-
Posts
32988 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Gabi79 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Zaglądam i trzymam kciuki za Grzesia. On jest niby taki zwyczajny, ale ma w sobie to COŚ. -
Może anecik by przyjęła tą sunieczkę?
-
Ja też zwariuję. Niestety trzech psów nie ogarnę. Tak to jest jak się człowiek zakocha na amen w tymczasiku.
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Gabi79 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Zaglądam, podczytuję kibicuję i trzymam kciuki za super domek -
DANGO , po japońsku cukierek w DT u koleżanki pod moją opieką.
Gabi79 replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Słodki cukiereczek