Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. już wyciągnięta????????? Super!!!!!
  2. czekamy z nadzieja na lepsze jutro
  3. wiem, że nie na poważnie, aczkolwiek Nikadela na prawdę stara się znaleźć swoje ukochane maleństwo. Bardzo żałuję, że to nie Dela.
  4. [quote name='idusiek']ja tez pamiętam ;) gdzie mieszkasz inga?[/QUOTE] Warszawka Mokotów
  5. Nikadela jest gościem w porządku. Zadzwonił do mnie dziś w nocy przed drugą, podekscytowany, że może jego Dela jednak sie znalazła. Pod schronem był przed 8-mą. Wracał bardzo zawiedziony i smutny. Na prawdę kocha tę sunię. I nie on ją zgubił, tylko jego tata się za późno zorientował, że sunia zniknęła.
  6. Kubusiu, prosimy, masz trzech kochających wujków i całe zastępy cioć. Masz po co żyć!!!
  7. dobre reportaże, dobrze przekazane, Qrrrr... czy rzeczywiście musiały te psy tak cierpieć?????????????????
  8. wynika z tego, że moje 20 zetów przepadło?
  9. od 20.09 nie widzę rozliczenia wpływów. Teraz zaczynam się niepokoić. Dla mnie 20 zł to majątek, przekazałam datek przeznaczony na Maciejkę. A może cos przeoczyłam?
  10. o mamuńku, oby nie ... oby nie ... oby nie ...
  11. buziaki dla Klaruni [IMG]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSo5r7nh7X5G3qJRmEGQyxr9QFcHFVqRWXFApbJE9dDBCxfZVE_[/IMG]
  12. ja też poproszę cudny domek dla mojej Birmyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co za wiadomość. Lenox, zachowuj sie chłopie, przyzwoicie, nie przynieś wstydu Ludwie Ciotka, klamoty na bazarek czekają
  13. dawno nie zaglądałam do Basta, a tu tyle zmian
  14. dawno nie byłam u Barego. Śliczny pies!!!
  15. Natanku, Aniołeczku, baw sie wesoło w Psim Raju.
  16. [quote name='mamanabank']Będzie się bardzo starał, choć aparatu bardzo nie lubi i staramy się ograniczać mu tę nieprzyjemność, zbyt dużo musi znosić...[/QUOTE] To wycofuję prośbę. Nie mozna go narażac na stresy
  17. [quote name='Equus']Znalazłam takie ogłoszenie z 15 października: Pewnie to nie ona bo ta już nie czarna tylko siwa no i do szczeniaka nie podobna... ale może warto sprawdzić? Zajrzeć choć na ten link na FB - ja nie mogę bo nie posiadam tam konta.[/QUOTE] ona ma u nas watek
  18. [quote name='Maupa4']Za moment wyslę Ci PW z namiarami. Numery telefonów muszę znaleźc.[/QUOTE] Danke, danke!!!!
  19. Morisowa, jestes aniołem
  20. [quote name='Maupa4'] Wszystko zalezy od ... długosci ręki i "dziur w płocie" ;) No i od nas też troche zalezy czy będziemy mieli możliwośc a własciwie to pozwolenie na zrobienie publicznych ale prywatnych zdjec ;) Wiesz ja to chodze do moich sprawdzonych wetów. Sprawdzonych na moich psach. Ortopeda ? Dr Ratajska. Ewentualnie od razu można spróbowac do dr Lenarcika - neurolog. Rentgen już robiłas ?[/QUOTE] Oł, ja myślalam, że masz końfort we willi albo jakowymś segmencie, a Ty posesje sasiadów promujesz.... Co do Mimulka, to jeszcze zadnego rtg nie robiłam, bo problem ledwo widoczny w zeszłym tygodniu, w łykend stał się bardzo rażący. Nie chcę jej narażac na rtg, jeśli nie bedzie takiej potrzeby. Najpierw lekarza. Prosze o namiary na tych lekarzy, jesli masz, jeśli nie - znajde w necie, ale chciałabym skorzystać z łatwizny. Mimulek jest bardzo smutnym pieskiem i mocno wyalienowanym. Z Birma poszło mi jak po maśle. Zobacz jej zdjęcia z ostatniej strony. Łobuzica, w wyrze sie wyleguje, a miesiąc temu przepraszała, że żyje. Cud nad Wisłą!!!!
  21. [quote name='Ewanka']Inga bardzo dziękuję za chęc pomocy. [B][U]Przed chwilą zgłosiła się Osoba, która przetransportuje jutro Babulinkę ze schroniska na dworzec!!! :)[/U][/B] [B][/B] Kciuki mile widziane ;)[/QUOTE] Bedziemy trzymać wszystko co mozna. U Jaanny będzie miała rajskie życie
  22. [quote name='trewq']Ja już trzeci dzień widzę przemykającego po Żoliborzu samotnego psiaka. Mam nadzieję, że go po prostu widuję w momentach kiedy sobie biega na spacerze, bo jak znajdę drugiego psa w ciągu miesiąca to zacznę się bać wychodzenia z domu :D[/QUOTE] Pojedź do Wilgi lub jej okolic, tam będziesz miała średnia przynajmniej jeden pies tygodniowo Jakiego psa widujesz na Żoliborzu? szukamy pudliczki [quote name='dycha']Myślę, że gdyby państwu ds zależało na suni to bardziej by się postarali. Mi kiedyś zwiał psiak i to po 3 miesiącach adopcji (nie odstępował mnie na krok), prawdopodobnie za suką poleciał (był czas cieczek). Niestety wtedy nie znałam dogo. Zrobiłam 270 ogłoszeń w necie, które co 2 tyg uaktualniałam, rozwieszałam plakaty po całej warszawie, nie tylko Żoliborzu. Dzwonili ludzie do mnie z miejscowości pod warszawskich, że znaleźli podobnego psa i mimo wątpliwości, ze pies przebyłby tyle km, wsiadałam do auta (zwalnialiśmy się z pracy z mężem) i jechałam z nadzieją. Wszystkim mówię, że ponad pół roku temu przestałam go szukać, ale do tej pory śledzę nowe psy w schroniskach w Warszawie i okolicach. Robię ogłoszenia psiakom i przy okazji przeszukuję inne, a nóż go znajdę.. :([/QUOTE] Rudy, cięzko chory psiak po równo miesiącu wczoraj znalazł się koło Wyszkowa, a zaginął w Tłuszczu. Ogłoszeń wyprodukowaliśmy tysiace, gazety, poczty, sklepy. W sobote wyszło ostatnie ogłoszenie w gazecie wyszkowskiej i to było to! A miało byc juz zupełnie ostatnie, bo jakże pies z rakiem mógłby przeżyc miesiąc bez leków? Przeżył .... dzięki pomocy staruszka.
  23. [quote name='obraczus87']"Podziwiam" ludzi, którzy nie boją się puszczać psa luzem chwile po adopcji..[/QUOTE] Ja raczej "podziwiam" ich bezmyślność i brak wyobraźni
  24. no tak, moge pozazdrościć, bo moje to widoki publiczne, a Twoje - prywatne. Chciałoby sie jakąś chatkę mieć.... potrzebuję namiarów na dobrego psiego ortopedała w Wawie. Mimulka coraz bardziej kuleje, widać, że chodzenie sprawia jej trudność.
×
×
  • Create New...