Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. q-rwa....... sama wzięłabym takiego bata i wpier....... gościowi
  2. przepraszam, ale potrzebuję pomocy, przerasta mnie to [I][SIZE=3]kolejna moja sieropsinka[/SIZE][/I] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/1364/dscf1734p.jpg[/IMG][I][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]Dziadek do domu opieki, Fuga do schronu? POMOCY!!![/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]![/URL][/SIZE][/I]
  3. przepraszam, ale potrzebuję pomocy, przerasta mnie to [I][SIZE=3]kolejna moja sieropsinka[/SIZE][/I] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/1364/dscf1734p.jpg[/IMG][I][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]Dziadek do domu opieki, Fuga do schronu? POMOCY!!![/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]![/URL] [/SIZE][/I]
  4. o ranyyy!!!! Piękna i.... smutna. Człowiek to nie brzmi dumnie zajrzyjcie tu - kolejny stary głupiec, który wziął szczeniaka, a teraz jest problem [I][SIZE=3][/SIZE][/I][IMG]http://img638.imageshack.us/img638/1364/dscf1734p.jpg[/IMG][I][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]Dziadek do domu opieki, Fuga do schronu? POMOCY!!![/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]![/URL][/SIZE][/I]
  5. przepraszam, ale potrzebuję pomocy, przerasta mnie to [I][SIZE=3]kolejna moja sieropsinka[/SIZE][/I] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/1364/dscf1734p.jpg[/IMG][I][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]Dziadek do domu opieki, Fuga do schronu? POMOCY!!![/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]![/URL][/SIZE][/I]
  6. przepraszam, ale potrzebuję pomocy, przerasta mnie to [I][SIZE=3]kolejna moja sieropsinka[/SIZE][/I] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/1364/dscf1734p.jpg[/IMG][I][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]Dziadek do domu opieki, Fuga do schronu? POMOCY!!![/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]![/URL][/SIZE][/I]
  7. przepraszam, ale potrzebuję pomocy, przerasta mnie to [I][SIZE=3]kolejna moja sieropsinka[/SIZE][/I] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/1364/dscf1734p.jpg[/IMG][I][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]Dziadek do domu opieki, Fuga do schronu? POMOCY!!![/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]![/URL][/SIZE][/I]
  8. przepraszam, ale potrzebuję pomocy, przerasta mnie to [I][SIZE=3]kolejna moja sieropsinka[/SIZE][/I] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/1364/dscf1734p.jpg[/IMG][I][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]Dziadek do domu opieki, Fuga do schronu? POMOCY!!![/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]![/URL][/SIZE][/I]
  9. przepraszam, ale potrzebuję pomocy, przerasta mnie to [I][SIZE=3]kolejna moja sieropsinka[/SIZE][/I] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/1364/dscf1734p.jpg[/IMG][I][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]Dziadek do domu opieki, Fuga do schronu? POMOCY!!![/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]![/URL][/SIZE][/I]
  10. przepraszam, ale potrzebuję pomocy, przerasta mnie to [I][SIZE=3]kolejna moja sieropsinka[/SIZE][/I] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/1364/dscf1734p.jpg[/IMG][I][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]Dziadek do domu opieki, Fuga do schronu? POMOCY!!![/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]![/URL][/SIZE][/I]
  11. przepraszam, ale potrzebuję pomocy, przerasta mnie to [I][SIZE=3]kolejna moja sieropsinka[/SIZE][/I] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/1364/dscf1734p.jpg[/IMG][I][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]Dziadek do domu opieki, Fuga do schronu? POMOCY!!![/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]![/URL][/SIZE][/I]
  12. to tak samo jak u Fugi. [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/1364/dscf1734p.jpg[/IMG][I][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]Dziadek do domu opieki, Fuga do schronu? POMOCY!!![/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]![/URL][/SIZE][/I]
  13. przepraszam, ale potrzebuję pomocy, przerasta mnie to [I][SIZE=3]kolejna moja sieropsinka[/SIZE][/I] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/1364/dscf1734p.jpg[/IMG][I][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]Dziadek do domu opieki, Fuga do schronu? POMOCY!!![/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]![/URL][/SIZE][/I]
  14. łomatko! zakopałam się w swoim sieropsińcu i takie niusy czytam z opóźnieniem!!!! Mam nadzieję, że Ares bedzie teraz zdrowym i szczęśliwym psiunem. A skoro tak dobrze sie wiedzie Wam w adopcjach może pomożecie mi na cito, bo przerasta mnie to kolejna moja sieropsinka Dziadek do domu opieki, Fuga do schronu? POMOCY!!!!
