-
Posts
38351 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Bardzo prosimy o dobre myśli dla Rokusia. .. Będzie potrzebny też dla niego jakiś DT, wyć się chce z bezradności. .. -
Młoda 1,5-letnia sunia - ofiara wakacyjnych porządków?
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Cyt." chciałbym poinformować wszystkie osoby, które trzymały kciuki za Lunę i które udostępniały i "polubiały" jej wydarzenie, że stało się Emotikon smile Luna znalazła dom, trwało to bardzo długo, serca pękają mi i Jula Berg, Julce najbardziej, bo to jej towarzyszka nocna i poświeciła jej dużo serca w wychowaniu, socjalizacji i nauce, oraz wyciągnęła ją z zadupia, w którym jako ciężarna sunia w polu, miała marne szanse.Była z nami ponad 8 miesięcy !!! to najdłuższy nasz "tymczas" i pokochałyśmy ją bardzo, nasze psy też się bardzo zaprzyjaźniły i polubiły i stworzyły stado. To będzie przejście nie tylko dla Luny, ale tez dla nas i dla naszych psów, to będzie również rozstanie dla Ewa Golba, która chyba najmocniej z nas wszystkich pokochała tę sunię, gdyby nie okoliczności, które są, myślę, że bez wahania by ją wzięła i to były dom marzeń! z całym szacunkiem i wdzięcznością dla domu, który ja postanowił adoptować, to cała rodzina Kris Ku, mam nadzieję, że jeszcze doczekamy się zdjęć i niusów o Waszym nowym domu, o waszych zwyczajach i samopoczuciu Lunki i Waszym?! Ewa Golba i Elizabeth Gorecki, dziękuję wam za utrzymanie jej, za wsparcie, pomoc, oddanie i miłość do tej suni, natura nie na pustki. " -
Lunka, sunia spod białoruskiej granicy.Ma dom!!!!
Ellig replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
I tego sie trzymamy! -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Opis wizyty Balbiny w lecnicy. -
Semik - moja miłość - 13 września o godzinie 16:20 pobiegł za TM
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Witaj Semiczku ! -
Lunka, sunia spod białoruskiej granicy.Ma dom!!!!
Ellig replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
Lunka , zabawa. -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Ewa, właśnie złapała kota, który został porzucony bez dostępu do przyczepy i jedzenia. Teraz jedzie z nim do lecznicy. Pilnie szukamy domu dla tego cudownego przytulaka. -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Już dzisiaj szukamy Dt dla kota, nie można go tam zostawic.... -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Widzę poduszke ode mnie :) " Przyczepę dostała z dwiema butlami, piecykiem gazowym, świeżą pościelą, nowymi ubraniami i jedzeniem " -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Zdjecia Ewa, Tak spała w kręgu samotnie Pani Bronia 2 lata temu: -
Jestem.
-
Semik - moja miłość - 13 września o godzinie 16:20 pobiegł za TM
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Witaj Semiczku! :) -
Lunka, sunia spod białoruskiej granicy.Ma dom!!!!
Ellig replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy :) -
Staruszek Misiek czeka na wsparcie i dom. Młodziutka Łatka już w DS:)
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Znowu zmiany.... -
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wszystkim magicznych Świąt, dużo zdrowia w nadchodzącym roku, radości płynącej z drobiazgów, uśmiechu każdego dnia, naszym przyjaciołom życzę wspaniałych właścicieli, zawsze pełnej miski i przyjaźni ludzko-zwierzęcej,a wszystkim bezdomnym pieskom życzę, by wreszcie ktoś je pokochał i zdecydował się zabrać do swego domu.Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego 2016 Roku!
-
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wszystkim magicznych Świąt, dużo zdrowia w nadchodzącym roku, radości płynącej z drobiazgów, uśmiechu każdego dnia, naszym przyjaciołom życzę wspaniałych właścicieli, zawsze pełnej miski i przyjaźni ludzko-zwierzęcej,a wszystkim bezdomnym pieskom życzę, by wreszcie ktoś je pokochał i zdecydował się zabrać do swego domu.Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego 2016 Roku!
-
Zbiorczy wątek zwierząt pod naszą opieką. Sytuacja bardzo ciężka!
Ellig replied to Macia's topic in Już w nowym domu
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wszystkim magicznych Świąt, dużo zdrowia w nadchodzącym roku, radości płynącej z drobiazgów, uśmiechu każdego dnia, naszym przyjaciołom życzę wspaniałych właścicieli, zawsze pełnej miski i przyjaźni ludzko-zwierzęcej,a wszystkim bezdomnym pieskom życzę, by wreszcie ktoś je pokochał i zdecydował się zabrać do swego domu.Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego 2016 Roku! -
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wszystkim magicznych Świąt, dużo zdrowia w nadchodzącym roku, radości płynącej z drobiazgów, uśmiechu każdego dnia, naszym przyjaciołom życzę wspaniałych właścicieli, zawsze pełnej miski i przyjaźni ludzko-zwierzęcej,a wszystkim bezdomnym pieskom życzę, by wreszcie ktoś je pokochał i zdecydował się zabrać do swego domu.Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego 2016 Roku!
-
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wszystkim magicznych Świąt, dużo zdrowia w nadchodzącym roku, radości płynącej z drobiazgów, uśmiechu każdego dnia, naszym przyjaciołom życzę wspaniałych właścicieli, zawsze pełnej miski i przyjaźni ludzko-zwierzęcej,a wszystkim bezdomnym pieskom życzę, by wreszcie ktoś je pokochał i zdecydował się zabrać do swego domu.Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego 2016 Roku! -
Lunka, sunia spod białoruskiej granicy.Ma dom!!!!
Ellig replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wszystkim magicznych Świąt, dużo zdrowia w nadchodzącym roku, radości płynącej z drobiazgów, uśmiechu każdego dnia, naszym przyjaciołom życzę wspaniałych właścicieli, zawsze pełnej miski i przyjaźni ludzko-zwierzęcej,a wszystkim bezdomnym pieskom życzę, by wreszcie ktoś je pokochał i zdecydował się zabrać do swego domu.Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego 2016 Roku! -
Staruszek Misiek czeka na wsparcie i dom. Młodziutka Łatka już w DS:)
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wszystkim magicznych Świąt, dużo zdrowia w nadchodzącym roku, radości płynącej z drobiazgów, uśmiechu każdego dnia, naszym przyjaciołom życzę wspaniałych właścicieli, zawsze pełnej miski i przyjaźni ludzko-zwierzęcej,a wszystkim bezdomnym pieskom życzę, by wreszcie ktoś je pokochał i zdecydował się zabrać do swego domu.Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego 2016 Roku!