Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32987
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. Trzymam kciuki za maluszka, bo przestał się bać. Przelałam na konto Pikselka nadwyżkę z bazarku transportowego w kwocie 7,50 Rozliczam. Mamy całą kwotę, czyli 400 zł. Pięknie dziękuję!!!Podróż po nowe, lepsze życie. Cztery psiaczki jadą po nowe życie do Szafirki. Dwa schroniskowce i dwie znajdki.
  2. O rany jaki cudny, mój typ!!! Taki kajusiowo-leosiowy Moja Kajunia zanim trafiła do schroniska też błąkała się po wsiach. Martusiu zapisz skromną dyszkę stałej ode mnie
  3. No i się poryczałam ze wzruszenia. Reniu, dziękuję z całego serca, że dałaś suni szansę. Jest cudna
  4. Zapraszam serdecznie na bazarek transportowy dla w/w trzech szczęściarzy, jadących do Szafirki Podróż po nowe, lepsze życie. Bazarek transportowy dla trzech piesków z zamojskiego schroniska. Pojadą do hotelu u Szafirki. Do pokonania 400 km.
  5. Jestem i zapraszam na bazarek transportowy Podróż po nowe, lepsze życie. Bazarek transportowy dla trzech piesków z zamojskiego schroniska. Pojadą do hotelu u Szafirki. Do pokonania 400 km.
  6. Zapraszam serdecznie na bazarek dla Runo: Śliczne ciuszki i nie tylko na potrzeby Runo. Do 11.06.2021 godz. 20.00
  7. Czułam, że tak będzie, a mimo to właśnie wylewam morze łez ze wzruszenia. Gratuluję Kochani
  8. Bardzo się cieszę, że Papi będzie miał takich cudownych ludzi. Powodzenia słodziaku
  9. Dawno tu nie zaglądałam, ostatnio dużo smutnych rzeczy się działo. Szykuję bazarek ciuszkowy dla Runo
  10. Może jestem dziwna, ale ja bym nie potrafiła jechać poznać psiaka i zrezygnowac z adopcji. Nie oznacza to oczywiście, że negatywnie oceniam takie sytuacje. Z resztą ja jestem z tych, co zakochują się widząc zdjęcia i od razu podejmuję decyzję
×
×
  • Create New...