Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32988
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. Niestety, jak większość z tych biedaków. Moje skarby mają około 9 lat i zachowują się chwilami, jak szczeniaki, a dla niektórych 5letnie, to już staruszki...
  2. Cudna sunieczka, jak dobrze, że już poza schroniskiem. A Krzywuś w nowym domu REWELACJA
  3. Jaki Grześ jest śliczny, aż dziw, że tak długo czekał na dom.
  4. Oglądam zdjęcia i płaczę. Widziałyście, jak ten czarny piesio patrzy, gdy Kubuś już jest po drugiej stronie ogrodzenia? Nie wiem, co jest silniejsze radość, że kolejne psiaki wychodzą, czy smutek na myśl o tych, które tam zostają?
  5. Bazarek transportowy już czeka, zapraszam Czy zdarzy się cud? Jest aż 1200 do pokonania. Na transport dla dwóch starych, chorych psów z zamojskiego schroniska. Proszę pozwólmy im na koniec życia odzyskać godność, zaznać spokoju i bezpieczeństwa, a może nawet radości.. Do 15.03.2021
  6. Chesterek jak na razie jest psem pt. "Przepraszam, że żyję" Mam nadzieję, że się trochę ośmieli. A Pongo tak bardzo pragnie głasków i przytulania. Obydwaj rozczulają mnie na maksa. Kochane psiaczki
  7. Czyli jest w wieku moich psiaczków, a one zachowują się czasem, jak młodziaki. Dropiatek, też za kilka dni będzie szalał i cieszył się życiem.
  8. Bardzo się cieszę, że piesio w DS, oby zdrówko mu dopisywało. Dzięki temu, że jest już na swoim Batonik będzie miał wspaniały DT. Dziękuję Ci Reniu, że ratujesz Batoniczka. Cudny jest. Mimo, że na zdjęciach dopiero co wyszedł ze schroniska zupełnie już nie przypomina tej "bidy" za kratami. A u Ciebie wypięknieje na dobre
  9. Miałam dzisiaj cholernie ciężki dzień, a teraz informacja o śmierci tej sunieczki dobiła mnie totalnie.... Żegnaj maleńka........
  10. Gdy chodzi o naszego ukochanego zwierzaka nie da się sobie racjonalnie wytłumaczyć, że to już wiek, choroba itd. Że już czas... Rozum to wie, ale serce krwawi i boli......... Eluniu Masia miała najcudowniejszych ludzi na świecie i była szczęśliwa, walczyliście o nią do końca. Ale doskonale wiem, jak Ci ciężko.
  11. O tak, święta racja. A Amerek jest po prostu rewelacyjny!!!
  12. Przyłączam się do powyższych wypowiedzi. Elik, mocno przytulam
×
×
  • Create New...