Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38346
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Dziękujemy bardzo.:) Marysiu, dziękujemy, zdjecia możesz przysłać na mojego e-maila: [email protected] Na wątku Suni proszę wstaw jeszcze banerek z 1 postu Klubu. Spokojnego wieczoru Wszystkim życzę.
  2. Tak właśnie jak Zelda, wyglada szczęśliwy psiak :)
  3. To samo mówiłam Ewie kilka dni temu. Semiku,serce masz jak dzwon!!! Dobrego dnia dla Wszystkich :)
  4. Ewa, dziekuję ten lek własnie biorę :)
  5. Marysiu, spokojnie, bardzo jest nam smutno :(
  6. Dziadzio jest już po zabiegu. Odpoczywa na swoim posłanku.Chyba chce mieć spokój. Dostał krótką narkozę, bo ma arytmię serca. Pani weterynarz przeplukala gruczoły antybiotykiem. Misio dostał też antybiotyk do domku, który ma brać do poniedziałku.W poniedziałek wizyta kontrolna.
  7. Mam nadzieję, że Misiek po zabiegu dobrze się czuje.
  8. Ewa ja też poproszę o nazwę tych kapsułek. Semiku kochany trzymaj się zdrowo.
  9. Semiczku kochany, wiesz ,ze jestem z Tobą całym sercem i myślami.
  10. Peruszka ! Brawo! :) Martwią mnie te nie kontrolowane przez Gośkę wypady Kuli i Rokiego...
  11. To ja dziękuję. Piekna , kochana sunia :)
  12. Semiku, dużo zdrówka kochany psiaku.
  13. O Lunkę były dwa zapytania, raczej nie rokujące na domek, przesłane na OLX. Poprosiłam o kontakt telefoniczny lub mailowy. A pro po ogłoszeń OLX żąda teraz pieniedzy również za odświeżanie ogłoszeń...
  14. Sylwia, poproś o wsparcie Klub WB.
  15. Pieniądze przelane, niestety chyba napisalam w tytule przelewu Zula :)
  16. Marysiu, tak bardzo jest mi smutno i przykro. Żaden zwierzak nie zasługuje na takie traktowanie, życie. Zrobiłaś wszystko to co jest możliwe. Trzymaj się .???? :(
  17. Dobrego i spokojnego dyżuru :)
×
×
  • Create New...