-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
SANTO już 5-ty rok w schronisku czeka na dom!!!
inga.mm replied to Noemi1's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie, Noemi popełniła swój pierwszy bazarek. Zobaczcie klikając choinkę w mojej sygnaturce. Zdolna jest!!!!- 297 replies
-
- do adopcji
- pies adopcja
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Bezgraniczne CIERPIENIE - MIKUŚ - cały i zdrowy JUŻ W SWOIM DOMU!
inga.mm replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
słodziutki pychol kulfoniasty -
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
inga.mm replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
[COLOR=indigo]Kochani wspomóżcie moje tymczasy. Mam długi na ponad dwa tysiące. Nie proszę o pieniądze za darmo, ale ciężko je wypracowuję bazarkami. Może znajdziecie coś dla siebie? Zapraszam na bazarki z banerków V V V V V V V V V[/COLOR] -
Nikt nie podważa wiarygodności Twoich obserwacji i ocen, ale na podstawie filmu można zachowania różnie interprerować. To nie to samo, co zobaczyć naocznie. Niezależnie od tego czy bric się myliła, czy nie, nie ma powodu do takich niemiłych wpisów. Przecież nie atakowała nikogo. Nie zarzucała złej opieki. Na prawdę spojrzyj spokojniej na jej wpisy i zobaczysz, że to było tylko wyrażenie troski i współczucia dla sytuacji niewątpliwie niekomfortowej dla Maliny. Z czasem Malina przyzwyczaiła się do ślepoty, ale o ile łatwiejsze byłoby jej życie, gdyby widziała? Nieporównywalnie. Ja współczuję każdemu niepełnosprawnemu, aczkolwiek nie jest to litość. Z niepełnosprawnymi miałam sporo do czynienia, wiem jak reagują. Zwierze naszą pomoc przyjmie bez obrażania się.
-
Jeśli mogę kilka słów: Brzózka, zluzuj. Bric-a-brac jest uświadomionym działaczem i niczego złego na myśli nie miała. Oczywiście masz rację pisząc, że największa bieda tych zwierząt to przejścia z człowiekiem, ale nie ma co się irytować. Na ogół pisanie "biedny pies" jest uzewnętrznieniem poruszenia emocjonalnego na widok krzywdy zwierzęcia. Gdyby na forum można było używać dosadniejszych słów, to najgorsze mendy by wysiadły przy tym co tu by wypisywało się. A tak, w sposób stonowany, wyraża się solidarność z cierpieniem psa, niezależnie czy przeszłym czy obecnym. A to co o nadmiarze bodźców napisała bric-a-brac jest prawdą. Dla niewidomych miasto to kakofonia dźwięków, nie zawsze przyjaznych
-
[quote name='Agata Balu']www.karmimypsiaki.pl się zarejestrowałam
-
"podobno każdy ma gdzieś w świecie swoją drugą połówkę. Mam nadzieję, że to powiedzenie psów też dotyczy: każdy pies ma gdzieś na świecie swojego człowieka. Czy to będzie ktoś z Was?" No i widzicie! Cyganek miał rację: każdy pies ma gdzieś na świecie swojego człowieka, swoją drugą połówkę... Cyguś, moi geriatrycy pozdrawiają Was. Oni też są ze schronu lub z ulicy.
-
SANTO już 5-ty rok w schronisku czeka na dom!!!
inga.mm replied to Noemi1's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img818.imageshack.us/img818/6809/091120111175.jpg[/IMG] [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218778-Chmielewska-i-inne-fajno%C5%9Bci-na-sierotki-Ingi.mm-11.-12-11-21.00"]Chmielewska i inne fajności na sierotki Ingi.mm - 11./12/11-21.00[/URL] zapraszam [/B]- 297 replies
-
- do adopcji
- pies adopcja
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[IMG]http://img818.imageshack.us/img818/6809/091120111175.jpg[/IMG] [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218778-Chmielewska-i-inne-fajno%C5%9Bci-na-sierotki-Ingi.mm-11.-12-11-21.00"]Chmielewska i inne fajności na sierotki Ingi.mm - 11./12/11-21.00[/URL] zapraszam [/B]
-
Łysa MIKROSUNIA potrzebuje wsparcia finansowego.
inga.mm replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[COLOR=purple]Czy mogę poprosić o [/COLOR][COLOR=purple]wsparcie moich tymczasów. Mam długów na ponad trzy tysiące. Nie proszę o pieniądze za darmo, ale ciężko je wypracowuję bazarkami. Może znajdziecie coś dla siebie? Zapraszam na bazarki z banerków V V V V V V V V V[/COLOR] -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
inga.mm replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img818.imageshack.us/img818/6809/091120111175.jpg[/IMG] [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218778-Chmielewska-i-inne-fajno%C5%9Bci-na-sierotki-Ingi.mm-11.-12-11-21.00"]Chmielewska i inne fajności na sierotki Ingi.mm - 11./12/11-21.00[/URL][/B] -
[IMG]http://img818.imageshack.us/img818/6809/091120111175.jpg[/IMG] [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218778-Chmielewska-i-inne-fajno%C5%9Bci-na-sierotki-Ingi.mm-11.-12-11-21.00"][/URL][/B]zapraszam Was na bazarek z podpisu
-
no, suśliku, ale rozpędu nabralaś!!!!! Oby tak dobrze przebiegały dalsze promocje psów, bo każdy z nich wart jest starań i najlepszych domów.
-
super reportaż, również ten o Alcie. Dorota-Rudy. Wyglądasz rewelacyjnie. Jesteś nader fotogeniczna, powinnaś sie zgłosić do reklam. ----------------------------------- dorzucam zaproszenie Chmielewska i inne fajności na sierotki Ingi.mm - 11/12/11-21.00
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
[quote name='panbazyl']dużo osób tu zagląda. ja mam taką osobista prośbę do osób dających fanty - jeśli są używane to upierzcie je przed wyslaniem, bo miałam raz fant tak cuchnący papierosami, że szok.... To, ze używany to nie szkodzi - ma kolejne darowane życie - jak zwierzak dla którego jest, ale żeby byl czysty.....[/QUOTE] śmierdziuchy też dostawałam, ale czasem dostałam w pakiecie z dość dobrze zakorzenionym dna na kołnierzyku ------------ rany, znowu czarnowidztwo. Chyba nie będe sie odzywać
-
Może redaktorek Olszański prowadził? Na jego temat mogę wygłosić krótkie acz treściwe expose lub można przeczytać na wątku mojej Tuli.
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
[quote name='wiking042'][IMG]http://i43.tinypic.com/xc6rv4.jpg[/IMG][/QUOTE] Wiecie, kiedy zaczynam sie użalać nad sobą, patrze na zdjęcie przerażonej Pestki i od razu mi przechodzi. JA - jestem szczęśliwa, tylko zmęczona, ONA - nie potrafię opisać tego co widzę, jej udręczenia fizycznego, a przede wszystkim psychicznego. Pomyślcie o tym, gdy będziecie mieć chandrę