Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. Proszę o pomoc w ogłaszaniu Birmy fb http://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=206785732731984&id=206530439424180&ref=notif&notif_t=feed_comment_reply#!/events/105832529533674/ dogo http://www.dogomania.pl/threads/216180-Birma-cudowna-onkowata-poci%C4%99ta-poparzona-papierosami-potrzebuje-finans%C3%B3w-i-domu
  2. Może ktos w pakiecie mnie też zaadoptuje? Takie mam marzenie, żeby to był zwierzolubny, niepaszczurny i wyrozumiały....
  3. zazdrość mnie skręca... O moja Birmę nikt nie pyta. Może dla tego, że nie jest za bardzo w rasie utrzymana? A ona jest na prawdę kochana, tyle, że jedynaczka.
  4. Kobitki, pomóżcie mi w ogłaszaniu Birmy, bo się rozbir/ma/surmaniła, a poza tym mieć dyszkę inwentarza w domu na bdtcie, to już ponad mojej siły
  5. trzymamy wszystko co można
  6. mam ok. 1 kg. karmy na wątrobę (hepatiale chyba, moze hepatic, nie pamietam) Czy to pomoże? i jeszcze pytanie o interferon: czy pomoże?
  7. Ile drybed kosztuje? dorzucę sie do drybeda z bazarku. Nie za wiele, bo u mnie 10-ka sierotek na bdtcie, ale dam choć trochę
  8. no to żeby nie było, że jestem czarnowidzem, to powiem Wam, że wczoraj wystąpiłam na imprezie służbowej w narzutce koronkowej zakupionej u divia_gg (chyba) za jakieś 5 zetów i byłam macana i podziwiana. Żeby troszkę snoby poirytować nie omieszkałam podać źródła pochodzenia owego ciucha. Reakcje były różne.
  9. [quote name='rozi']No tak, to mamy z głowy taki piękny zamysł.[/QUOTE] czy mam wykasować swoje pesymistyczne wpisy?
  10. piękny on jest! hotel/dt tylko domowy może u joaaa?
  11. [quote name='IVV']oojjjjjjj dzieja Kinga dzieja :)[/QUOTE] nie [B]K[/B]inga, plizzzzz
  12. [quote name='IVV']jak ja lubie czytac te wiadomosci od Was Teresko :) nie moge doczekac sie nowych zdjeci kudlatej ;) Pereleczki !!![/QUOTE] cuda się dzieją!!!!
  13. [quote name='abra43']Mikusiu będzie dobrze tak też cierpiała podpalona Małgosia ze Szczecinka a w tej chwili już jest w drodze do swojego domku,z tobą też tak będzie[/QUOTE] no właśnie, gdzieś mi przepadł wątek Małgosi i nie mogę go wykopać poproszę o podesłanie
  14. [quote name='rozi']Natomiast teraz wydaje mi się, że jednak każdy wystawiający rzeczy i piszący, że na prezent, dba o szczegóły. [/QUOTE] nie żartuj!!! nie wiem czy jeszcze mam zdjęcie swetra, który jakieś dwa mies. temu nabyłam. Na zdjęciu ok. a przyjechał dziurawy w dwóch miejscach i to tak, że nie sposób było tego nie zauważyć (mankiet oderwany z "mięsem" do dziury i na froncie przerwane nitki i sprucie dzianiny na długości ok. 3 cm). Mam rzeczy opisane na rozmiar L w szerokość 50 cm. w obwodzie mam 98 czyli szerokość 49 cm i nijak nie mogę się wbić, bo jakby nie mierzyć brakuje co najmniej 5 cm. Z takich nabytków mogłabym zrobić bazarek i galerię bubli
  15. [quote name='magdyska25'][B]Szukam osoby z Poznania do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej- zaufanej osoby[/B] bo biorę na siebie ew. transport i nie chciałabym wylądować z psiakiem na ulicy...[/QUOTE] [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/27419-BLYSKAWICZNA-MAPA-DOGO-http-mapapomocy.dogomania.pl-REJESTRUJCIE-SIE%21"]BLYSKAWICZNA MAPA DOGO http://mapapomocy.dogomania.pl REJESTRUJCIE SIE![/URL][/B]
  16. no, to chyba oczywiste, że karmę przynajmniej na początek też trzeba zapewnić...
  17. ma się rozumieć, że jeszcze z wyprawką...
  18. [quote name='roszpunka']a ona w dodatku urodziwa inaczej... Gdyby była yorkiem, to telefon by mi upaliło :([/quote] niekoniecznie, chyba, że york z papierami i jajcami
  19. [quote name='panbazyl']masz rację! Trzeba być uczciwym względem siebie i ludzi. a moze by tak jakieś punkty uczciwości czy cos w tym stylu - nie wiem czy mnie rozumiecie, cos takiego co widac od razu, ze ten ktoś ma pozytywne oceny za inne bazarki (zarówno za zakupy jak i za sprzedaż - cos jakby wzorem z allegro, ale nei wiem czy to dobry pomysł). Bo teraz czarne kwiatki coraz bardziej kwitną....[/QUOTE] można zgłaszać na tym wątku, bo przez modów lepiej nie. Czasem nie jest to działanie zamierzone przez bazarującego. Prosze zwrócic uwagę, że wielokrotnie robione są bazarki dwuosobowo. I czasem z tego są duże nieprzyjemności. I kogo zgłosić? Bazarujacego czy dajacego fanty, czy oboje? Nie mniej, rzeczywiście taka lista punktowanych powinna powstać.
  20. pomysł jest super, apel o kupowanie jest super, ale ja mam jeszcze jeden apel - niemiły: żeby niektórzy sprzedający sprzedawali uczciwie, a nie dziurawe rzeczy, wymiary kompletnie nie zgadzające się z rzeczywistością, jeśli produkt jest przeterminowany, to należy uczciwie to napisać. Na moich bazarkach miałam jeden raz reklamację, ponieważ "mini-portfelik" nie spełniał oczekiwań kupującej. Wprawdzie mogła zapytać o wymiary, ale nie zrobiła tego i zwyczajnie przyjęlam zwrot, z czego ucieszył sie ktos inny, kupując na prezent. Po tym, opisy robie szczegółowe, jeśli jest cos używane to zaznaczam to. Robi to również wiele osób, ale niestety nie wszystkie i potem sa niemiłe niespodzianki.
  21. [quote name='DONnka']Ło matulu, kolejna ONka :shake: Dawać mi tu foty oraz info ;) Jak będzie trzeba zrobimy wspólną akcję ogłoszeniową[/QUOTE] Czy dołączycie moja Birmę? plizzz
  22. Gdy moja Babcia umarła (w szpitalu oddalonym o przynajmniej 10 km), jej kundelek KIM zaczął tak wyć na podwórku, że podobno nie można bylo wytrzymać słuchając tej rozpaczy. Umarł jeszcze tego samego dnia. To sie nazywa miłość i związek człowieka z psem
  23. ja też udostępniłam, bo więcej nie umiem
  24. a ja widzę na fotkach Blunia-melancholika, który myśli jakby pomóc innym
×
×
  • Create New...