-
Posts
32988 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
Niestety, jak większość z tych biedaków. Moje skarby mają około 9 lat i zachowują się chwilami, jak szczeniaki, a dla niektórych 5letnie, to już staruszki...
-
Cudna sunieczka, jak dobrze, że już poza schroniskiem. A Krzywuś w nowym domu REWELACJA
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Gabi79 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Jaki Grześ jest śliczny, aż dziw, że tak długo czekał na dom. -
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
Gabi79 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Oglądam zdjęcia i płaczę. Widziałyście, jak ten czarny piesio patrzy, gdy Kubuś już jest po drugiej stronie ogrodzenia? Nie wiem, co jest silniejsze radość, że kolejne psiaki wychodzą, czy smutek na myśl o tych, które tam zostają? -
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
Gabi79 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Bazarek transportowy już czeka, zapraszam Czy zdarzy się cud? Jest aż 1200 do pokonania. Na transport dla dwóch starych, chorych psów z zamojskiego schroniska. Proszę pozwólmy im na koniec życia odzyskać godność, zaznać spokoju i bezpieczeństwa, a może nawet radości.. Do 15.03.2021 -
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
Gabi79 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Melduję się, taki piękny psiak i 10 lat zmarnowanych.... -
Bardzo się cieszę, że piesio w DS, oby zdrówko mu dopisywało. Dzięki temu, że jest już na swoim Batonik będzie miał wspaniały DT. Dziękuję Ci Reniu, że ratujesz Batoniczka. Cudny jest. Mimo, że na zdjęciach dopiero co wyszedł ze schroniska zupełnie już nie przypomina tej "bidy" za kratami. A u Ciebie wypięknieje na dobre
-
Miałam dzisiaj cholernie ciężki dzień, a teraz informacja o śmierci tej sunieczki dobiła mnie totalnie.... Żegnaj maleńka........
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
Gabi79 replied to elik's topic in Już w nowym domu
Gdy chodzi o naszego ukochanego zwierzaka nie da się sobie racjonalnie wytłumaczyć, że to już wiek, choroba itd. Że już czas... Rozum to wie, ale serce krwawi i boli......... Eluniu Masia miała najcudowniejszych ludzi na świecie i była szczęśliwa, walczyliście o nią do końca. Ale doskonale wiem, jak Ci ciężko. -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
Gabi79 replied to elik's topic in Już w nowym domu
Przyłączam się do powyższych wypowiedzi. Elik, mocno przytulam