Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32988
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. Super, bardzo się cieszę, że Ida już w DS
  2. Wspaniałe wieści. Nie wiem czemu, ale zawsze w przypadku psiaków po przejściach najbardziej rozczulają mnie informacje o wylegiwaniu się na kanapie
  3. Zaglądam i trzymam kciuki za Grzesia. On jest niby taki zwyczajny, ale ma w sobie to COŚ.
  4. Fajnie, że jest weekend i można odpocząć, ale z drugiej strony czekamy z niecierpliwością na wtorek
  5. Może anecik by przyjęła tą sunieczkę?
  6. Ja też zwariuję. Niestety trzech psów nie ogarnę. Tak to jest jak się człowiek zakocha na amen w tymczasiku.
  7. To prawda, mój brat jest wolontariuszem w schronisku w Sosnowcu. Ma stamtąd psiaka i 2 koty. W porównaniu do innych schronisk sosnowieckie jest ok. Poza tym jest sporo adopcji i dużo wolontariuszy.
  8. Zapraszam serdecznie na bazarek na pokrycie kosztów transportu, zaraz dopiszę Łateczka
  9. Reniu, jesteś cudowna!!! Kochani zapraszam na bazarek na pokrycie kosztów transportu, zaraz dopiszę Batonika. Pojadą 4 psiaki
  10. Zaglądam, podczytuję kibicuję i trzymam kciuki za super domek
  11. Agatko nie uwierzysz, pół minuty temu o tym samym pomyślałam. Figo cudowny!!! Amberek i Figo, to moi ulubieńcy
  12. O rany, jak dobrze, że do Ciebie trafił. Zrobię bazarek na pokrycie kosztów weterynaryknych
×
×
  • Create New...