Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. a w sprawie Birmy nawet akwizytorzy nie dzwonią...
  2. Duszku Kochany, przywołaj Mamę Nescę. Brakuje jej i nie możemy utworzyć Twojej Skarbonki.
  3. Myślę, że to dobrze świadczy o tych ludziach. Nie napalili się, tylko rozważają funkcjonowanie całej rodziny. Oby te rozważania zaprowadziły Cyganka do własnego domu. U mnie zwierzęta dostaja opłatek wigilijny, żeby miały duzo szczęśliwych i zdrowych chwil w następnym roku. Może Cyganek tez dostanie kawałek swojego opłatka?
  4. jestem opóźniona w wątkach przez moje zoo, a tu taki nius! Cudnie by było, gdyby ktoś pokochał psiuna.
  5. i ja dołączam sie do wyczekujących z niepokojem
  6. już jestem, czego oczekujesz? Domu nie znajdę, ale może jakoś inaczej?
  7. rany, dopiero dotarłam. Pumka, przepraszam, bo kompletnie zapomniałam w moim szaleństwie zoologicznym
  8. hej, jej, Ewo, ukryłas przede mną tę piekność!!! Na razie wpisuje sie na potem
  9. MaDi, wrzuć apel w moje tematy. Mało pisane, ale sporo osób zagląda
  10. Wiesz, że masz zwierzyniec. Ja mam 5 psów i 5 kotów na niecałych 50m2. Jest to przegięcie pały, ale nie potrafię odwrócić się od potrzebującego zwierzęcia. Chyba nawet bezdomnego węża bym przygarnęła.
  11. chudzineczka straszna. Ubieraj ja ciepło, Aniu. Brzunio też trzeba chronić
  12. właśnie rozmawiam z Lobarią... Nie ma dostępu do neta. Jutro zaloguje się i wpisze, tymczasem płacze razem z nami.
  13. tak się zastanawiam czy Tessa jest po kaukazie?
  14. Postaram się wieczorem coś podpowiedzieć.
  15. [quote name='Equus']A co do usuwania włosów z uszu - to niestety konieczne alemogę polecić preparat, który to zdecydowanie ułatwia, obkurcza cebulki włosowe i włosy łatwiej wychodzą, psa to wtedy mniej boli.[/QUOTE] Ja tez poproszę dla mojego pudliszka
  16. dziś odszedł Kubuś, kolejna ofiara "człowieczeństwa" Postrzelony staruszek Kuba, sparaliżowane tylne łapki
  17. za piątkę proponuję Lenkę Była Babuleńka -> Leńka -> Lenka
  18. za długie, zbyt esejowe, trzeba skrócić
  19. a może zmienić tytuł?
  20. co za uśmiech!!!! zupełnie inny pies. Gratuluje Wam. Znów dokonaliście cudu.
  21. u pudli z oczami kłopot jest permanentny. Skóra u staruszków usłana jest naroślami. Uszy zarośnięte włosami, które trzeba depilować. Kosmos. Ale są cudowne.
  22. pysia widać i straszne zaniedbanie i smuteczek
×
×
  • Create New...