Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38351
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Bardzo proszę Mestudio i Macię o podjęcie decyzji na co mamy przelać pieniądze dla tej suni. Ja nie chciałabym podejmować decyzji, żeby uniknąć ironicznych tekstów o „Pani Prezes” na wątku suni. Podpiszę się pod Waszą decyzją.
  2. Ewa Marta i ja przekazujemy 200 zł na rzecz Klubu WB z bazarku. Po otrzymaniu pieniędzy poprosimy Macię o potwierdzenie wpłaty na wątku bazarku. http://www.dogomania.com/forum/topic/334018-koniec-rozliczam-bi%C5%BCuteryjny-srebrno-bursztynowy-mega-zawr%C3%B3t-g%C5%82owy-do-10-grudnia-do-godziny-2000/
  3. Trzymajcie się zdrowo!
  4. Serdecznie dziękujemy :)
  5. Sheldon wyraźnie widać, że jest w lepszej formie :)
  6. Bardzo proszę o wklejanie rozliczeń z otrzymanej pomocy.
  7. Cudowne wiadomości z domu Berty. ( zdj. p.Ania) "Berti jest kochana i pogodna jak zawsze a od konca lipca ma kolezanke rozbojniczke. Maz przyniosl dwumiesiecznego szczeniaczka, ktory okazal sie nieustraszonym potworem i od razu zaczal zaczepiac duzego pieska. Na zdjeciach widac, ze nie odstraszyly jej duze zeby Berti i od razu rzucila sie do gardla. Berti zostala wiec przymuszona do pouczania i bawienia sie z malym pieskiem. Maja pelno zabawek i je z luboscia szarpia, Busia chce sie tez ciagle gonic i mimo, ze teraz ma 7 miesiecy i tylko 5kg wagi to bardzo szybko biega i jest skoczna. Naskakuke cigle na Berti, zeby ta sie z nia gonila. Na dzialae - takiej innej niz na zdjeciu - pustej Berti ma uzywanie, bo moze rozwinac pelna predkosc, a mala sie cieszy. Oczywiscie potwor pokazal grzecznej Berti, ze szczotki, miotly, pudelka sa do pogryzienia i sie trzeba z nimi rozprawic. Jak Berti chce juz odpoczac od zabawy, to idzie na tapczan polezec. Mala tez lubi sie do niej przytulic i jak nie podgryza duzej po nogach, to ma od niej zezwolenie. w sumie ma do niej bardzo duzo cierpliwosci. Fotki sa z konca lipca jak mala miala 2,5 miesiaca i poczatku pazdziernika jak miala 5 miesiecy."
  8. Cześć chlopaku, pięknie machasz ogonkiem; )
  9. Semiczku, witaj. Lepszego dnia słoneczko dla ciebie.
  10. Cudowny film, nakręcony przez Evę K. W rolach głównych Blanka :) Emi, Bianca, Misiek https://onedrive.live.com/?authkey=%21AC3x4-OxdVD1ZAU&cid=B4757528DDA386E9&id=B4757528DDA386E9%21181&parId=root&o=OneUp
  11. Słodziaki, dobrze ,że juz są bezpieczne :)
  12. Wklejam skan faktury przysłany przez mari23. http://zapodaj.net/a03a5fd6de9ff.jpg.html
  13. Bardzo jest nam miło Gusiaczku, nawzajem, serdecznie pozdrawiamy :)
  14. My też się bardzo cieszymy Gusiaczku :)
  15. Udało się podtrzymując Semika wyprowadzić go na siusiu.
  16. Ewuniu, pisałyśmy razem, przepraszam,modlimy sie za Semika.
  17. Ewunia została z Semikiem w szpitalu. Semik jest pod tlenem i kroplówką, to jest prawdopodobnie przerzut do mózgu, jutro rezonans, Lekarka pracuje w porozumieniu z dr. Jagielskim. Semik dostał też dodatkowy antybiotyk,żeby zmniejszyć stan zapalny mózgu.Nie staje, Leci na prawo.....Jest mała szansa ,że to jest jakiś udar i ,ze uda sie go z tego wyciągnąc, ale rokowania są ostrożne.
×
×
  • Create New...