-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
q-rwa....... sama wzięłabym takiego bata i wpier....... gościowi
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
przepraszam, ale potrzebuję pomocy, przerasta mnie to [I][SIZE=3]kolejna moja sieropsinka[/SIZE][/I] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/1364/dscf1734p.jpg[/IMG][I][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]Dziadek do domu opieki, Fuga do schronu? POMOCY!!![/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]![/URL][/SIZE][/I]
-
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
inga.mm replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
przepraszam, ale potrzebuję pomocy, przerasta mnie to [I][SIZE=3]kolejna moja sieropsinka[/SIZE][/I] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/1364/dscf1734p.jpg[/IMG][I][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]Dziadek do domu opieki, Fuga do schronu? POMOCY!!![/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]![/URL] [/SIZE][/I] -
o ranyyy!!!! Piękna i.... smutna. Człowiek to nie brzmi dumnie zajrzyjcie tu - kolejny stary głupiec, który wziął szczeniaka, a teraz jest problem [I][SIZE=3][/SIZE][/I][IMG]http://img638.imageshack.us/img638/1364/dscf1734p.jpg[/IMG][I][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]Dziadek do domu opieki, Fuga do schronu? POMOCY!!![/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]![/URL][/SIZE][/I]
-
Kiedyś Foczka dzisiaj Tosia. W końcu w swoim ukochanym domku!! :)
inga.mm replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
przepraszam, ale potrzebuję pomocy, przerasta mnie to [I][SIZE=3]kolejna moja sieropsinka[/SIZE][/I] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/1364/dscf1734p.jpg[/IMG][I][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]Dziadek do domu opieki, Fuga do schronu? POMOCY!!![/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]![/URL][/SIZE][/I] -
Łysa MIKROSUNIA potrzebuje wsparcia finansowego.
inga.mm replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
przepraszam, ale potrzebuję pomocy, przerasta mnie to [I][SIZE=3]kolejna moja sieropsinka[/SIZE][/I] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/1364/dscf1734p.jpg[/IMG][I][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]Dziadek do domu opieki, Fuga do schronu? POMOCY!!![/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]![/URL][/SIZE][/I] -
Misiu - młody, niewidomy -wrócił do Poznania. Wreszcie w swoim DOMU!
inga.mm replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
przepraszam, ale potrzebuję pomocy, przerasta mnie to [I][SIZE=3]kolejna moja sieropsinka[/SIZE][/I] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/1364/dscf1734p.jpg[/IMG][I][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]Dziadek do domu opieki, Fuga do schronu? POMOCY!!![/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]![/URL][/SIZE][/I] -
INGA o pięknych oczach . Psie utrapienie ! Nieśpiesznie szukamy domu ...
inga.mm replied to togaa's topic in Już w nowym domu
przepraszam, ale potrzebuję pomocy, przerasta mnie to [I][SIZE=3]kolejna moja sieropsinka[/SIZE][/I] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/1364/dscf1734p.jpg[/IMG][I][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]Dziadek do domu opieki, Fuga do schronu? POMOCY!!![/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]![/URL][/SIZE][/I] -
Blunio szczęśliwy w DS u Lobarii zbiera grzybki :D:D:D:D!!!
inga.mm replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
przepraszam, ale potrzebuję pomocy, przerasta mnie to [I][SIZE=3]kolejna moja sieropsinka[/SIZE][/I] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/1364/dscf1734p.jpg[/IMG][I][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]Dziadek do domu opieki, Fuga do schronu? POMOCY!!![/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]![/URL][/SIZE][/I] -
przepraszam, ale potrzebuję pomocy, przerasta mnie to [I][SIZE=3]kolejna moja sieropsinka[/SIZE][/I] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/1364/dscf1734p.jpg[/IMG][I][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]Dziadek do domu opieki, Fuga do schronu? POMOCY!!![/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]![/URL][/SIZE][/I]
-
przepraszam, ale potrzebuję pomocy, przerasta mnie to [I][SIZE=3]kolejna moja sieropsinka[/SIZE][/I] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/1364/dscf1734p.jpg[/IMG][I][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]Dziadek do domu opieki, Fuga do schronu? POMOCY!!![/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]![/URL][/SIZE][/I]
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
inga.mm replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
to tak samo jak u Fugi. [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/1364/dscf1734p.jpg[/IMG][I][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]Dziadek do domu opieki, Fuga do schronu? POMOCY!!![/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]![/URL][/SIZE][/I] -
przepraszam, ale potrzebuję pomocy, przerasta mnie to [I][SIZE=3]kolejna moja sieropsinka[/SIZE][/I] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/1364/dscf1734p.jpg[/IMG][I][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]Dziadek do domu opieki, Fuga do schronu? POMOCY!!![/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]![/URL][/SIZE][/I]
-
łomatko! zakopałam się w swoim sieropsińcu i takie niusy czytam z opóźnieniem!!!! Mam nadzieję, że Ares bedzie teraz zdrowym i szczęśliwym psiunem. A skoro tak dobrze sie wiedzie Wam w adopcjach może pomożecie mi na cito, bo przerasta mnie to kolejna moja sieropsinka Dziadek do domu opieki, Fuga do schronu? POMOCY!!!!
