Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38346
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Witam, Polę cały czas ogłaszam, gdyby były jakieś nowe zdjęcia Poli i nie sprawi to Wam kłopotu, to poproszę o maila ze zdjęciami. Pozdrawiam serdecznie!
  2. Ewuniu, podobno miłość przenosi góry i czyni cuda...Bądźmy dobrej myśli, trzymam kciuki z całych sił.
  3. Z dużym optymizmem czekam na wizytę u dr Jagielskiego, mam nadzieję ,że pomoże Rokusiowi, to byla bardzo dobra decyzja moim zdaniem ,żeby lepiej i dokładniej zdiagnozować Rokusia, Jeśli chodzi o wyniki badań to rzeczywiście są niezłe, jedyny problem to podniesiony poziom mocznika i ALP. Kulka jest cudowna, serce rośnie! :) Życzę Wszystkim dobrego dnia! Pozdrawiam serdecznie.
  4. Misio w swojej normie. Pogoda sprzyja,spędzamy więcej czasu na podwòrku. Misio wraca do domu,jakby się bał,że go straci. Dalej podaję mu furaginę i za ok. tydzień zaniosę znowu mocz do analizy.
  5. Gusiaczku, tak bardzo pomagasz naszym podopiecznym, dziękujemy! :)
  6. Serdecznie dziękujemy ! :)
  7. Dziękujemy, niestety Misio znowu ma nie dobre wyniki badania moczu i musi brać Furaginum.
  8. Misio ma się dobrze :) Dziękujemy bardzo za odwiedziny i zainteresowanie Misiem.
  9. Dobrego dnia dla Wszystkich! :)
  10. Ewuniu, przecież nie ma za co...Rokuś, wygląda cudownie <3
  11. Życzę z serca pięknych i radosnych Świąt Wielkiej Nocy. Niech to będzie czas na łagodne myśli, czas przebywania z rodziną i przyjaciółmi,zwierzakami, czas odczuwania piękna życia. Wesołego Alleluja!
  12. Życzę z serca pięknych i radosnych Świąt Wielkiej Nocy. Niech to będzie czas na łagodne myśli, czas przebywania z rodziną i przyjaciółmi,zwierzakami, czas odczuwania piękna życia. Wesołego Alleluja!
  13. Życzę z serca pięknych i radosnych Świąt Wielkiej Nocy. Niech to będzie czas na łagodne myśli, czas przebywania z rodziną i przyjaciółmi,zwierzakami, czas odczuwania piękna życia. Wesołego Alleluja!
  14. Życzę z serca pięknych i radosnych Świąt Wielkiej Nocy. Niech to będzie czas na łagodne myśli, czas przebywania z rodziną i przyjaciółmi,zwierzakami, czas odczuwania piękna życia. Wesołego Alleluja!
  15. Życzę z serca pięknych i radosnych Świąt Wielkiej Nocy. Niech to będzie czas na łagodne myśli, czas przebywania z rodziną i przyjaciółmi,zwierzakami, czas odczuwania piękna życia. Wesołego Alleluja!
  16. Tak Ewuniu, widać ,że Rokuś przytył, wyglada znakomicie! :) Dziękuję Gusiaczku , miłego dnia dla Wszystkich życzę! :)
  17. Słodziaki na spacerze :) Rokuś wie do kogo zwracać sie z retorycznymi pytaniami :)
  18. . Byłam wczoraj z Misiem,zanieśliśmy też mocz do analizy. Wyniki będą dzisiaj wieczorem może. Sprawdzili mu gruczoły i jest wszystko w porządku,wieczorem podałam mu tabletkę przeciw pasożytom.
  19. Gusiaczku, Macia ma mieć dostęp do internetu od środy, może napisz do Niej na FB.
  20. U Misiaczka na razie wszystko jest w porządku, Ewa K. może dzisiaj pójdzie z Misiem na wizytę kontrolną po miesięcznej kuracji. :) " Blanka bardzo dba o psy, nawet umie dać im karmę. Jak daje im buziaki,to o żadnego nie pominie :- "
  21. Dobrego dnia dla Wszystkich! :)
×
×
  • Create New...