Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. [quote name='Klaudus__']Jest już pierwsza ofiara w ludziach - śrut w kolanie mężczyzny... Matko moja!!! Co to za psychopata????????? Co to za miejscowość???
  2. Chyba trudno to nazwać dowcipem z poczuciem humoru...
  3. niestety, większość ludzi to bezmózgi. Jak Malutka miała na imię? Maleńka, śpij spokojnie.
  4. niech tylko przeżyje, proszę.....
  5. Noooo, teraz jestem spokojna. Wielkie dzieki i ... bez obrazy. Niestety zdarzaja sie różni ludzie. Na szczęście należysz do tych lepszych. a tak z ciekawosci zapytam: skąd wiedziałaś, gdzie szukać namiarów na akcję poszukiwawczą? [quote name='trewq']Nie, to nie dowcip tylko po prostu w biegu pisałam, żeby tylko info dać. Znalazłam ją zwyczajnie - biegała wczoraj wieczorem po ulicy Gdańskiej, mało nie wpadła pod samochód. Odprowadziłam do domu mojego psa i poszłam jej szukać. Bez problemu dała sobie przypiąć smycz i zabrałam ją do domu. Była głodna, ale w dobrym nastroju, choć trochę się bała mojej suni. Rano zabrałam ją do lecznicy przy Gdańskiej, pani doktor stwierdziła, że nie ma chipa! Więc zaczęłam akcję robienie zdjęć, szykowania i naklejania ogłoszeń. Zajrzałam do lecznicy Hematowet, gdzie jednak się okazało, że chip ma, tylko po innej stronie, bo się przesunął. Skontaktowałam się z osobą z fundacji Viva, a teraz czekam na telefon Kamili - miała dostać mój numer od koleżanki z VIVY i pewnie zaraz będzie dzwonić. Wiem już, że do domu Foczka nie może wrócić, więc czekam na decyzję. I to tyle historii Foczki.[/QUOTE]
  6. kurna! a tamten wet nie wiedział co jest???
  7. [quote name='trewq']Foczka jest od wczoraj wieczorem u mnie - nakarmiona, wyspana i zadowolona z życia:) Dziś odczytałam chip i skontaktowałam się z fundacją VIVa, więc Foczka jeszcze dziś wróci do domu:)[/QUOTE] Czy to prawda czy dowcip? Przepraszam, ale tak skrótowo podana informacja jakoś mnie nie nastraja optymistycznie. Jakies okoliczności znalezienia warto by było podac
  8. [quote name='Ellig']Na razie na szybko.... [img]http://images10.fotosik.pl/264/68b4ff6099433b47gen.jpg[/img][/QUOTE] czy to juz jest wersja do druku?
  9. lux!!!! Niech mu się dobrze biega z dziewczynkami, kochany przez nową rodzinę
  10. czas najwyższy utworzyć w miarę stała grupę warszawską, która organizowałaby poszukiwania. Piszcie jeszcze do Ninti. Ona jest świetna w rozwieszaniu i pomysłach Jeżeli powielam juz kogoś lub jakis pomysł, to dlatego, ze pisze z doskoku i, niestety, nie mam czasu czytać.
  11. drukuję ulotki i plakaty zdaje mi się, że oleola jest dobra w rozwieszaniu, a Kora w wyszukiwaniu w schronie Anette też ma pomysły, które można wykorzystać
  12. ja nie pogodziłam sie do tej pory ze stratą Tuli, to juz prawie rok
  13. dziś znów szukałam kontaktu do kogoś z redakcji. Mam już kontakty w radiu
  14. konto dla dziesiątki poproszę zapakuje te rzeczy. Najwyżej komus oddadzą. Czy Pan wzrostu 170 jest chudszy czy grubszy? o ranyyy, mam całe pudło koszul męskich, ktore leżą na bazarek. Oddam im, tylko muszę wykopać A może ktoś będzie jechał w tamta stronę????? Moja paka będzie raczej chyba większa I NAJWAŻNIEJSZE: Czy Kubulek jedzie do Tereni??????
  15. jest jeszcze [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/217349-Owczarek-szkocki-collie-Joker-kto-wyleczy-jego-rany"]Owczarek szkocki collie Joker - kto wyleczy jego rany?[/URL][/B] kolejna tragedia
  16. no właśnie, bo mam calkiem przyzwoite ubrania, ale raczej wieksze. Jeśli potrzebne mniejsze, to z przyjemnoscią przetrzepię szafy moich chłopów.
  17. dałabym 200, a pożyczyła drugie 200. Baksio jest pod opieka Animalii, więc być może jakieś fundusze mają. Natomiast, jeżeli pojawi sie taki pies bez sponsora (fundacja czy stowarzyszenie) to nie bedzie czym sie dzielić. Nie rozdawaj wszystkich pieniędzy od razu.
  18. ja mam jeszcze kilka wydrukowanych arkuszy z 4 ulotkami (chyba 22 kartki), zanim szlag trafił drukarkę
  19. zapytaj u Sylwiji o miejsce. Ostatnio wzięła interwencyjnie psy od Jezabel
×
×
  • Create New...