Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. Ojjjjj! Żabciu, nie tak ostro!
  2. ... jestem tego 'prawie' że pewna
  3. .... chodzi mi o chętnych po-usiowatych :) sunie może nie są tak podobne do siebie, ale oby dwie małe.. to już coś
  4. Misiu[*]...biegaj szczęśliwa za TM.. Moli, przytulam....
  5. ... to nie był TEN domek, już mi szkoda pieska którego adoptują.... za stara
  6. Nie można było lepiej!...mogę powiedzieć tylko... dołączam się Dziękuję :)... mykaj! tylko wróć Dziękuję :) nieustająco podziwiam wiedzę Bogusi i Eluni i to jak zrozumiale potrafią się nią podzielić
  7. Dobrze ,że Anulka spytała co u Maksia... Eliczkowa, chyba trafiła do mnie, bo przyznam szczerze , że było mi przykro! nawet bardzo! rzecz jasna ,nie oczekiwałyśmy żadnych podziękowań ale ... taka niechęć... przyjmuję ,że jest tak jak piszecie! i cieszę się jak widzę Maksiulka jak kręci ,poopką na mój widok! wkurzać się będę pewnie zawsze jak pan ,będzie go tak ,odciągał ode mnie... ale to już będzie inne wkurzanie
  8. Zaglądam do Żabci, sprawdzam czy może , jakiś telefon się jeszcze odezwał? zobaczymy czy któryś z domków ,które dzwoniły do Usi ,będzie odpowiedni dla Żabci
  9. Ależ się dzieje! świetnie ale ma Usia wzięcie :) będziemy miały zatem dziewczynkę we Wrocławiu, bo jak słyszę to wszystkie 'Wrocławskie'' domki się starają o panienkę! to może i Żabcia skorzysta przy okazji ;)
  10. Ależ sprawy nabrały tempa! cieszę się bardzo bo wygląda że Roxi już jest kochana
  11. Już ,trzymamy! ...U Eluniu, jak w moim ulubionym serialu " Na dobre i na złe" dzieje się! ...wspaniała wiadomość ,że Kajtuś zaopiekowany! wątek musi mieć, zawsze się cieszę wtedy, że nie jest piesek taki... bez niczego, bezdomny, że ma swój wątek! że tyle osób go odwiedza ,lubi ,stara się coś zrobić dla niego... .. UuuuAaa!... z Emi , niefajna sprawa :( chyba trzeba ją intensywnie ogłaszać! Bogusiu a jakim cudem pokazałaś tą tabelkę???
  12. Tak! Anulko nawet wczoraj widziałam, żałowałam że nie miałam przy sobie telefonu, widać ,że ma się dobrze! co wnioskuję po wyglądzie i zachowaniu :) zawsze jak mnie widzi to się wyraźnie cieszy!... jakby wiedział :) natomiast pan ,wyraźnie okazuje mi swoją niechęć! czego nie jestem wstanie zrozumieć / kiedyś , niedługo po operacji jak mnie zobaczył na ulicy to się ukrył za wysokiego busa, jakby się mnie bał?! / a teraz jak mnie widzi to robi ...brzydką minę?? kilka razy nie zważając na jego ''mimikę'' podeszłam z Dzień dobry i jak się czuje Maksiu... odburka - dobrze! ... nie rozumiem jego zachowania
  13. Aniu , cały czas mocno zaciskam
  14. Suuuper zdjęcia! :) Usia ,wyraźnie poczuła się u Ani, szczęśliwa i bezpieczna! :)
  15. Anetko kochana moja! przecież wiesz jak jak Ciebie kocham i Twoją profesjonalną opieką dla wszystkich , dosłownie wszystkich futerek ! /słowo pisane, czasem bywa nie dobrze zrozumiane / to było w sensie ,kiedy była w schronisku!... zresztą domek jeszcze jej był gorszy! skoro wylądowała w takim zaawansowanym chorobowo stanie , w schronisku :( sens mojej wypowiedzi jest taki ,że odkąd znalazła się pod opieką Malwy, wszystko się zmieniło! a czy opiekuje się nią Kikou? czy też TY? to i tak możemy się cieszyć! bo ... dajecie radę
  16. Do Was , zawsze miło się zagląda! we Wrocławiu mamy piękną złotą, Polską jesień :)
×
×
  • Create New...