-
Sonia-miala wspanialy dom.ZA TM-ZEGNAJ.....
inga.mm replied to lika1771's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
przepraszam, ale potrzebuję pomocy, przerasta mnie to kolejna moja sieropsinka Dziadek do domu opieki, Fuga do schronu? POMOCY!!!! -
Lenox- podrzutek. Znalazł swoją przystań:) MA DOM
inga.mm replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
i ja też potrzebuję pomocy, przerasta mnie to [I][SIZE=3]kolejna moja sieropsinka[/SIZE][/I] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/1364/dscf1734p.jpg[/IMG][I][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]Dziadek do domu opieki, Fuga do schronu? POMOCY!!![/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]![/URL][/SIZE][/I] -
Karen - mikro psia prababcia - za TM [*]
inga.mm replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Karenka nie pogniewa się przepraszam, ale potrzebuję pomocy, przerasta mnie to kolejna moja sieropsinka Dziadek do domu opieki, Fuga do schronu? POMOCY!!!! -
Klaudus_ przepraszam, ale ja też mam problem troszke podobny potrzebuję pomocy, przerasta mnie to [I][SIZE=3]kolejna sieropsinka[/SIZE][/I] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/1364/dscf1734p.jpg[/IMG][I][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]Dziadek do domu opieki, Fuga do schronu? POMOCY!!![/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]![/URL][/SIZE][/I]
-
przepraszam, ale potrzebuję pomocy, przerasta mnie to [I][SIZE=3]kolejna moja sieropsinka[/SIZE][/I] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/1364/dscf1734p.jpg[/IMG][I][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]Dziadek do domu opieki, Fuga do schronu? POMOCY!!![/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]![/URL][/SIZE][/I]
-
przepraszam, ale potrzebuję pomocy, przerasta mnie to [I][SIZE=3]kolejna moja sieropsinka[/SIZE][/I] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/1364/dscf1734p.jpg[/IMG][I][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]Dziadek do domu opieki, Fuga do schronu? POMOCY!!![/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]![/URL] [/SIZE][/I]
-
przepraszam, ale potrzebuję pomocy, przerasta mnie to [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/1364/dscf1734p.jpg[/IMG][I][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]Dziadek do domu opieki, Fuga do schronu? POMOCY!!![/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]![/URL] kolejna moja sieropsinka. Brzózka może TY coś wymyślisz??????? [/SIZE][/I]
-
przepraszam, ale potrzebuję pomocy, przerasta mnie to [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/1364/dscf1734p.jpg[/IMG][I][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]Dziadek do domu opieki, Fuga do schronu? POMOCY!!![/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]![/URL] kolejna moja sieropsinka [/SIZE][/I][SIZE=3] poprosze konto do przelewu [/SIZE][SIZE=3]za konkurs [/SIZE][SIZE=3]na imię dla babuni[/SIZE][I][SIZE=3] [/SIZE][/I]
-
przepraszam, ale potrzebuję pomocy, przerasta mnie to Dziadek do domu opieki, Fuga do schronu? POMOCY!!!! kolejna moja sieropsinka
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
[I][SIZE=4][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]FUGA - złota starsza spanielica, Dziadek do domu opieki, Fuga do schronu? POMOCY!!!!![/URL][/B][/SIZE][/I]
-
Zmasakrowany Kazio ma dom, dziękujemy wszystkim za pomoc
inga.mm replied to Annica's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że Kazio nie jest świadomy tego co sie wokół niego dzieje. Wspaniały pies, wspaniała walka o niego i kiepskie zakończenie. Dajcie już spokój. To nikomu nie służy. Kama, powstrzymaj swoje komentarze na temat lecznicy czy innych osób, bo to jest szkalowanie karalne. Co do żywienia psów z mojego doświadczenia, chudy twarożek - tak, w umiarkowanych ilościach, mleko - nie, bo rozwalnia. Czasem daje jako nagrodę odrobinę kefiru lub jogurtu. Wiśni i innych pestkowych - nie, natomiast jabłuszka, banany - tak, jeśli nie będą zatykały wypróżniania.