Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. bedę cichutko trzymac kciukaski
  2. prosimy o informacje o Lunie.
  3. teraz leci na TVN24 o zwierzętach
  4. [quote name='Klaudus__'][I]Inga zerknę do Fugi jak wrócę z operacji - bo teraz czasu nie mam.[/I][/QUOTE] jakiej operacji???? btw. Pudło rzeczy dla Dobrych Panów czeka. Myślę, że jest tego ze 12 kg
  5. ubranko - ubrankiem, ale ten jęzorek jest zabójczy.
  6. kolejne zycie uratowane, zanim zostało całkiem zmarnowane.
  7. to takie małe???? wygląda na wiekszego
  8. [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/7219/mstrachulecimg6411.jpg[/IMG] łomateczko, ale słodziak!!!!
  9. [quote name='cavani']A ja miałam niedawno kolejny telefon w sprawie Jokera. Rozmowa przebiegała tak: - Dzień dobry, ja dzwonię w sprawie Lessi. Gdzie ten pies jest? - W Białej Podlaskiej. - Acha, to dziękuję. Muszę się zastanowić. Najkrótsza chyba rozmowa telefoniczna w moim życiu. :evil_lol:[/QUOTE] A nie sądzisz, że ten ktoś moze Jokera wyciągnąc ze schronu ot tak? [quote name='ala56']A w sprawie sierści to radzę sobie tak: w styczniu podaję / 3 opakowania/ Omeganu / to na wzmocnienie sierści/, w sierpniu jak bardzo linieje - kąpiel i wiadomo dokładne czesanie. Wet mi doradzil kolejne kapanie za jakiś czas żeby znów zgubil hurtowo zbędną sierść. Co jakis czas oczywiście czesanko ale nie tonę w sieści. Dywanow nie mam / tylko w salonie/, więc łatwiej uporać się ze sprzątaniem. Na pytanie o sierść odpowiadam, że najwięcej to mój colak przynosi piachu, listków, rzepów, choć sieść na łapkach wycinam. Jak się kocha swojego pieska to akceptuje sie to co powoduje w domu swoja obecnością.[/QUOTE] bardzo mądre słowa
  10. To łobuziak paskudny. Zupelnie jak Birma. Ona tez chce zdominowac towarzystwo, a hałasów boi sie
  11. gdy patrzę na to ciałko odarte ze skóry, boli mnie sam widok. Nie wyobrażam sobie cierpienia Mikulka. Ewu trzymaj się. Ja miałam poparzone plecy. Nie spałam przez wiele dni.
  12. [quote name='jaanna019']O matko znów Korabiewice?! To tam mogło cokolwiek się pogorszyć? Myślałam, że gorzej być nie może.[/QUOTE] wiedziałam, że Cie miotnie
  13. [quote name='inga.mm'] poprosze konto do przelewu za konkurs na imię dla babuni[/QUOTE] się przypominam, bo nie znalazłam numeru na wątku, chyba, że zaniewidziałam i zapraszam na reportaż: Prawie 500 psów, kilkaset kotów i setki szczurów. Korabiewice - jedno z największych schronisk w Europie staje się wielkim cmentarzyskiem dla zwierząt, które pozbawiane opieki zdychają z głodu, bądź zagryzają się wzajemnie. Kamery TVN Uwaga! zarejestrowały na terenie schroniska wstrząsające zdjęcia! Reportaż już dziś o 19.50! [URL="http://uwaga.tvn.pl/53536,news,,przerazajace_warunki_w_schronisku_w_korabiewicach,reportaz.html"]http://uwaga.tvn.pl/53536,news,,prze...,reportaz.html[/URL]
  14. Prawie 500 psów, kilkaset kotów i setki szczurów. Korabiewice - jedno z największych schronisk w Europie staje się wielkim cmentarzyskiem dla zwierząt, które pozbawiane opieki zdychają z głodu, bądź zagryzają się wzajemnie. Kamery TVN Uwaga! zarejestrowały na terenie schroniska wstrząsające zdjęcia! Reportaż już dziś o 19.50! [URL="http://uwaga.tvn.pl/53536,news,,przerazajace_warunki_w_schronisku_w_korabiewicach,reportaz.html"]http://uwaga.tvn.pl/53536,news,,prze...,reportaz.html[/URL] nie narzekaj na Hajnówkę
  15. obejrzałam i nie komentuję, bo mnie zbanują. Czy wreszcie tę babe z Korabiewic ktoś udupi???? Jaki teraz jest stan prawny tego "schroniska"?
  16. rany, jak ciężko znaleźć dom dla psa! Natomiast bardzo łatwo znaleźć psa bez domu...
  17. ważne, że są w sercach i myślach
  18. [quote name='malibo57']Brzózka, proszę o info na PW na temat stanu karmy i ew. adres do przesyłki. Kinia, jest promocja Vitake Large, co sądzisz o zmianie karmy? Vitake to 2 półki wyżej, niż Josera.[/QUOTE] Malibo mnie uraczyła Vitakem dla jej tymczasów u mnie i powiem, że jest dobra. Znaczy karma! Chociaz Malibo też, chociaż może nie konsumpcyjnie...
  19. Ołłłł!!!! Super!!!! Taka samą miałam propozycję - za koszty. Ale i tak poprosze o pomoc w znalezieniu Birmie domu, bo juz jest gotowa do adopcji.
  20. Jeśli pomożecie mi wyadoptować Birmę, to wezmę Bulisia na częściowo płatny dt
  21. [quote name='sleepingbyday']asia &ginger, napisz do niej koniecznie, ona od spanieli jest.[/QUOTE] dzieki bardzosciowe
  22. usuń numer ewidencyjny. Nie powinno podawac sie na forum takich informacji ze wzgledu na bezpieczeństwo psa
  23. [quote name='jolasek']Przepiękna. Ją ją bardzo chętnie zabiorę, tylko potrzebuje małego domku na działce pół hektara. Marzenie. :lol: Sunia prześliczna.[/QUOTE] dołączam sie do marzeń
×
×
  • Create New...