-
Posts
38346 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Serdecznie zapraszamy! Psiaki czekają na pomoc i wsparcie! http://www.dogomania...iny-2000/page-3 -
Lunka, sunia spod białoruskiej granicy.Ma dom!!!!
Ellig replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
Serdecznie zapraszamy! Psiaki czekają na pomoc i wsparcie! http://www.dogomania...iny-2000/page-3 -
Staruszek Misiek czeka na wsparcie i dom. Młodziutka Łatka już w DS:)
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Serdecznie zapraszamy! Psiaki czekają na pomoc i wsparcie! http://www.dogomania...iny-2000/page-3 -
Serdecznie zapraszamy! Psiaki czekają na pomoc i wsparcie! http://www.dogomania.com/forum/topic/334018-bi%C5%BCuteryjny-srebrno-bursztynowy-mega-zawr%C3%B3t-g%C5%82owy-do-9-grudnia-do-godziny-2000/page-3
-
Semik - moja miłość - 13 września o godzinie 16:20 pobiegł za TM
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Ewunia ze zmęczenia nie napisała jak się zakończyła historia szczeniaczka , dlatego cytuję: " " Mały psiak jest już u siostry Pana, któremu maluch uciekł. Siostrę znam ze spacerów po skarpie, ale nie miałam pojęcia, że ten Pan jest jej bratem. Pani Ewa - moja imienniczka obiecała mi pomóc w kwestii zaczipowania psa i zmuszenia brata do zakupienia adresatki. Na szczęście maluch bardzo lubi psa Pani Ewy, więc radośnie ruszył do zabawy z nim. Moje psy - nie ukrywam odetchnęły z ulgą i chyba odeśpią zarwaną noc. W przeciwieństwie do mnie, bo musze pracować, a potem jadę na kompleksowe badania mojego staruszka Semika:( Najważniejsze jednak, że dom się znalazł. Wet w lecznicy proponowal wezwanie straży miejskiej w nocy, ale powiedziałam, że nie mam serca dawać malca do schroniska. Widać, że jest bardzo proludzki i że nikt mu żadnej krzywdy nie robił. Na szczęście wszystko dobrze i szybko się skończyło:)" -
Semik - moja miłość - 13 września o godzinie 16:20 pobiegł za TM
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Ewa niestety nie odpoczęła , praktycznie calą noc szukała właściela psa , którego cyt."Kilka minut temu moje psy i TZ wrócili z nocnego spaceru ze szczeniakiem. Psiak wybiegł do nich z niezamieszkałej działki na Ursynowie przy ul. Pistacjowej. Nikogo tam nie było i Jacek nie mógł zostawić go samego. Psiak był bardzo głodny, ale nie wygląda na zaniedbanego. Dosyć intensywnie pachnie, musial się w czymś wytarzać. Ma na sobie luźno zapiętą czerwoną obróżkę. Taką, jakie często noszą psy w schroniskach, choć ta jest nowa. Mały po zjedzeniu zaczął szaleć ze szczęścia, szczeka i doprowadza tym do szału moje psy. Chętnie znalazłabym szybko właściciela, zwłaszcza, że jeden nasz pies jest chory i zdecydowanie potrzebuje spokoju." "Wróciłam ze spaceru. Miałam nadzieję, że ktoś szuka malucha, ale na ulicach pusto i cicho:( Postaram się sprawdzić czipa, może nawet zaraz pojadę, bo maluch rozrabia jak pijany zając. O spaniu mowy nie ma, a ja jestem po kilku zarwanych nocach z powodu choroby mojego staruszka. Moje psy dostają szału, bo maluch robi wszystko, żeby je zaczepić." "Postaram się przygotować ogłoszenie, żeby jak najszybciej porozwieszać na Osiedlu. Szkoda maluszka, strasznie jest wesoly i ufny. Musiał komuś zwiać. Dziwi mnie tylko, że nikt go nie woła, nie szuka.." "Byłam w lecznicy przy Strzeleckiego. Czipa nie ma, sprawdzali dwoma czytnikami. Przypomniało mi się, że spotykałam czasami starszego faceta z kilkuletnim psiakiem. Kiedyś powiedział mi, że pies mu uciekł i nie wrócił i że wziął szczeniaczka. Majaczy mi się, że widziałam go kiedyś z daleka z czarnym pieskiem. Może to jego piesek. Niestety nie wiem gdzie mieszka. Jeździłam teraz samochodem w okolicy, w której spotykałam go z tamtym psiakiem, ale wszędzie pusto:( Pada deszcz, ale tym bardziej nie rozumiem, jak czlowiek może siedzieć w suchym domu wiedząc, że pies się gdzieś błaka:(" Zakończenie z happy endem tej historii zostawiam bardzo zmęczonej Ewuni. Dzisiaj potrzebują z Semikiem jeszcze więcej dobrych myśli od Was. -
