Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. ... po operacji mojej Jasi , wet zalecał podawał jej chyba Pyralginę w czopkach, podobno mniej szkodzi dla psa niż te pieskie p/bólowe ....?
  2. Ale ... jak się czyta to kołacze się po głowie... że jednak te starsze, duże , czarne też mogą się podobać, też są kochane i mają swoich wielbicieli, tylko trzeba ich znaleźć?... i Watsonek ma szczęście! przecież Zosia 123 go wypatrzyła z tłumu potrzebujących pomocy schroniskowych bied a my musimy jej tylko pomóc ''zaopiekować'' chłopaka :)
  3. Mocno zaciskam! tak naprawdę to ... trza by było chodzić z zaciśniętymi łapami na okrągło za Lalunię za Lolusia za szczeniaczka za Mikunię za Emi za ...za... za... za....
  4. Podobnie jak u mnie! i pewnie większości :) ale jak tak, każda ''cuś'' to się musi udać! to może ja spróbuję z tymi zaproszeniami coś zacznę w tym tygodniu, chociaż raczej stawiam na przyszły , tak czy siak, będę wysyłać zaproszenia do Watsonka :)
  5. ... o Matuniu! :( no to niedobrze się stało! Aniu będę musiała do Ciebie zadzwonić, wobec tego co się stało, nasze ustalenia są nieważne! muszę wszystko odkręcić.... Basia jak zajrzy to się załamie :(
  6. Witamy się w mokry czwartek Aaaa.. i wszystko jasne ,Eliczku, DT ;) Nieobecność usprawiedliwiona + Udanego wyjazdu ,Elu
  7. Ja już również nie mogę się deklarować, ale jestem u Watsonka i zapisuję :) ...będziemy razem myśleć jak pomóc chłopakowi i ... również zaprotestuję! Watson wcale nie jest brzydki .... Zosiu czy rozsyłałaś zaproszenia do Watsonka?
  8. ciągle coś, ale lepiej późno , niż wcale,.. już cały tydzień Karacik czeka ,żeby pozdrowić wszystkie swoje ciocie :) Jestem tu i .. dobrze mi tu, Dziękuję Spacerki też bardzo lubię! pychol sam się uśmiecha w pościeli też fajnie :) ... alllee mi dobrze
  9. Dzielna Nutka, głaski ode mnie dla koteczki wszystkie maluszki są takie słodkie! do schrupania :)
  10. Naprawdę widać! :( ... jak dobrze Moli że tak szybko działasz! ma Roxunia szczęście że jest u Ciebie
  11. Dawno mnie nie było u Dysi a tu takie smutne wieści :( ,,,nadrobię zaległości.
  12. Dzień dobry w środę! jesienną środę, to widać, słychać i czuć ... maluszek bardzo słodki! nie dziwię się Eluniu że rozważasz ,pozostawienie go u siebie :)
  13. Basiu, będzie parę groszy z tego mojego botkowego bazareczku, tylko bardzo Ciebie proszę napisz tutaj jak pieniążki wpłyną na Twoje konto, żebym mogła zakończyć bazarek :) a swoją drogą ... czy ktoś teraz w ogóle, to sprawdza? wklejam z bazarku, wpłaty powinny być --- - Nuncek - zakup botków 100zł / zapłata za kuriera będzie ode mnie dla maluszków/ - 100,oozł - Nesiowata 15 Serduszek - 15,oozł - Nadziejka 9 Serduszek - 9,oozł - Danka488 20 Serduszek - 20,oozł , zapłacono 19,10,2018 - mama_Alfika 15 Serduszek - 15,oozł -
×
×
  • Create New...