Dobra wiadomość to taka ,że Pan podjął leczenie, niestety nie wygląda to wszystko tak różowo :( ponieważ nie wszystko do końca spamiętałam ale ... ogólny stan zapalny jest mocny ,plus wysoki poziom hematokrytów? hamakrytów? może świadczyć o jakimś guzie na śledzionie? na razie dostał leki i zobaczymy czy będzie przychodził, bo dzisiaj musiałam po pracy lecieć do niego do domu, może resztę napiszę jutro, jestem jeszcze umówiona na cmentarz, może jeszcze ktoś zajrzy i obejrzy te wyniki?
Jak myślicie, czy powinnam jednak założyć nowy wątek?