-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
ponieważ adopcje do 16-tej więc ja odpadam, bo w pracy będę do 18-tej. Może moja psiapsiólka Anette?
-
A ja znów o Mokotowie [INDENT] [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/5404/121120111229.jpg[/IMG] [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/9999/121120111228.jpg[/IMG] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/2959/121120111232.jpg[/IMG] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/4751/121120111230.jpg[/IMG] [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/813/121120111223.jpg[/IMG] zapraszam [/INDENT]
-
Karolinie dziękujemy za latanie po krzakach, dołach i innych okolicznościach natury. Patrol rowerowy - niezastąpiony.
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Joker-okrutnie poraniony collie - już w nowym domu!
inga.mm replied to cavani's topic in Już w nowym domu
ja zagladam, ale nie mam czasu pisać, choć chciałabym wiedzieć co z Nim? -
[quote name='Ewanka'] No właśnie, tak czułam, jeszcze musimy te 50 zł wykombinować do wtorku :( Joanna, która bierze małą na DT, też brała już staruszeczkę z tego schroniska, może potraktują ją ulgowo.[/QUOTE] Myślę, że 30 zetów wystarczy, a poza tym wzięcie staruszki i to kolejnej powinno zwolnić Jaannę z wszelkich roszczeń, aczkolwiek nigdy nie słyszałam, żeby wyraźnie oczekiwano datku.
-
ja ryczałam na spacerze z moim inwentarzem. przechodnie chyba mi współczuli zamiast się cieszyć, ale miałam taką galopadę myśli, że nie mogłam się pozbierać
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
[quote name='Ewanka'] [B]Mam pytanie, kto wie .........[/B] [B]czy przy adoptowaniu psiaka ze schroniska na Paluchu, pobierana jest jakaś opłata???[/B][/QUOTE] dobrowolna. Ja zawsze zostawiam 50 zetów, ale w przypadku Panny Meli nie chcieli ode mnie brać pieniędzy, bo brałam starowinkę 13-15 lat, że dla nich to była ulga, że idzie w dobre ręce (znają mnie)
-
[quote name='sachma']pewnie nie ma szans że zgubiła się komuś? :( za wywalanie takich babuniek powinni wieszać.. biedna... zapisuję sobie wątek...[/QUOTE] a za wywalanie młodszych -nie?! Jak rozumiem, dziś nie lecę do schronu?
-
Ewanka, Daj skrzynce laksigenu, bo nie moge Ci napisać, a na wątku tego nie zamieszczę
-
ok. to w razie potrzeby dzwońcie. Na pewno nie mogę między 13.30 a 15-tą. Nieruszalne godziny. Potem mogłabym biegiem. Ewentualnie w biegu spotkać się z przechwytującą osobą.
-
co to znaczy: czy może opuścić schronisko? Czy coś dzieje się złego?
-
w razie jakiś pomysłów dzwońcie 605 05 75 35
-
Pewnie, że zgodziłabym się, z drobnym kłopotem: jutro pracuję. Mogę po 15-tej być w schronie, zabrać sunię i będę musiała wrócić do pracy. Tyle, że musiałaby być na maksa przygotowana. Sorki, ale gdybym wiedziała wcześniej, poszłabym do pracy dziś. Wymyślcie teraz jak rozwiązać problem, bo nie mam pomysłu.
-
czy mogę jakoś pomóc? Wybaczcie, ale nie starcza mi czasu na przejście przez cały wątek. Jeśli dobrze zrozumiałam, pudelniczka pojedzie do jaanny019?
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
inga.mm replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
pewnie teraz dopiero przeżywa dzieciństwo. Zupełnie jak Birma. -
Nie wiem czy ma sens powoływanie takiej grupy, ale nie ze względu na celowość jej działania, bo to ma wielki sens, tylko czy ludziska będą chcieli się zadeklarować. Ja mogę powielać plakaty czy ulotki. Dla Rudego zrobiłam ponad 1000. Niestety, nie nadaję się do poszukiwań ze względu na obciążenie pracą i stan zdrowia. Ale są świetni rozwieszacze ogłoszeń. Są świetni od wizyt pa, są ludzie od transportu itd. o to mi chodziło.