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
Ellig replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do dzielnego chłopaka. -
Semik - moja miłość - 13 września o godzinie 16:20 pobiegł za TM
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Ewuniu, na szczęście jutro zbliża się dużymi krokami. -
Staruszek Misiek czeka na wsparcie i dom. Młodziutka Łatka już w DS:)
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Powoli Misiek wraca do formy. Cóż tyle lat bidulek cierpiał . Teraz może być tylko lepiej. -
Mieszkańcy stolicy (osoby fizyczne, ale również organizacje pozarządowe zajmujące się psami, fundacje itp.), którzy posiadają psa i/lub kota jeszcze do 15 grudnia mogą zaczipować swojego pupila za darmo w jednej z ponad 90 lecznic weterynaryjnych, przy czym nieistotne jest, w której dzielnicy się mieszka. http://www.pies.pl/warszawa-czipuje/
-
Staruszek Misiek czeka na wsparcie i dom. Młodziutka Łatka już w DS:)
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Serdecznie dziękujemy :) -
Semik - moja miłość - 13 września o godzinie 16:20 pobiegł za TM
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Wszystko w porządku, po prostu Ewunia tego nie napisze ,ale naprawdę bardzo to co się dzieje z Semikiem przeżywa . Zrobi dla niego wszystko. Wiem też jak bardzo ceni sobie Wasze rady i obecnośc tu , pomoc.Dziękuję Wam bardzo z całego serca. -
Semik - moja miłość - 13 września o godzinie 16:20 pobiegł za TM
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Ewunia robi wszystko,żeby Semik nie cierpiał. Jest bardzo dzielna. -
Zbiorczy wątek zwierząt pod naszą opieką. Sytuacja bardzo ciężka!
Ellig replied to Macia's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny nie są w stanie pisac na Dogomani , dopiero co spędzily kilka weekendów i odławiały szczeniaki na polach, ilośc potrzebujących zwierzaków i brak czasu to powod dla ktorego są częsciej juz w jednym miejscu. https://www.facebook.com/komitetsos/ -
Semik - moja miłość - 13 września o godzinie 16:20 pobiegł za TM
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Semiczku, kochany... -
Lunka, sunia spod białoruskiej granicy.Ma dom!!!!
Ellig replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
http://www.dogomania.com/forum/topic/146368-semik-moja-mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-walczymy-o-ka%C5%BCdy-dzie%C5%84-prze%C5%BCyty-w-komforcie/ -
Semik - moja miłość - 13 września o godzinie 16:20 pobiegł za TM
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Cześć Semiku :) -
Lunka, sunia spod białoruskiej granicy.Ma dom!!!!
Ellig replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
U Lunki cały czas cisza. -
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
Ellig replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Biedaku....Jestem. -
Zelda ma już dom. wspaniały, kochajacy, bezpieczny :)
Ellig replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Zagladam do Zeldy ,a tu takie nieszczęście... -
Semik - moja miłość - 13 września o godzinie 16:20 pobiegł za TM
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Brawo Semiczek, mądry, kochany psiak. -
Semik - moja miłość - 13 września o godzinie 16:20 pobiegł za TM
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Semiku, zjedz dzisiaj trochę. Dobrego dnia :) -
Staruszek Misiek czeka na wsparcie i dom. Młodziutka Łatka już w DS:)
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Dziadulku, trzymaj się nam zdrowo :) -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Kropek pięknie rośnie. Peruszka ty to masz szczęście, że w swoim życiu spotkałaś Ewę. -
Semik - moja miłość - 13 września o godzinie 16:20 pobiegł za TM
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Semiczek będzie miał dobre wyniki badań! :) Jest walecznym psiakiem i zwycięży tego "dziada ".