  15. przepraszam, ale potrzebuję pomocy, przerasta mnie to kolejna moja sieropsinka Dziadek do domu opieki, Fuga do schronu? POMOCY!!!!
  16. i ja też potrzebuję pomocy, przerasta mnie to [I][SIZE=3]kolejna moja sieropsinka[/SIZE][/I] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/1364/dscf1734p.jpg[/IMG][I][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]Dziadek do domu opieki, Fuga do schronu? POMOCY!!![/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]![/URL][/SIZE][/I]
  17. Karenka nie pogniewa się przepraszam, ale potrzebuję pomocy, przerasta mnie to kolejna moja sieropsinka Dziadek do domu opieki, Fuga do schronu? POMOCY!!!!
  18. Klaudus_ przepraszam, ale ja też mam problem troszke podobny potrzebuję pomocy, przerasta mnie to [I][SIZE=3]kolejna sieropsinka[/SIZE][/I] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/1364/dscf1734p.jpg[/IMG][I][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]Dziadek do domu opieki, Fuga do schronu? POMOCY!!![/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]![/URL][/SIZE][/I]
  19. przepraszam, ale potrzebuję pomocy, przerasta mnie to [I][SIZE=3]kolejna moja sieropsinka[/SIZE][/I] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/1364/dscf1734p.jpg[/IMG][I][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]Dziadek do domu opieki, Fuga do schronu? POMOCY!!![/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]![/URL][/SIZE][/I]
  20. przepraszam, ale potrzebuję pomocy, przerasta mnie to [I][SIZE=3]kolejna moja sieropsinka[/SIZE][/I] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/1364/dscf1734p.jpg[/IMG][I][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]Dziadek do domu opieki, Fuga do schronu? POMOCY!!![/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]![/URL] [/SIZE][/I]
  21. przepraszam, ale potrzebuję pomocy, przerasta mnie to [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/1364/dscf1734p.jpg[/IMG][I][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]Dziadek do domu opieki, Fuga do schronu? POMOCY!!![/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]![/URL] kolejna moja sieropsinka. Brzózka może TY coś wymyślisz??????? [/SIZE][/I]
  22. przepraszam, ale potrzebuję pomocy, przerasta mnie to [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/1364/dscf1734p.jpg[/IMG][I][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]Dziadek do domu opieki, Fuga do schronu? POMOCY!!![/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]![/URL] kolejna moja sieropsinka [/SIZE][/I][SIZE=3] poprosze konto do przelewu [/SIZE][SIZE=3]za konkurs [/SIZE][SIZE=3]na imię dla babuni[/SIZE][I][SIZE=3] [/SIZE][/I]
  23. przepraszam, ale potrzebuję pomocy, przerasta mnie to Dziadek do domu opieki, Fuga do schronu? POMOCY!!!! kolejna moja sieropsinka
  24. [I][SIZE=4][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218114-FUGA-z%C5%82ota-starsza-spanielica-Dziadek-do-domu-opieki-Fuga-do-schronu-POMOCY%21%21%21%21%21"]FUGA - złota starsza spanielica, Dziadek do domu opieki, Fuga do schronu? POMOCY!!!!![/URL][/B][/SIZE][/I]
  25. Dobrze, że Kazio nie jest świadomy tego co sie wokół niego dzieje. Wspaniały pies, wspaniała walka o niego i kiepskie zakończenie. Dajcie już spokój. To nikomu nie służy. Kama, powstrzymaj swoje komentarze na temat lecznicy czy innych osób, bo to jest szkalowanie karalne. Co do żywienia psów z mojego doświadczenia, chudy twarożek - tak, w umiarkowanych ilościach, mleko - nie, bo rozwalnia. Czasem daje jako nagrodę odrobinę kefiru lub jogurtu. Wiśni i innych pestkowych - nie, natomiast jabłuszka, banany - tak, jeśli nie będą zatykały wypróżniania.
×
×
  • Create New...