Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32989
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. Smutno i serce boli, ale najważniejsze, że Arus był kochany, miał wspaniałą opiekę, nie odchodził w schroniskowym boksie. Żednaj cudowny pieseczku
  2. Masakra, dla niektórych pies w domu jest totalną abstrakcją. Takim się nie przetłumaczy, niestety.
  3. Oby zadzwonił TEN telefon i Asia nie musiała się użerać z tymi, którzy są do odstrzału. Najgorzej jest, gdy wiemy, że to nie jest dobry dom, a druga strona się uprze. Masakra
  4. Jaki on cudny. Trochę podobny do mojej Kajuni. Słodziak. Znowu się zakochałam
  5. Ja często słyszę pytanie po co mi dwa psy, przecież to obowiązek. A ja na to, że owszem, ale bardzo przyjemny. Ale ja z tych, co od dziecka ma psy, więc można powiedzieć, że wychodzenie i opiekę mam we krwi
  6. Ja też za każdym razem, jak widzę tytuł prawie schodzę na zawał
  7. Smutno i serce krwawi. Ale najważniejsze jest, że Misio zaznał przez ostatnie 3 lata wszystkiego, co najlepsze. Żegnaj cudny Misiaczku
  8. Pierwsze chwile w hoteliku, a on już zupełnie inaczej wygląda niż na zdjęciach za kratami. SUPER
  9. No cóż, nic na siłę. Niby to jest na plus, gdy ludzie przyjeżdżają poznać psiaka. Akurat Pongus zaprezentował się pozytywnie, ale są psiaki, które się boją obcych, mogą się różnie zachowywać. Ja akurat nie potrafiłabym jechać, poznać i nie zdecydować się na adopcję, bo ten psiak "siedział by mi w glowie". Ale ja z tych, co zobaczy fotkę i wie, że to TEN, to zupełnie inna bajka. Oczywiście nie oceniam negatywnie Pani Justyny. Widocznie nie zaiskrzyło.
  10. Jestem u sunieczki. Żal bardzo tej trzeciej widocznej na zdjeciu, która zostanie w schronisku.
×
×
  • Create New...