Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38351
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. . Byłam wczoraj z Misiem,zanieśliśmy też mocz do analizy. Wyniki będą dzisiaj wieczorem może. Sprawdzili mu gruczoły i jest wszystko w porządku,wieczorem podałam mu tabletkę przeciw pasożytom.
  2. Gusiaczku, Macia ma mieć dostęp do internetu od środy, może napisz do Niej na FB.
  3. U Misiaczka na razie wszystko jest w porządku, Ewa K. może dzisiaj pójdzie z Misiem na wizytę kontrolną po miesięcznej kuracji. :) " Blanka bardzo dba o psy, nawet umie dać im karmę. Jak daje im buziaki,to o żadnego nie pominie :- "
  4. Dobrego dnia dla Wszystkich! :)
  5. Ewuniu, Semiczek ma już swoje lata stąd są te zmiany, najważniejsze,że nie ma przerzutów! :)
  6. Ewuniu, z wzajemnością <3
  7. Szczęśliwe psiaki: Semiczek i Rokuś :)
  8. Cudownie jest rozmawiac codziennie z Ewunią i słyszeć tyle dobrego o Rokusiu i oty jak Kulka czuje sie lepiej...Te psiaki mam bardzo głęboko w sercu, często o nich myślę i nie śpię... Serdecznie dziekuję Wszystkim za pomoc i obecność tu na wątku :) Dobrego dnia!
  9. Piękne zdjecia z Rokusiem, tyle w nich miłości i czułości...
  10. W imieniu Klubowiczek serdecznie dziękujemy, Macia już powiadomiona.
  11. Oczywiście,że pamiętamy Ramzesa, bardzo jest mi smutno....:(
  12. Zdjęcia zrobione przez Ewunię, dzisiaj po spacerze...
  13. Rokuś dzisiaj źle się czuję...Za chwilę wstawię też zdjęcie...Ewunia napisze wiecej. Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie.
  14. Ewuniu, ja też myślę o Tobie bardzo ciepło , trzymam kciuki!
×
×
  • Create New...