-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
Zimowa jamniczka - PELASIA ODESZŁA ZA TM [*]
anica replied to malagos's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pamiętamy.... -
Jamniczek Harry - jednak Czarodziej-wyczarował sobie dom....miłość....
anica replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Pamiętamy.... -
Pamiętamy....
-
MUFKA - mam nie tylko imię !!!!! Mam Przyjaciół !!!!!!
anica replied to cancer43's topic in Już w nowym domu
Pamiętamy.... -
Semik - moja miłość - 13 września o godzinie 16:20 pobiegł za TM
anica replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Pamiętamy.... -
Pamiętamy....
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
anica replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
-
BŁAGA O RATUNEK 13 LETNI OWCZAREK - JUŻ WE WŁASNYM DOMU
anica replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Nie puszczam odkąd się o nim dowiedziałam! mocno mnie złapał za serducho.... -
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
anica replied to caromina's topic in Już w nowym domu
Kajusiu[*] , Jasieńko[*] pamiętamy.... -
Witaj, Nesiowata , niezawodna! dziękuję że jesteś
-
Przepraszam ,że tak długo nie zaglądałam, sercem często jednak, byłam tutaj myślami ...zaległości muszę nadrobić
-
BŁAGA O RATUNEK 13 LETNI OWCZAREK - JUŻ WE WŁASNYM DOMU
anica replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
... chyba wszystko zależy.. jakie boksy, hotel, opieka? -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
To ja dzisiaj zacznę ,życzeniami Dobrej środy i Zdrówka dla Nesiowatej ...a poużalać się czasami trzeba! podobno lepiej jest ... wyrzucić z siebie te żale ;) -
BŁAGA O RATUNEK 13 LETNI OWCZAREK - JUŻ WE WŁASNYM DOMU
anica replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
OK :) nie dziw się ale ja nie jestem na fb? jeszcze nie ;) ....może ktoś mógłby jeśli nie znajdzie się DT ? może naprawdę spróbować rozejrzeć się za hotelikiem? zbierać deklaracje? -
Sali - czarnulka-chcemy suni pomóc,czy się uda?Sali od 11.06.18 w DS.
anica replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Tym razem, Wspaniała rodzinka odwiedziła mnie! było bardzo miło Jeszcze pokażemy ślicznotkę z mojego aparatu/ jak znajdę kabelek/ żebyśmy mogły takie domki ,klonować1... tak siem rozmarzyłam -
Pacyna Andrzej (10878-1018).pdf Tak konieczna, Eliczku piesek nawet 2minut nie może usiedzieć w miejscu, takie dziwne ruchy wykonuje bez przerwy, że nawet staram się nie myśleć czy on w ogóle może np spać? jak on funkcjonuje ? brzydko pachnie! i to nie jest ... taki typowy ''z niemycia'' eeee...to coś innego! Eliczku ja wiem ile masz na głowie ale , nie mogę sobie poradzić żeby ten wynik wkleić na dogo ? fotosik nie obsługuje pdf ? męczę się z tym ale kopiuj-wklej jakoś inaczej to pokazuje? nie wszystko czy mogła byś mi pomóc? na wszelki wyślę Ci na mejla :) Aniu nie mam telefonu, ale tak sobie obiecałam ,że zaraz po Święcie ,będę tak długo szukała Pana w tych wszystkich miejscach gdzie się spotykaliśmy aż znajdę, już dzwoniłam do lecznicy ale na razie nie odbierają / czyli standard/ czy czasem nie zostawił adresu? czy może był wieczorem? muszę sobie tylko ustalić jakiś 'plan' na razie jeszcze jedna wizyta p/adopcyjna i Święto :) Pacyna Andrzej (10878-1018).pdf
-
VETLAB spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. ul. Parkowa 13 51-616 Wrocław tel. 71 722 35 25 Wynik badania laboratoryjnego nr: 10878-1018 Data pobrania materiału: 2018-10-29 Data badania: 2018-10-29 Rodzaj próbki: krew EDTA, surowica Właściciel: Andrzej Pacyna Pacjent: Rocky Gatunek: Pies Rasa: Mieszaniec Płeć: samiec Wiek: 15 lat Lecznica: D0187 "VITA-WET" GABINET WETERYNARYJNY Lekarz: Badanie Wynik Jedn. Norma Badanie podstawowe + morfologia: Morfologia (oznaczenie maszynowe) WBC 26,8 G/l 6,00-12,0 X NEU 23,2 G/l 3,00-9,00 X NEU % 86,6 % 55,0-75,0 LYM 1,66 G/l 1,00-3,60 LYM % 6,20 % 13,0-30,0 MONO 1,52 G/l 0,150-0,850 MONO % 5,67 % 1,00-10,0 EOS 0,274 G/l 0,040-0,600 EOS % 1,02 % 0,010-6,00 BASO 0,140 G/l 0,001-0,100 BASO % 0,524 % 0,001-1,00 RBC 4,97 T/l 5,50-8,50 HGB 120,0 g/l 150,0-190,0 HCT 0,348 l/l 0,440-0,550 MCV 69,9 fl 60,0-77,0 MCH 24,1 pg 21,0-27,0 MCHC 345,0 g/l 320,0-360,0 PLT 531,0 G/l 150,0-500,0 Albuminy 28,4 g/l 25,0-44,0 ALT (GPT) 29,0 U/l 1,00-80,0 AP - fosfataza alkaliczna 49,0 U/l 1,00-141,0 AST (GOT) 27,1 U/l 1,00-76,0 Białko całkowite 74,1 g/l 54,0-75,0 Glukoza 4,79 mmol/l 3,05-6,10 Kreatynina 43,9 μmol/l 35,0-132,0 Mocznik 3,30 mmol/l 3,30-8,30 Stosunek albuminy/globuliny 0,621 0,670-1,60 Globuliny 45,7 g/l 18,0-45,0 Fruktozamina Wynik 198,0 μmol/l 225,0-365,0 Interpretacja W przypadku insulinoterapii na dobrą kontrolę leczenia cukrzycy wskazuje stężenie fruktozaminy w zakresie 350-450 μmol/l. Kurier rowerowy Szybka diagnostyka stanu zapalnego - od 1.09.2018 oznaczenie CRP wykonywane jest w trybie dziennym. Badanie zatwierdził: lek. wet. Honorata Sapikowska
-
Sali - czarnulka-chcemy suni pomóc,czy się uda?Sali od 11.06.18 w DS.
anica replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Sali pozdrawia :) Miałam dzisiaj ,bardzo miłe odwiedzinki, serce mi rosło jak patrzyłam na Sali, to naprawdę inna sunia, mentalnie inna! jest radosna, ciekawska ,ufna i szczęśliwa :) Dziękujemy ,kochani :) mam jeszcze zdjęcia ,które sama pstryknęłam ale coś nie mogę sobie poradzić z aparatem, pokażemy Salunię ze zdjęć od p Ani, dziękuję Spokojna o dzień jutrzejszy :) i ta... mina Lubią być blisko siebie To się nazywa życie! futra rządzą Sali ma fajny plecaczek, jeszcze takiego nie widziałam! Super