Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38346
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Pomoc jest przyznawana na konkretny cel i potrzeby, które dopiero będą relizowane, potem tak jak jest zapisane w regulaminie trzeba tę pomoc dokładnie rozliczyć, wkleić skan paragonów lub faktur po otrzymaniu pieniędzy z Klubu, ale nie z przed kilku miesięcy czy tygodni. Tak , wątek zwierzaka musi być założony na Dogomani i muszą być prowadzone na tym wątku dokładne rozliczenia wpływów i wydatków. Np. musiasz zaszepić koty, nie masz na ten cel pieniędzy, prosisz o pomoc, dostajesz pieniądze , szczepisz koty, bierzesz potwierdzenie zaplaty/ paragon, faktura/ wklejasz tu skan- rozliczenie itd.
  2. Ta pani nie podała swojego adresu mailowego ani numeru telefony, napisała wiadomośc przez OLX, ja mogę tylko odpowiadac pod ogłoszeniem Lunki. Zrobiłam psiakom ogłoszenia na grupach , na Facebooku i na OLX.
  3. Dobrego dnia Sheldon, wracaj szybko do zdrowia :)
  4. Niestety tak jest jak myślałam,ze samopoczucie Miśka nie ma nic wspólnego z zaordynowanym leczeniem. Trzymaj się dziadeczku. Serdecznie dziękujemy za pomoc pani Agacie :)
  5. Trzymamy kciuki za dom dla Lunki :)
  6. Dobrze by było napisać w I poscie gdzie będzie rozliczenie z odnosnikiem, wtedy łatwiej jest się zorientować jakie będą potrzeby. zapisany 04 grudzień 2015 - 08:00 wpłaty na Fundację dla Sheldona ----------------------------------------- Sheldon bardzo dziękuje za wpłaty :) 30.11.2015 - ELZBIETA STANISŁAWA D. 20,00 PLN 30.11.2015 - DEVPROJECT ADAM M. 100,00 PLN 30.11.2015 - ADRIAN B. 10,00 PLN 30.11.2015 - KLAUDIA W.-K. 50,00 PLN 30.11.2015 - PAWEŁ P. 20,00 PLN 30.11.2015 - ANNA MARIA A. 100,00 PLN 30.11.2015 - EWAGONZALES ,NADZIEJKA 15,00 PLN
  7. I numer konta do Macia, skarbnika Klubu WB ? :)
  8. Bardzo proszę o podanie linku do wątku zwierzaka oraz określenie na co i jaką kwotą Klub miałby go wesprzeć? Na wątku brakuje informacji na co konkretnie i w jakiej kwocie miałaby być przeznaczona pomoc z Klubu WB. Prosimy o podanie tej informacji.
  9. Witaj Basiu, :)
  10. Coś jest nie tak. Nie musi to być związane z obecnym leczeniem. Misiek ma swoje lata i ciężkie życie. Trzeba poprosić lekarkę, żeby się ogólnie przyjrzala Dziadeczkowi.
  11. Lunka życzę ci bardzo dobrego domku.
  12. Na operację dla Sheldona Klub WB przyznał pomoc w wysokości 400 zł, powodzenia chłopaku! :)
  13. Pomoc dla Sheldana na wniosek sylwija i NikaEla w wysokości 400 zł na operację, leczenie do rozliczenia przyznana. Dużo zdrowia chlopaku. Sylwija napisz proszę info do Macia i podaj swój numer konta. Najlepiej jest pisać na priv, na FB.
  14. Ja oczywiście zgadzam sie na pomoc :)W wyjątkowych wypadkach wg regulaminu mozna poprosić o wiekszą pomoc, ponieważ te operacje mają być bardzo drogie to myślę,ze Wszyscy zgodzą się na pomoc w wysokosci 400 zł.
  15. Ten biedny psiak potrzebuje pomocy na operację! Sylwija płaci regularnie składki, czy zgadzacie sie pomoć? Pomoc w maksymalnej wysokosci 200 zł? http://www.dogomania.com/forum/topic/333997-rozpaczliwie-potrzebuje-pomocy-sheldon-psie-dziecko/page-5
  16. Sylwia, proszę wejdź na stronę Klubu WB i wystąp o 200 zł na operację Chłopaka.
  17. Zapytanie o Lunkę: "Witaj, czy można powiedzieć coś o stosunku do małych dzieci? Myślimy o suczce na wiosnę. Możemy zaoferować podwórko, docelowo piesek nie będzie w domu. Ale podwórko duże. Na pewno dużo miłości i zainteresowania ze strony mnie, męża oraz 3 naszych dzieci. Ale ze względu na Maleństwo mieszkanie na zewnątrz. Konstancin Jeziorna. Pozdrawiam Iwona" Odpisałam,ze nie wydajemy do adopcji psów na podwórko !
×
×
  • Create New...