-
Tula jest moja schizą. Adresówki, obroże, szelki, krótka smycz na początku. Po śmierci Tuli myślałam o założeniu takiej grupy pomocowej w Warszawce. Ostatnio znów było dużo zaginięć. Zamówienia na wizyty pa to prawie etat. Nie wiem czy to ma sens? Czy ludki będą chciały się udzielać? Pomysł okoliczności przyrody nabywam z wdzięcznością
-
aparat mam w telefonie. Po zaginięciu Tuli nie wychodzę z psami bez telefonu [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/198417-zaginiona-ratlerka-Warszawa-Mokot%C3%B3w-Tula-za-TM"]zaginiona ratlerka - Warszawa - Mokotów - Tula za TM[/URL][/B] N8 ma bardzo dobry fotopstryk i tylko dlatego go wzięłam. Podoba mi sie ten pomysł okoliczności przyrody i wykorzystam go w moim sierokocińcu, jeśli nie masz nic przeciw temu
-
Ja zaproszę na Mokotów nocą [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/741/021120111091.jpg[/IMG] [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/2063/041120111132.jpg[/IMG] [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/3059/041120111133.jpg[/IMG] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/139/021120111095.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/7774/021120111101.jpg[/IMG] Pięknie, prawda?
-
Blunio szczęśliwy w DS u Lobarii zbiera grzybki :D:D:D:D!!!
inga.mm replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Wpadam do Blunia na zaproszenie Lobarii. -
Bezgraniczne CIERPIENIE - MIKUŚ - cały i zdrowy JUŻ W SWOIM DOMU!
inga.mm replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
śliczny i jaki dzielny!!!! -
[quote name='Lobaria']Cioteczki, mnie też wkur... że nie ma na bieżąco wieści o Kubusiu i innych nieszczęściach, że czasami nie ma odpowiedzi na pytanie o konto, że czasami nie ma wieści od Klaudus w ogóle. Nio więc jak się wk..., to w końcu zdiagnozowałam problem. Klaudia ma ok. 18 psiaków - o kotach nie wspominając - pracuje, a jak tego nie robi, to gania po nocach za następnymi biedami, aby je odratować i mieć 19 - tego na głowie, 20 - tego, setnego w końcu... Klaudus nie jest internetowym psem / sorki za określenie i proszę o wybaczenie;) / W tej chwili, gdy to piszę, Klaudus usiłuje namówić do współpracy następnego uciekającego biedaka, bo jakichś parszywiec go skrzywdził. Wobec tego postanowiłyśmy z Klaudus, że będę Jej sekretarką. Jak tylko przestanie łapać nieszczęśnika, przyśle mi nr konta, a ja będę rozsyłać na priva Cioteczkom, które chcą pomóc. Dla mnie to zaszczyt być sekretarką CZŁOWIEKA, który poświęca się dla ratowania psiaków i wie, jak to robić. Chociaż tak mogę pomóc. Czy mogłabyś być też moja sekretarką??? Mam 10 w domu, jeden do odebrania, jeden do ściągnięcia przed zimą i pracuję po naście godzin dziennie
-
Pomoc przyszła za późno-4 miesięczna sunia za TM :(
inga.mm replied to tatankas's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wstrząśnięta jestem nadal i wściekła. Maleńka Suniu, kruszyneczko cudowna, śpij maluszku spokojnie.... -
[quote name='Brzózka']Tak Inga, chodzi o trzymanie kroplówy .. kotem to ja się zajmę... Niestety powieszenie kroplówki nie wchodzi w grę, bo Max z pewnością będzie protestował, więc kroplówka musi być "mobilna" ... Max jest tym typem kota, który nawet umierając będzie pokazywał, że on tu rządzi ... ;)[/QUOTE] W cholerkę, siedzę w pracy do późna, a potem lecę do mojego sieropsińca galopem. Kurka. Nie mam pojęcia.... Nie no mam pojęcie jakieś, ale potrzebuje Two telefon