Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38346
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Niestety, Gusiaczku, mozna mówić , prosić, dawać im worki i wszystko w próżnię ... Musimy z Ewunią cos sensownego wymyślić.... Niestety nie jest to łatwe bo tam zaglada SM i lek powiatowy wet. i jakoś nie wpadli na pomysł i nie kazali im tego posprzątać.
  2. Ja również mocno trzymam kciuki za wyzdrowienie Milusi, powodzenia!
  3. Z całego serca dziękujemy...!
  4. Witam Wszystkich, bardzo się cieszę z dobrych wieści :) Rokuś trzymaj tak dalej :)
  5. Niestety po ostatnich zawirowaniach na Dogo, Macia ma kłopot bo nie może odzyskac postu z rozliczeniami, wszystkie zapytania w sprawie składek, wpłat itp. prosimy kierowac do Macia na adres mailowy: [email protected], lub na pw na Facebook-u.
  6. Semiczku, bardzo cię kochamy, trzymaj się zdrowo <3
  7. Semiczku kochany, myśle o tobie bardzo serdecznie i ciepło ,ty wiesz jak to jest między nami, trzymaj się zdrowo psiaku, ciesz nas sobą jak najdłużej bardzo cię o to proszę. Pozdrawiam Wszystkich serdecznie.
  8. Fruzia, cudownie i powodzenia!
  9. Witam wszystkich serdecznie, tak Rokuś poszedł brudny na badania :) :) :) Eva trzymam mocno kciuki za zdrowie Twojego kota.
  10. Dzisiaj Rokuś był na badaniach. Kąpiel została przełożona na dzisiaj, ponieważ Ewuni zabrakło szamponu.
  11. Oj tam, oj tam.... Mam cudowną wiadomość, dobrze znacie Beatę G., na dogo "Popularna", która od zawsze pomaga psom w potrzebie. Własnie napisała do mnie,że wpłaciła 100 zł dla Rokusia :) Z całego serca dziękujemy!
  12. Theranecron - to jest między innymi wyciąg z jadu tarantuli.
  13. Serdecznie i z całego serca, dziękujemy Gusiaczkowi i Jej Rodzince :)
  14. Serdecznie dziękujemy za zaufanie i wielkie serce ,również pani Hani Pawłowskiej.
  15. Wciąż staram się myśleć pozytywnie , chociaz martwię się tymi torbielami w nerkach i tą przylegająca do trzustki, dzisiaj będziemy wiedziały więcej. Najwżniejsze jest to ,że Rokuś ma wspaniałą opiekę...Trzymam kciuki...
  16. Monocyty i Eozynofile podwyższone, to akurat nie jest dobrze... Świadczy często o toczącej się w organiźmie chorobie nowotworowej lub innej...ALP- podwyższony, choroby wątroby i choroby kości. Czasami przyczyną może być niewydolność nerek lub nowotwór . Mocznik podwyższony- świadczy o pogorszeniu czynnosci nerek... To tylko tak ogólnie bo nie ma to jak interpretacja wyników badania przez lekarza. Nie ma tragicznych odchyleń po za eozynofiliami.
×
×
  • Create New...