-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Piątkowe serdeczności dla naszych fanek zostawiam i sprawdzam co nowego się dzieje :) w domku Benitki brak wieści to... też dobre wieści ;) ale się uśmiałam z opowiadania Nesiowatej, mądra kurka, trzeba przyznać ,że ... ja uważam że wszystkie stworzonka mają swoją mądrość! ... nawet większą od nie jednego człowieka! -
Ja również mam ... podobne przemyślenia i obawy, ale ... jednak znam kilka wspaniałych adopcji zagranicznych /w tym "mój" szczeniaczek znaleziony w zaklejonym kartonie na śmietniku, który miał okropną przepuklinę, czekało go kilka kosztownych zabiegów, w Polsce nie było chętnych, po pierwszych Ochach i Achach na wiadomość o problemie, nie znalazł się chętny! / bardzo jestem spokojna jeśli chodzi o decyzje Tyśki! ufam ,że jeśli wyrazi zgodę to jest to NAJLEPSZY DOMEK NA ŚWIECIE dla ROXUNI :) ... a może lepiej podejść do każdej indywidualnie, może warto przemyśleć ,jednak zagraniczny domek? często są to Polacy , którzy przyjeżdżają do Polski i można zobaczyć pieska :).... może się to wydać śmieszne... ale przecież nasz "babski instynkt" działa! :) ... Qurcze :(
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Dobrej środy ,wszystkim naszym dziewczynkom życzę ,słoneczka za oknem i słonecznego nastroju, cieszmy się bo jeszcze tylko kilka dni będzie nam tak wysoko świeciło -
Dziękuję Basiu, otrzymałam i 'poroznoszę' dalej
-
Basiu, wobec tego zmienimy i celem bazarku , będzie dopłata na szczepionki dla szczeniaczków , czy może tak być? Basiu, proszę przyślij mi na PW konto na jakie będziemy wpłacać? / Danka488 już prosiła o podanie konta, za cegiełki już można wpłacać /
-
Ja też tak myślę! naprawdę szybciutko to się stało! Aniu kochana, uratowałaś Usię ,kolejne życie Dziękujemy Ale szybko poszło! akcja błysk Basiu, ponieważ bazarek jeszcze na ogłoszenia dla Usi trwa, proponuje zmienić na dopłatę do sterylki dla Usi? czy można tak zmienić? parę grosików się na zbiera, botki podarowane przez Anię ,zostały sprzedane, jak przyjdzie 18 to poproszę Basiu o Twoje konto, żeby od razu wpłacili do Ciebie , czy może tak być?
-
Żabka , czarna sunia u nas w BDT, w DS szytym na miarę.
anica replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Widocznie to jednak ,nie miał być TEN domek! Szkoda, nigdy się nie dowiedzą co stracili! ważne że mały Batman ,będzie miał super domek :) a Żabcia musi jeszcze trochę poczekać ;) -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Dobrego tygodnia , wszystkim .. podobny do Kikuni, to fakt :) Dziękujemy :) .. jesteś pracowita jak pszczółka -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
I ja zajrzałam z życzeniami Pieknego weekendu dla naszych fanek może uda mi się skorzystać z rad naszej Bogduni i pobawić się Paintem ;) -
No to, masz już trzy! :) Aniu jesteś wspaniała! i tak na szybko...prawie przypadkiem, kolejne życie uratowałaś
-
Ja wierzę ,że przyjdzie taki czas ,że Emi nie będzie takim 'strachulcem' pewnie ,że wiele zostaje ale... pewne zachowania można sobie wypracować, Elu ja wiem że ona u Ciebie szybko poczuła się bezpieczna a z innymi rzeczami, potrzebuje więcej czasu... tak to jest z tymi naszymi futerkami, które tyle w życiu, nawet krótkim przeszły złego...