Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32987
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. Ewuniu, wszystkiego, co najlepsze z okazji urodzin. Psiaki cudowne, mądre i prześliczne, nie mogę się napatrzeć. Będę zaglądać i kibicować
  2. Ale super wieści, Lucus będzie miał dom z tych najlepszych. Ogromnie się cieszę.
  3. Olafku, powodzenia. Bardzo się cieszę i mam nadzieję, że to super DS
  4. Witam serdecznie opiekunów Lilki. My tu wszyscy jesteśmy na Ty. Lili bidulka jeszcze zestresowana, potrzebuje czasu. Moja Kajunia, gdy ją adoptowałam też była strachulcem. Trochę trwało, zanim się zaaklimatyzowała i przestała się bać. Trzymam kciuki za szybką aklimatyzację Lili.
  5. Czy ktoś byłby w stanie założyć Olafkowi osobny wątek, ogarnąć hotel lub PDT? Chciałam rozesłać zaproszenia z prośbą o pomoc, ale nie wiem, czy komuś będzie się chciało szukać na wspólnym info nt. Olafka
  6. Runo, cudny piesku będzie dobrze. Jak pomyślę o tym, że większość psiaków w schronisku ma jakieś dolegliwosci i cierpią w milczeniu, robi mi się słabo
  7. Biedny Runo, jak dobrze, że jest pod dobrą opieką. Trzymam kciuki, aby to nie było nic groźnego
  8. Właśnie przelałam 515 zł z bazarku transportowego dla Dunia Rozliczam. Mamy 515 zł W tym 300 na transport + 215 za cegiełki na potrzeby Dunia. Z całego serca dziękuję
  9. Dziękuję za wstawienie zdjęć Marysiu. Miałam dzisiaj od rana taki dzień, że szkoda gadać, a teraz Olafek dobił mnie całkowicie........
  10. Po koszmarnym dniu zaglądam do Nikusi, wspaniale, że ma takich fajnych ludzi. To, że Państwo zakochani w Nikusi jakoś wcale mnie nie dziwi
×
×
  • Create New...