-
Posts
38346 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Semik - moja miłość - 13 września o godzinie 16:20 pobiegł za TM
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Powodzenia! -
Semik - moja miłość - 13 września o godzinie 16:20 pobiegł za TM
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Powodzenia Semiczku :) -
Pomoc jest przyznawana na konkretny cel i potrzeby, które dopiero będą relizowane, potem tak jak jest zapisane w regulaminie trzeba tę pomoc dokładnie rozliczyć, wkleić skan paragonów lub faktur po otrzymaniu pieniędzy z Klubu, ale nie z przed kilku miesięcy czy tygodni. Tak , wątek zwierzaka musi być założony na Dogomani i muszą być prowadzone na tym wątku dokładne rozliczenia wpływów i wydatków. Np. musiasz zaszepić koty, nie masz na ten cel pieniędzy, prosisz o pomoc, dostajesz pieniądze , szczepisz koty, bierzesz potwierdzenie zaplaty/ paragon, faktura/ wklejasz tu skan- rozliczenie itd.
-
Lunka, sunia spod białoruskiej granicy.Ma dom!!!!
Ellig replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
Ta pani nie podała swojego adresu mailowego ani numeru telefony, napisała wiadomośc przez OLX, ja mogę tylko odpowiadac pod ogłoszeniem Lunki. Zrobiłam psiakom ogłoszenia na grupach , na Facebooku i na OLX. -
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
Ellig replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Dobrego dnia Sheldon, wracaj szybko do zdrowia :) -
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
Ellig replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Sheldon, trzymaj się psiaku. -
Lunka, sunia spod białoruskiej granicy.Ma dom!!!!
Ellig replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
-
Staruszek Misiek czeka na wsparcie i dom. Młodziutka Łatka już w DS:)
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Niestety tak jest jak myślałam,ze samopoczucie Miśka nie ma nic wspólnego z zaordynowanym leczeniem. Trzymaj się dziadeczku. Serdecznie dziękujemy za pomoc pani Agacie :) -
Lunka, sunia spod białoruskiej granicy.Ma dom!!!!
Ellig replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
Trzymamy kciuki za dom dla Lunki :) -
Lunka, sunia spod białoruskiej granicy.Ma dom!!!!
Ellig replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
-
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
Ellig replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Dobrze by było napisać w I poscie gdzie będzie rozliczenie z odnosnikiem, wtedy łatwiej jest się zorientować jakie będą potrzeby. zapisany 04 grudzień 2015 - 08:00 wpłaty na Fundację dla Sheldona ----------------------------------------- Sheldon bardzo dziękuje za wpłaty :) 30.11.2015 - ELZBIETA STANISŁAWA D. 20,00 PLN 30.11.2015 - DEVPROJECT ADAM M. 100,00 PLN 30.11.2015 - ADRIAN B. 10,00 PLN 30.11.2015 - KLAUDIA W.-K. 50,00 PLN 30.11.2015 - PAWEŁ P. 20,00 PLN 30.11.2015 - ANNA MARIA A. 100,00 PLN 30.11.2015 - EWAGONZALES ,NADZIEJKA 15,00 PLN -
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
Ellig replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
I numer konta do Macia, skarbnika Klubu WB ? :) -
Witaj Basiu, :)
-
Semik - moja miłość - 13 września o godzinie 16:20 pobiegł za TM
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Cześć Semiczku, dobrego dnia :) -
Staruszek Misiek czeka na wsparcie i dom. Młodziutka Łatka już w DS:)
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Coś jest nie tak. Nie musi to być związane z obecnym leczeniem. Misiek ma swoje lata i ciężkie życie. Trzeba poprosić lekarkę, żeby się ogólnie przyjrzala Dziadeczkowi. -
Lunka, sunia spod białoruskiej granicy.Ma dom!!!!
Ellig replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
Lunka życzę ci bardzo dobrego domku. -
Staruszek Misiek czeka na wsparcie i dom. Młodziutka Łatka już w DS:)
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Oj, Misiaczku co się dzieje.... -
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
Ellig replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Na operację dla Sheldona Klub WB przyznał pomoc w wysokości 400 zł, powodzenia chłopaku! :) -
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
Ellig replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Sylwia, proszę wejdź na stronę Klubu WB i wystąp o 200 zł na operację Chłopaka. -
Lunka, sunia spod białoruskiej granicy.Ma dom!!!!
Ellig replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
Zapytanie o Lunkę: "Witaj, czy można powiedzieć coś o stosunku do małych dzieci? Myślimy o suczce na wiosnę. Możemy zaoferować podwórko, docelowo piesek nie będzie w domu. Ale podwórko duże. Na pewno dużo miłości i zainteresowania ze strony mnie, męża oraz 3 naszych dzieci. Ale ze względu na Maleństwo mieszkanie na zewnątrz. Konstancin Jeziorna. Pozdrawiam Iwona" Odpisałam,ze nie wydajemy do adopcji psów na podwórko !