze że są te dobre wiadomości! zawsze to jak wiatr w żagle a na szczegóły , zawsze można poczekać na dogodniejszy moment Cudny jest! ... bestia! nie człowiek mógł coś takiego zrobić...takiej małej, bezbronnej istotce
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Witamy się ciepło w Nowym tygodniu, ciesząc się ,że jednak ... Nie będzie tak źle! -
Witamy serdecznie, Dziękujemy ,Patrycja96 Proszę bardzo, podajemy:) Pieniążki zbieramy na konto Fundacji Dwa plus Cztery: Numer konta: 35 1940 1076 3137 8042 0000 0000 (Credit Agricole) IBAN: PL35 1940 1076 3137 8042 0000 0000 BIC: SWIFT/BIC AGRIPLPR Z dopiskiem: „Datek na cele statutowe - WATSON”.
-
... prawda Eliczku, dziękuję Witamy serdecznie ,Radeczku Dziękujemy ,Marticzko i prosimy zaglądaj jak możesz najczęściej Bardzo ,Dziękujemy Koja Zachęcam do lektury ... a mi się wydaje ,że się ...uśmiecha
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Eliczku, przytulam i dźwigam bo siem zaczynam, mocno obawiać ,żebyś się czasem nie 'ugiełła' pod ciężarem, tych wszystkich nieszczęść szkoda mi Ciebie ,Elu, szkoda mi suni... musimy myśleć jak pomóc? lecę do suni... we Wrocławiu ,mokro ,jesiennie, mżawka, Taksunia szybciutko dzisiaj ze spacerku mykała do domciu. Cieszę się bardzo! bardzo, bardzo! i Zdróweczka życzę, Nesiu -
Ale super sesja zdjęciowa, Dziękujemy
-
BŁAGA O RATUNEK 13 LETNI OWCZAREK - JUŻ WE WŁASNYM DOMU
anica replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Poczekajmy na Małgosię , może będzie znała więcej szczegółów, już dawno się tak nie ucieszyłam! :) -
BŁAGA O RATUNEK 13 LETNI OWCZAREK - JUŻ WE WŁASNYM DOMU
anica replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
...właśnie mój mąż ,przekazał mi taką wiadomość Kciukanie działa! ;) . -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Witamy sobotę z mokrego Wrocławia :) po fali upałów, jakoś dziwnie już tak nie narzekam jak pada deszcz :) a ja nie lubię chodzić po cmentarzu.... jest to miejsce gdzie wiem ,że każdy z nas skończy!.. że są tu najbliżsi ,których bardzo kocham, tęsknię ,że to wszystko jest nieuniknione!... chyba zawsze zastanawiam się nad sensem życia, uczę się tu pokory, której mi na co dzień brakuje... której chyba ,jednak nie chcę :( też idziemy dzisiaj na cmentarz z jednej strony nie chcę! a z drugiej ... czuję się bliżej z mamunią... skomplikowane to ... Mam nadzieję ,Nesiu że czujesz się już lepiej? -
Zosiu czy pieniążki zbieramy ,bezpośrednio na to konto ?... tak dla jasności :) Pieniążki zbieramy na konto Fundacji Dwa plus Cztery: Numer konta: 35 1940 1076 3137 8042 0000 0000 (Credit Agricole) IBAN: PL35 1940 1076 3137 8042 0000 0000 BIC: SWIFT/BIC AGRIPLPR Z dopiskiem: „Datek na cele statutowe - WATSON”.
-
Witaj Oleńko ... bardzo ,dziękujemy :) każdy grosik na wagę złota, to prawda, że jesteśmy w stanie ... zakochać się w każdym Witaj Yoana kibicuj, kibicuj! może się uda Watsonkowi ,wygrać ;) Witaj Auraa trzymaj, trzymaj! taki jest plan! .. żeby było lepiej ;) Niestety mało... ale nie w ogóle ,może trzeba by spróbować ... no nie wiem ... wydarzenie na fb? czy jakoś tak ,to się nazywa :) Witaj uxmal może razem uda nam się rozkręcić wątek i poprawić los Watsonka :) Witaj AlfaS kibicuj, kibicuj! może się uda Watsonkowi ,wygrać ;) Bardzo Dziękujemy , Nesiowata, już podaję /zciągnęłam z pierwszej strony, jak dobrze zrozumiałam? dopytam Zosię123/ Pieniążki zbieramy na konto Fundacji Dwa plus Cztery: Numer konta: 35 1940 1076 3137 8042 0000 0000 (Credit Agricole) IBAN: PL35 1940 1076 3137 8042 0000 0000 BIC: SWIFT/BIC AGRIPLPR Z dopiskiem: „Datek na cele statutowe - WATSON”. Witaj, Marticzko prawda ,że przeuroczy! zaglądaj do nas, proszę :)
-
Dokładnie ,Elu! powiedziałabym jej jeszcze o czasie jaki te dziewczyny musiały poświęcić , żeby tego pieska jej przywieźć...o tym , że nawet czas Święta Żmarłych to czas , kiedy się jest na cmentarzach lub z rodziną, wspomina ,tych którzy odeszli, wspominając o uciążliwościach podróży i kosztach... ale radość z odmiany losu ,tego skrzywdzonego psa, nie pozwoliła nam skupiać się na sobie! tylko przyjechałyśmy... nie wiem!? jestem taka wzburzona, że ... już dawno nie byłam taka zaskoczona?!... to jakaś kompletna egocentryczka, bez uczuć
-
Żabka , czarna sunia u nas w BDT, w DS szytym na miarę.
anica replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Sobotnie odwiedziny, zaległości nadrabiam ,ciepłe myśli zostawiam .. moja Taksunia, też jeszcze na 'letnim' budzi ;) -
... ja wiem! uważam ,że trzeba takich 'uświadamiać' nie można wszystkiego ignorować milczeniem!... nie wiem??? czasem puste głowy są "nieświadome" ... jeśli ,Basia powiedziała ,że jej nie skreśla?.... to ja Nie znam, Basi! Basiu, przepraszam ale ...