Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32987
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. Ale słodziak kochany. Sowo, gratuluję adopcji, a maluszkowi wspaniałej Pańci.
  2. Jestem u suni. Reniu uwielbiam Cię za Twoje ogromne serce, za to, że zawsze wybierasz takie zwyczajne, niepozorne pieski, które dla większości są niewidzialne. A sunia jest śliczna, ma w sobie to "coś".
  3. Hurra, uwielbiam ludzi, którzy widząc zdjęcia psiaka od razu się zakochują. Kciuki nadal trzymam
  4. Dostałam wiadomość od Basi, że udało jej się znaleźć transport koszt 580 zł Zapraszam serdecznie na bazarek kilometrowy: Bazarek kilometrowy. Do pokonania 580 km. Mały, przerażony Dunio - na starość trafił do schroniska. Prosi o wspatcie na transport, by pojechać do kikou. Czy zdą
  5. To prawda. A ja znowu ostatnio usłyszałam idiotyczne stwierdzenie, że lepiej wziąć szczeniaka, bo wtedy długo jest z nami. Mam ochotę walnąć w łeb takich "geniuszy".
×
×
  • Create New...