-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
już wyciągnięta????????? Super!!!!!
-
czekamy z nadzieja na lepsze jutro
-
wiem, że nie na poważnie, aczkolwiek Nikadela na prawdę stara się znaleźć swoje ukochane maleństwo. Bardzo żałuję, że to nie Dela.
-
Lenox- podrzutek. Znalazł swoją przystań:) MA DOM
inga.mm replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']ja tez pamiętam ;) gdzie mieszkasz inga?[/QUOTE] Warszawka Mokotów -
Nikadela jest gościem w porządku. Zadzwonił do mnie dziś w nocy przed drugą, podekscytowany, że może jego Dela jednak sie znalazła. Pod schronem był przed 8-mą. Wracał bardzo zawiedziony i smutny. Na prawdę kocha tę sunię. I nie on ją zgubił, tylko jego tata się za późno zorientował, że sunia zniknęła.
-
Harfa sunia potrącona przez samochód walczy o życie !
inga.mm replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
wynika z tego, że moje 20 zetów przepadło? -
Harfa sunia potrącona przez samochód walczy o życie !
inga.mm replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
od 20.09 nie widzę rozliczenia wpływów. Teraz zaczynam się niepokoić. Dla mnie 20 zł to majątek, przekazałam datek przeznaczony na Maciejkę. A może cos przeoczyłam? -
Lenox- podrzutek. Znalazł swoją przystań:) MA DOM
inga.mm replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
ja też poproszę cudny domek dla mojej Birmyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co za wiadomość. Lenox, zachowuj sie chłopie, przyzwoicie, nie przynieś wstydu Ludwie Ciotka, klamoty na bazarek czekają -
dawno nie zaglądałam do Basta, a tu tyle zmian
-
Młody, wyszkolony i śliczny Bary... MA DOM ! :-)
inga.mm replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
dawno nie byłam u Barego. Śliczny pies!!! -
SZKIELET, chory, ledwo żywy, zapalenie płuc... NATAN [']
inga.mm replied to malawaszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Natanku, Aniołeczku, baw sie wesoło w Psim Raju. -
Bezgraniczne CIERPIENIE - MIKUŚ - cały i zdrowy JUŻ W SWOIM DOMU!
inga.mm replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank']Będzie się bardzo starał, choć aparatu bardzo nie lubi i staramy się ograniczać mu tę nieprzyjemność, zbyt dużo musi znosić...[/QUOTE] To wycofuję prośbę. Nie mozna go narażac na stresy -
[quote name='Equus']Znalazłam takie ogłoszenie z 15 października: Pewnie to nie ona bo ta już nie czarna tylko siwa no i do szczeniaka nie podobna... ale może warto sprawdzić? Zajrzeć choć na ten link na FB - ja nie mogę bo nie posiadam tam konta.[/QUOTE] ona ma u nas watek
-
Morisowa, jestes aniołem
-
[quote name='Maupa4'] Wszystko zalezy od ... długosci ręki i "dziur w płocie" ;) No i od nas też troche zalezy czy będziemy mieli możliwośc a własciwie to pozwolenie na zrobienie publicznych ale prywatnych zdjec ;) Wiesz ja to chodze do moich sprawdzonych wetów. Sprawdzonych na moich psach. Ortopeda ? Dr Ratajska. Ewentualnie od razu można spróbowac do dr Lenarcika - neurolog. Rentgen już robiłas ?[/QUOTE] Oł, ja myślalam, że masz końfort we willi albo jakowymś segmencie, a Ty posesje sasiadów promujesz.... Co do Mimulka, to jeszcze zadnego rtg nie robiłam, bo problem ledwo widoczny w zeszłym tygodniu, w łykend stał się bardzo rażący. Nie chcę jej narażac na rtg, jeśli nie bedzie takiej potrzeby. Najpierw lekarza. Prosze o namiary na tych lekarzy, jesli masz, jeśli nie - znajde w necie, ale chciałabym skorzystać z łatwizny. Mimulek jest bardzo smutnym pieskiem i mocno wyalienowanym. Z Birma poszło mi jak po maśle. Zobacz jej zdjęcia z ostatniej strony. Łobuzica, w wyrze sie wyleguje, a miesiąc temu przepraszała, że żyje. Cud nad Wisłą!!!!
-
[quote name='Ewanka']Inga bardzo dziękuję za chęc pomocy. [B][U]Przed chwilą zgłosiła się Osoba, która przetransportuje jutro Babulinkę ze schroniska na dworzec!!! :)[/U][/B] [B][/B] Kciuki mile widziane ;)[/QUOTE] Bedziemy trzymać wszystko co mozna. U Jaanny będzie miała rajskie życie
-
Kiedyś Foczka dzisiaj Tosia. W końcu w swoim ukochanym domku!! :)
inga.mm replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='trewq']Ja już trzeci dzień widzę przemykającego po Żoliborzu samotnego psiaka. Mam nadzieję, że go po prostu widuję w momentach kiedy sobie biega na spacerze, bo jak znajdę drugiego psa w ciągu miesiąca to zacznę się bać wychodzenia z domu :D[/QUOTE] Pojedź do Wilgi lub jej okolic, tam będziesz miała średnia przynajmniej jeden pies tygodniowo Jakiego psa widujesz na Żoliborzu? szukamy pudliczki [quote name='dycha']Myślę, że gdyby państwu ds zależało na suni to bardziej by się postarali. Mi kiedyś zwiał psiak i to po 3 miesiącach adopcji (nie odstępował mnie na krok), prawdopodobnie za suką poleciał (był czas cieczek). Niestety wtedy nie znałam dogo. Zrobiłam 270 ogłoszeń w necie, które co 2 tyg uaktualniałam, rozwieszałam plakaty po całej warszawie, nie tylko Żoliborzu. Dzwonili ludzie do mnie z miejscowości pod warszawskich, że znaleźli podobnego psa i mimo wątpliwości, ze pies przebyłby tyle km, wsiadałam do auta (zwalnialiśmy się z pracy z mężem) i jechałam z nadzieją. Wszystkim mówię, że ponad pół roku temu przestałam go szukać, ale do tej pory śledzę nowe psy w schroniskach w Warszawie i okolicach. Robię ogłoszenia psiakom i przy okazji przeszukuję inne, a nóż go znajdę.. :([/QUOTE] Rudy, cięzko chory psiak po równo miesiącu wczoraj znalazł się koło Wyszkowa, a zaginął w Tłuszczu. Ogłoszeń wyprodukowaliśmy tysiace, gazety, poczty, sklepy. W sobote wyszło ostatnie ogłoszenie w gazecie wyszkowskiej i to było to! A miało byc juz zupełnie ostatnie, bo jakże pies z rakiem mógłby przeżyc miesiąc bez leków? Przeżył .... dzięki pomocy staruszka. -
Kiedyś Foczka dzisiaj Tosia. W końcu w swoim ukochanym domku!! :)
inga.mm replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']"Podziwiam" ludzi, którzy nie boją się puszczać psa luzem chwile po adopcji..[/QUOTE] Ja raczej "podziwiam" ich bezmyślność i brak wyobraźni -
Bezgraniczne CIERPIENIE - MIKUŚ - cały i zdrowy JUŻ W SWOIM DOMU!
inga.mm replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
czy Mikuś wrzuci jakies foteczki?